Dekorace a oslavy, Halloween

Udělejte si halloweenské dekorace do zahrady sami-jednoduché nápady

udělej si sám halloween zahradní dekorace třpytivá dekorace dýňová pavučina pavučina

Na Halloween byste neměli myslet jen na výzdobu svého domu, ale také na venkovní oslavu. Co můžete udělat, abyste proměnili svůj dvůr nebo zahradu pro tento příšerný a zábavný festival? Zde jsou nápady pro Udělejte si sami halloweenskou zahradní výzdobu, udělejte své rodině a večírkům husí kůži. Na Halloween nebo „předvečer Všech svatých“ se vše točí kolem mrtvých, kteří ožívají v temné noci. Zahalené ve tmě se z venkovních oblastí stává tajemný terén plný překvapení. Co se skrývá ve stínech na vaší zahradě nebo dvoře? Přidání napětí do přirozeného dramatu noci není obtížné. Chtělo to jen trochu představivosti a pár základních materiálů.

Halloweenské zahradní dekorace si udělejte sami-dýňová sova

halloweenská zahradní dekorace, aby se z vás dýňová sova stala legrační

Dýně na Halloween nemusí být vyřezána, aby byla originální. A strašidelný vzhled není nezbytně nutný pro dekoraci. Co takhle vyzkoušet tuto sovu jako halloweenskou zahradní dekoraci, abyste si ji vyrobili sami? Výroba není tak složitá, jak by se na první pohled mohlo zdát. Potřebujete velkou, oranžovou dýni a dvě dekorativní dýně jsou bílé nebo jiné kontrastní barvy. Jak je znázorněno na fotografii, rozřízněte je na oči, nohy a peří hlavy. Kousky můžete upevnit dřevěnými špejlemi.

Udělejte si sami halloweenské zahradní dekorace-kukuřičný věnec

udělej si sám halloween zahradní dekorace dveřní věnec kukuřice barevné barvy

Místo květin použijte kukuřici, abyste vytvořili výhybku na dveře. Tyto Udělejte si sami halloweenskou zahradní výzdobu je stejně snadné jako ten výše. Potřebujete rám ze dřeva. To by mělo být trochu širší. Pak si dejte na kostku malou a nejlépe barevnou kukuřici. Uspořádejte je na rámeček obrázku výše, poté je přilepte na místo.

Vytvořte si kočičí figuru sami

halloween zahradní dekorace do-it-yourself kočka černá myšlenka trávník

Pro tohle Udělejte si sami halloweenskou zahradní výzdobu nejlepší je požádat manžela o pomoc, pokud s pilami nemáte žádné zkušenosti. Nakreslete kočku na dřevěnou desku a poté ji nechte vyřezat. Poté je namalujte černou barvou, aby odpovídala Halloweenu. Samozřejmě můžete použít i lepenku. Pak nesmíte kočku nechat venku v dešti!

Vyrobte si netopýry sami

udělej si sám halloween zahradní dekorace netopýři černý papír

Tyto netopýry jsou vyrobeny ze stavebního papíru. Ale i zde můžete použít dřevo, podobně jako u koček, k zajištění delší trvanlivosti. Jak je pro ně typické, pověste netopýry hlavou dolů ze stromu.

Originální halloweenské návrhy od Mariana Parsonse a Layly Palmerové

Halloween rodinné náhrobky

Udělejte si halloweenské dekorace do zahrady sami-strašidelné náhrobky pro atmosféru hřbitova

Halloween-zahradní dekorace-udělej si sám-polystyren-náhrobky-dráteník

Udělejte si sami halloweenskou zahradní výzdobu

Tyto strašidelné Udělejte si sami halloweenskou zahradní výzdobu vypadají jako skutečné, šedé a ponuré. Tyto náhrobky, které se odehrávají jako pozadí vašich večírků, vytvoří úžasně strašidelnou atmosféru. K výrobě náhrobků budete potřebovat:

