Dekorace a oslavy, design nehtů

Vyrobte si růžové nehty sami – 24 moderních designů a tipů na nehty

Růžové nehty-udělej si sám-vzory nehtů-bílá-růžová-moderní-přízvuk

Vždy je příjemné mít možnost se o nehty postarat a udělat si je sama. Takže nejen ušetříte peníze, ale určitě získáte pochvalu za povedený design nehtů. Pokud nemáte opravdu chuť experimentovat, ale přesto se chcete těšit na atraktivní manikúru, můžete růžové nehty také to udělejte sami. Světelné nuance, jako je jemná a jemná růžová, mléčně růžová a nahé tóny, vypadají obzvláště přirozeně a krásně, lze snadno vykouzlit nekomplikované vzory. Přečtěte si, jak na to!

Vyrobte si růžové nehty sami – nejprve je očistěte a pečujte o ně

Růžové nehty-udělej si sám-návrhy nehtů-francouzské-proužky-tipy na péči

Pokud jsou vaše nehty pestrobarevné a často mají také špatnou krycí schopnost, měli byste si je vyčistit a pěkně vytvarovat. Zbytky laku na nehty je v každém případě nutné odstranit, poté nehty vytvarujte šipkami, v případě potřeby je zkraťte zastřihovačem. Náš tip: bohužel velmi dlouhé nehty v dnešní době opravdu nejsou moderní. Právě naopak, trendy jsou krátké a středně dlouhé.

Vyrobte si růžové nehty sami – používejte vhodné výrobky, pomůcky a nástroje

Růžové nehty-udělej si sám-návrhy nehtů-nástroje na lak na nehty

Důležitým předpokladem úspěšné manikúry jsou samozřejmě kvalitativní výrobky, které nemusí nutně znamenat drahé značkové výrobky. Laky na nehty, které máte rok nebo déle, je nejlepší vyhodit do koše. Lak na nehty v průběhu času mění svou konzistenci, zhoustne a snadno se nanáší. Kvůli silné vrstvě nemůže řádně vyschnout a riskujete, že zkazíte celý design nehtů. Drahé produkty je nejlepší uchovávat v chladničce a před použitím lahvičky prudce netřepejte, ale nechte je krátce na jedné straně a poté na druhé.

Gelové nehty růžové: Tyto pestrobarevné nehtové vzory vám dodají dobrou náladu!

Shellac nehty – vše, co potřebujete vědět o trendu nehtů!

Ženský nehtový trend baby boomer nehtů – 50+ nápadů a pokynů pro kutily

Lehké nuance a nahé růžové nehty – pro přirozené, upravené nehty 

Růžové nehty-udělej si sám-designy nehtů-akt-světle-růžová-přírodní

Když nemůžete investovat spoustu času do domácí manikúry, mějte růžové nehty na očích. Nezapomeňte, že více může být méně. Uchopte přirozený, svěží růžový odstín a noste extra lesklou vrchní vrstvu.

Bílá – vyrobte si růžové nehty sami – sladká barevná kombinace

pink-nail-do-it-yourself-nail-designs-french-rose-gold-oval

Barevná kombinace bílé a růžové vytváří roztomilý, dívčí vzhled a je vhodná zejména na jaro. Natřete třetinu nehtů bílou barvou a zbytek růžovou. Samozřejmě je možné i obráceně. Chcete -li dosáhnout přesné linie, použijte pro návrh nehtů speciální lepicí pásku, pásku.

Interpretovaná francouzská manikúra – růžové nehty

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-růžovo-bílá-moderní-polovina

Francouzskou manikúru zná každý a začala být trochu nudná. Inspirována klasickou variantou, tak jemnou a stylovou zároveň, lze vytvořit hravou verzi. Jako základ noste jemnou mléčnou růžovou a bílý proužek nahraďte trendovým růžovým zlatem.

Francouzské, ale jiné – bílé, světle růžové a růžové zlato

pink-nail-do-it-yourself-nail-designs-french-light-pink-white-rose-gold

Měsíční manikúra vypadá podobně, ale naopak. Obvyklý oblouk na okraji nehtu se přenese do horní části nehtové základny. Rozhodněte se pro jednu ze dvou variant nebo použijte techniky při návrhu nehtů. Pak je vhodné rozhodnout se pro jemné nuance a ne pro vysoce kontrastní.

Vyrobte si růžové nehty sami, ale růžové zlato

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-francouzské-růžové-zlaté-pruhy

Růžové zlato je jednoznačným trendem nejen v designu nehtů, ale také v módě a špercích. Svítí a září s vytříbenou elegancí, není tak rušivý jako stříbro a zlato, je vhodný i pro každodenní použití.

Vyrobte si růžové