• Polystyrenové desky přibližně 5 cm x 30 cm x 91 cm – z jednoho talíře se vytvoří 2 náhrobky

• zoubkovaný nůž na chléb

• ořezávací nůž

• trvalá značka

• černá barva ve spreji

• tmavě šedá a bílá akrylová barva

• kartáč 6 nebo 7 cm

Krok 1: Chcete -li získat obrys náhrobků, stáhněte si z internetu obrázky jednoduchých tvarů náhrobků. Nakreslete je na svůj polystyrenový list. Vyberte si jednoduché tvary, které můžete snadno reprodukovat. Pro křivky použijte velké, kulaté víko hrnce nebo něco podobného.

Halloween-zahradní dekorace-udělej si sám-polystyren-náhrobky-obrys

Krok 2: Vystřihněte tvary náhrobku z polystyrénového plechu podle obrysu, který jste nakreslili. Použijte zoubkovaný nůž na chléb. Nůž se snadno prořezává, ale vytváří docela hodgepodge, takže je lepší to udělat mimo něj. Řez šikmo k pěně. Tuto činnost nesmí provádět děti, pokud nejsou pod dohledem dospělých.

Halloween-zahradní dekorace-udělej si sám-styrofoam-náhrobky-

Krok 3: Nakreslete svůj strašidelný design na prázdný náhrobek. Opět se nechte inspirovat obrazy skutečných náhrobků, ale nezapomeňte, jednoduché obrázky jako: kříže, lebky nebo RIP jsou rozpoznány okamžitě. S opravami si nedělejte starosti. Před malováním náhrobků není problém.

Halloween-zahradní-dekorace-udělej si sám-polystyren-náhrobky-kresba

Udělejte si sami halloweenskou zahradní výzdobu

Krok 4: Když jste se svým náčrtkem spokojeni, je načase, aby byly vaše halloweenské náhrobky realističtější – vyřezáním designu do povrchu. Se zoubkovaným ořezávacím nožem je to snadné. Jednoduše poškrábejte povrch podle svých načrtnutých čar špičkou nože a do hloubky 2-3 cm. Pro dosažení nejlepších výsledků držte nůž pod úhlem.

Halloween-zahradní dekorace-udělej si sám-vyřezávání-náhrobky

Krok 5: Posledním krokem je malování náhrobků. Nejprve použijte černý sprej na pokrytí celého povrchu. To se musí provádět v dobře větraném prostoru nebo venku. Používejte dlouhé tahy z různých směrů, abyste zajistili rovnoměrné pokrytí. Opět by to neměly dělat děti bez dozoru. Než přejdete k dalšímu kroku, nechte barvu dobře zaschnout.

Halloween-zahradní dekorace-udělej si sám-polystyren-náhrobky-barva ve spreji

Krok 6: Chcete -li vytvořit podivný autentický efekt kamene, v tomto kroku vysušte černý povrch akrylovou barvou. Začněte nanesením tenké vrstvy šedé barvy štětcem o průměru 6 cm. Lehce tahejte štětcem po povrchu, aby se barva nedostala do vyřezávaného designu. Tuto vrstvu nechte zaschnout.

Halloween-zahradní-dekorace-udělej si sám-náhrobky-aplikuj-akrylovou barvu

Krok 7: Chcete -li přidat barevnému efektu větší hloubku, stejným způsobem naneste druhou vrstvu, ale tentokrát směs tmavě šedé a bílé akrylové barvy. Tuto vrstvu nechte úplně zaschnout.

Udělejte si sami halloweenskou zahradní výzdobu

Krok 8: Aplikujte třetí a poslední vrstvu bílé akrylové barvy stejnou technikou jako dříve. Přidání těchto několika vrstev barvy vytváří velmi realistickou žulovou desku. Nechte tuto poslední vrstvu zaschnout a váš náhrobek je připraven k zobrazení.

Užitečný tip: Chcete -li umístit halloweenské náhrobky ven, vložte do náhrobku bambusové nebo kovové špejle a pevně je přilepte k zemi. Pro autenticitu položte náhrobky blízko sebe a v nerovných úhlech, abyste zopakovali efekt starého hřbitova.

Vyděste své hosty příšernými halloweenskými zahradními dekoracemi, které si vyrobíte sami

Halloween-zahradní dekorace-udělej si sám-strašidelní-duchové

Udělejte si sami halloweenskou zahradní výzdobu

Pro super děsivý efekt, který si děti určitě zamilují, co třeba děsiví duchové plovoucí po vašem dvoře. Je snadné vytvořit tyto strašidelné halloweenské zahradní dekorace do-it-yourself pomocí levných řemeslných předmětů. Pro nejlepší účinek budou tito skvělí duchové vypadat fantasticky visící ze stromů. Nebo alternativně na verandě, na ‘Trick or Treaters’ skutečný šok! připustit.

Pro každého ducha budete potřebovat:

• 6-8 balíčků mušelínu nebo tenká

• 1 velká polystyrenová koule

• 2 malé polystyrenové kuličky

• Prodlužovací tyč malířského válečku nebo podobná tyčinka

• 2 m pravítka

• Kladivo

• 2 krátké velké hřebíky s velkou hlavou

• Džbán tekutého textilního škrobu

• prázdná láhev na spay

• list černé plsti

• Nůžky

• lepidlo na textil

• velká šicí jehla

• vlasec

Krok 1: Chcete -li vytvořit rámy pro každého ducha, vytvořte kostru zkřížením prodlužovací tyče malířského válečku a dvou nožních pravítek, jak je znázorněno na obrázku. Spojte je velkým hřebíkem, jeden na druhý.

Halloween-zahradní dekorace-udělej si sám-rám-duch

Krok 2: Pro snadné zakrytí strašidelné látky připevněte prodlužovací tyč na nevětrné místo.

Halloween-zahradní dekorace-udělej si sám-duch-prodlužovací lišta

Krok 3: Připojte hlavu ducha umístěním velké polystyrenové koule na horní část prodlužovací tyče.

Halloween-zahradní dekorace-udělej si sám-duch-hlava

Krok 4: Přiveďte ruce ducha tím, že ke každé natažené tyčce připevníte menší polystyrenovou kouli.

Halloween-zahradní dekorace-udělej si sám-duch-polystyrenová koule

Udělejte si sami halloweenskou zahradní výzdobu

Krok 5: Rouška na roušku je bod, kde vaše přízračná postava začne takříkajíc ožívat! Začněte přehozením mušelínu přes rám, jak je znázorněno na obrázku. Pokračujte v přidávání látky a skládání, dokud nebudete s výsledkem spokojeni.

Halloween-zahradní-dekorace-udělej si sám-duch-rám

Krok 6: Opravte svoji strašidelnou postavu na místě rozprašovacím škrobem: zřeďte tkáňový škrob a nalijte jej do rozprašovače. Nasyťte hlavy a horní struktury roztokem škrobu. Uvolněte tělo ze síly, aby se vaše přízračná forma houpala ve větru.

Halloween-zahradní dekorace-udělej si sám-duch-sprej-škrob

Krok 7: Jakmile škrob úplně ztvrdne, je čas začít vytvářet strašidelné rysy tváře ducha. Tvary jsou na vás. Pro párty pro dospělé mohou být fantomové rysy obzvláště děsivé, ale pro dětskou párty byste možná mohli hledat přátelštější nebo komické efekty. Chcete -li vytvořit oči a ústa, vystřihněte tyto jednoduché tvary z černé plsti a pomocí lepidla na textil je přilepte na hlavu.

Halloween-zahradní dekorace-udělej si sám-duch-oči-ústa

Udělejte si sami halloweenskou zahradní výzdobu

Halloween-zahradní dekorace-do-it-yourself-duch-tvář-funkce

Krok 8: Nyní je čas odstranit malé polystyrenové kuličky, které tvořily vaše ruce. Udělejte to opatrně, abyste nepoškodili jemné tvary ve vyztužené tkanině.

Halloween-zahradní dekorace-udělej si sám-duch-malé-polystyrenové koule

Krok 9: Chcete -li odhalit svou mysl, musíte k pažím připevnit vlasec. Pomocí velké šicí jehly prošijte dlouhou délku vlasce přes tkaninu obou rukou. Pevně ​​je zauzlete, aby váš vzhled v poryvu větru nezmizel.

Halloween-zahradní-dekorace-udělej si sám-duch-rybaření-šití-šití

Krok 10: Nakonec přidejte k hlavě rybářskou šňůru, znovu pomocí velké šicí jehly přiveďte velkou část vlasce k temeni mysli na hlavě. Je -li to možné, provlékněte jehlu rovnou polystyrenovou koulí, abyste získali větší pevnost. Uzněte tuto délku vlasce velmi bezpečně.

Halloween-zahradní-dekorace-k-udělat-sám-duch-hlava-připojit

Opravdu vzrušující součástí celého procesu je zobrazení vašich báječných plovoucích fantomů na stromech nebo hácích ve dvoře nebo na prahu, abyste „pozdravili“ hosty. Tito strašidelní duchové by samozřejmě vypadali super dramaticky, pokud by byli umístěni poblíž vašich děsivých náhrobků. Zkombinujte tyto dramatické Udělejte si sami halloweenskou zahradní výzdobu s některými strašidelnými lucernami a vyřezávanými dýněmi uvedenými v našich dalších halloweenských článcích pro perfektní, strašidelnou venkovní párty.

Od Jaz

Udělejte si sami halloweenskou zahradní výzdobu

originální halloweenská náhrobní dekorace

Dekorace a oslavy, Halloween

Udělejte si halloweenské dekorace do zahrady sami-jednoduché nápady

udělej si sám halloween zahradní dekorace třpytivá dekorace dýňová pavučina pavučina

Na Halloween byste neměli myslet jen na výzdobu svého domu, ale také na venkovní oslavu. Co můžete udělat, abyste proměnili svůj dvůr nebo zahradu pro tento příšerný a zábavný festival? Zde jsou nápady pro Udělejte si sami halloweenskou zahradní výzdobu, udělejte své rodině a večírkům husí kůži. Na Halloween nebo „předvečer Všech svatých“ se vše točí kolem mrtvých, kteří ožívají v temné noci. Zahalené ve tmě se z venkovních oblastí stává tajemný terén plný překvapení. Co se skrývá ve stínech na vaší zahradě nebo dvoře? Přidání napětí do přirozeného dramatu noci není obtížné. Chtělo to jen trochu představivosti a pár základních materiálů.

Halloweenské zahradní dekorace si udělejte sami-dýňová sova

halloweenská zahradní dekorace, aby se z vás dýňová sova stala legrační

Dýně na Halloween nemusí být vyřezána, aby byla originální. A strašidelný vzhled není nezbytně nutný pro dekoraci. Co takhle vyzkoušet tuto sovu jako halloweenskou zahradní dekoraci, abyste si ji vyrobili sami? Výroba není tak složitá, jak by se na první pohled mohlo zdát. Potřebujete velkou, oranžovou dýni a dvě dekorativní dýně jsou bílé nebo jiné kontrastní barvy. Jak je znázorněno na fotografii, rozřízněte je na oči, nohy a peří hlavy. Kousky můžete upevnit dřevěnými špejlemi.

Udělejte si sami halloweenské zahradní dekorace-kukuřičný věnec

udělej si sám halloween zahradní dekorace dveřní věnec kukuřice barevné barvy

Místo květin použijte kukuřici, abyste vytvořili výhybku na dveře. Tyto Udělejte si sami halloweenskou zahradní výzdobu je stejně snadné jako ten výše. Potřebujete rám ze dřeva. To by mělo být trochu širší. Pak si dejte na kostku malou a nejlépe barevnou kukuřici. Uspořádejte je na rámeček obrázku výše, poté je přilepte na místo.

Vytvořte si kočičí figuru sami

halloween zahradní dekorace do-it-yourself kočka černá myšlenka trávník

Pro tohle Udělejte si sami halloweenskou zahradní výzdobu nejlepší je požádat manžela o pomoc, pokud s pilami nemáte žádné zkušenosti. Nakreslete kočku na dřevěnou desku a poté ji nechte vyřezat. Poté je namalujte černou barvou, aby odpovídala Halloweenu. Samozřejmě můžete použít i lepenku. Pak nesmíte kočku nechat venku v dešti!

Vyrobte si netopýry sami

udělej si sám halloween zahradní dekorace netopýři černý papír

Tyto netopýry jsou vyrobeny ze stavebního papíru. Ale i zde můžete použít dřevo, podobně jako u koček, k zajištění delší trvanlivosti. Jak je pro ně typické, pověste netopýry hlavou dolů ze stromu.

Originální halloweenské návrhy od Mariana Parsonse a Layly Palmerové

Halloween rodinné náhrobky

Udělejte si halloweenské dekorace do zahrady sami-strašidelné náhrobky pro atmosféru hřbitova

Halloween-zahradní dekorace-udělej si sám-polystyren-náhrobky-dráteník

Udělejte si sami halloweenskou zahradní výzdobu

Tyto strašidelné Udělejte si sami halloweenskou zahradní výzdobu vypadají jako skutečné, šedé a ponuré. Tyto náhrobky, které se odehrávají jako pozadí vašich večírků, vytvoří úžasně strašidelnou atmosféru. K výrobě náhrobků budete potřebovat:

• Polystyrenové desky přibližně 5 cm x 30 cm x 91 cm – z jednoho talíře se vytvoří 2 náhrobky

• zoubkovaný nůž na chléb

• ořezávací nůž

• trvalá značka

• černá barva ve spreji

• tmavě šedá a bílá akrylová barva

• kartáč 6 nebo 7 cm

Krok 1: Chcete -li získat obrys náhrobků, stáhněte si z internetu obrázky jednoduchých tvarů náhrobků. Nakreslete je na svůj polystyrenový list. Vyberte si jednoduché tvary, které můžete snadno reprodukovat. Pro křivky použijte velké, kulaté víko hrnce nebo něco podobného.

Halloween-zahradní dekorace-udělej si sám-polystyren-náhrobky-obrys

Krok 2: Vystřihněte tvary náhrobku z polystyrénového plechu podle obrysu, který jste nakreslili. Použijte zoubkovaný nůž na chléb. Nůž se snadno prořezává, ale vytváří docela hodgepodge, takže je lepší to udělat mimo něj. Řez šikmo k pěně. Tuto činnost nesmí provádět děti, pokud nejsou pod dohledem dospělých.

Halloween-zahradní dekorace-udělej si sám-styrofoam-náhrobky-

Krok 3: Nakreslete svůj strašidelný design na prázdný náhrobek. Opět se nechte inspirovat obrazy skutečných náhrobků, ale nezapomeňte, jednoduché obrázky jako: kříže, lebky nebo RIP jsou rozpoznány okamžitě. S opravami si nedělejte starosti. Před malováním náhrobků není problém.

Halloween-zahradní-dekorace-udělej si sám-polystyren-náhrobky-kresba

Udělejte si sami halloweenskou zahradní výzdobu

Krok 4: Když jste se svým náčrtkem spokojeni, je načase, aby byly vaše halloweenské náhrobky realističtější – vyřezáním designu do povrchu. Se zoubkovaným ořezávacím nožem je to snadné. Jednoduše poškrábejte povrch podle svých načrtnutých čar špičkou nože a do hloubky 2-3 cm. Pro dosažení nejlepších výsledků držte nůž pod úhlem.

Halloween-zahradní dekorace-udělej si sám-vyřezávání-náhrobky

Krok 5: Posledním krokem je malování náhrobků. Nejprve použijte černý sprej na pokrytí celého povrchu. To se musí provádět v dobře větraném prostoru nebo venku. Používejte dlouhé tahy z různých směrů, abyste zajistili rovnoměrné pokrytí. Opět by to neměly dělat děti bez dozoru. Než přejdete k dalšímu kroku, nechte barvu dobře zaschnout.

Halloween-zahradní dekorace-udělej si sám-polystyren-náhrobky-barva ve spreji

Krok 6: Chcete -li vytvořit podivný autentický efekt kamene, v tomto kroku vysušte černý povrch akrylovou barvou. Začněte nanesením tenké vrstvy šedé barvy štětcem o průměru 6 cm. Lehce tahejte štětcem po povrchu, aby se barva nedostala do vyřezávaného designu. Tuto vrstvu nechte zaschnout.

Halloween-zahradní-dekorace-udělej si sám-náhrobky-aplikuj-akrylovou barvu

Krok 7: Chcete -li přidat barevnému efektu větší hloubku, stejným způsobem naneste druhou vrstvu, ale tentokrát směs tmavě šedé a bílé akrylové barvy. Tuto vrstvu nechte úplně zaschnout.

Udělejte si sami halloweenskou zahradní výzdobu

Krok 8: Aplikujte třetí a poslední vrstvu bílé akrylové barvy stejnou technikou jako dříve. Přidání těchto několika vrstev barvy vytváří velmi realistickou žulovou desku. Nechte tuto poslední vrstvu zaschnout a váš náhrobek je připraven k zobrazení.

Užitečný tip: Chcete -li umístit halloweenské náhrobky ven, vložte do náhrobku bambusové nebo kovové špejle a pevně je přilepte k zemi. Pro autenticitu položte náhrobky blízko sebe a v nerovných úhlech, abyste zopakovali efekt starého hřbitova.

Vyděste své hosty příšernými halloweenskými zahradními dekoracemi, které si vyrobíte sami

Halloween-zahradní dekorace-udělej si sám-strašidelní-duchové

Udělejte si sami halloweenskou zahradní výzdobu

Pro super děsivý efekt, který si děti určitě zamilují, co třeba děsiví duchové plovoucí po vašem dvoře. Je snadné vytvořit tyto strašidelné halloweenské zahradní dekorace do-it-yourself pomocí levných řemeslných předmětů. Pro nejlepší účinek budou tito skvělí duchové vypadat fantasticky visící ze stromů. Nebo alternativně na verandě, na ‘Trick or Treaters’ skutečný šok! připustit.

Pro každého ducha budete potřebovat:

• 6-8 balíčků mušelínu nebo tenká

• 1 velká polystyrenová koule

• 2 malé polystyrenové kuličky

• Prodlužovací tyč malířského válečku nebo podobná tyčinka

• 2 m pravítka

• Kladivo

• 2 krátké velké hřebíky s velkou hlavou

• Džbán tekutého textilního škrobu

• prázdná láhev na spay

• list černé plsti

• Nůžky

• lepidlo na textil

• velká šicí jehla

• vlasec

Krok 1: Chcete -li vytvořit rámy pro každého ducha, vytvořte kostru zkřížením prodlužovací tyče malířského válečku a dvou nožních pravítek, jak je znázorněno na obrázku. Spojte je velkým hřebíkem, jeden na druhý.

Halloween-zahradní dekorace-udělej si sám-rám-duch

Krok 2: Pro snadné zakrytí strašidelné látky připevněte prodlužovací tyč na nevětrné místo.

Halloween-zahradní dekorace-udělej si sám-duch-prodlužovací lišta

Krok 3: Připojte hlavu ducha umístěním velké polystyrenové koule na horní část prodlužovací tyče.

Halloween-zahradní dekorace-udělej si sám-duch-hlava

Krok 4: Přiveďte ruce ducha tím, že ke každé natažené tyčce připevníte menší polystyrenovou kouli.

Halloween-zahradní dekorace-udělej si sám-duch-polystyrenová koule

Udělejte si sami halloweenskou zahradní výzdobu

Krok 5: Rouška na roušku je bod, kde vaše přízračná postava začne takříkajíc ožívat! Začněte přehozením mušelínu přes rám, jak je znázorněno na obrázku. Pokračujte v přidávání látky a skládání, dokud nebudete s výsledkem spokojeni.

Halloween-zahradní-dekorace-udělej si sám-duch-rám

Krok 6: Opravte svoji strašidelnou postavu na místě rozprašovacím škrobem: zřeďte tkáňový škrob a nalijte jej do rozprašovače. Nasyťte hlavy a horní struktury roztokem škrobu. Uvolněte tělo ze síly, aby se vaše přízračná forma houpala ve větru.

Halloween-zahradní dekorace-udělej si sám-duch-sprej-škrob

Krok 7: Jakmile škrob úplně ztvrdne, je čas začít vytvářet strašidelné rysy tváře ducha. Tvary jsou na vás. Pro párty pro dospělé mohou být fantomové rysy obzvláště děsivé, ale pro dětskou párty byste možná mohli hledat přátelštější nebo komické efekty. Chcete -li vytvořit oči a ústa, vystřihněte tyto jednoduché tvary z černé plsti a pomocí lepidla na textil je přilepte na hlavu.

Halloween-zahradní dekorace-udělej si sám-duch-oči-ústa

Udělejte si sami halloweenskou zahradní výzdobu

Halloween-zahradní dekorace-do-it-yourself-duch-tvář-funkce

Krok 8: Nyní je čas odstranit malé polystyrenové kuličky, které tvořily vaše ruce. Udělejte to opatrně, abyste nepoškodili jemné tvary ve vyztužené tkanině.

Halloween-zahradní dekorace-udělej si sám-duch-malé-polystyrenové koule

Krok 9: Chcete -li odhalit svou mysl, musíte k pažím připevnit vlasec. Pomocí velké šicí jehly prošijte dlouhou délku vlasce přes tkaninu obou rukou. Pevně ​​je zauzlete, aby váš vzhled v poryvu větru nezmizel.

Halloween-zahradní-dekorace-udělej si sám-duch-rybaření-šití-šití

Krok 10: Nakonec přidejte k hlavě rybářskou šňůru, znovu pomocí velké šicí jehly přiveďte velkou část vlasce k temeni mysli na hlavě. Je -li to možné, provlékněte jehlu rovnou polystyrenovou koulí, abyste získali větší pevnost. Uzněte tuto délku vlasce velmi bezpečně.

Halloween-zahradní-dekorace-k-udělat-sám-duch-hlava-připojit

Opravdu vzrušující součástí celého procesu je zobrazení vašich báječných plovoucích fantomů na stromech nebo hácích ve dvoře nebo na prahu, abyste „pozdravili“ hosty. Tito strašidelní duchové by samozřejmě vypadali super dramaticky, pokud by byli umístěni poblíž vašich děsivých náhrobků. Zkombinujte tyto dramatické Udělejte si sami halloweenskou zahradní výzdobu s některými strašidelnými lucernami a vyřezávanými dýněmi uvedenými v našich dalších halloweenských článcích pro perfektní, strašidelnou venkovní párty.

Od Jaz

Udělejte si sami halloweenskou zahradní výzdobu

originální halloweenská náhrobní dekorace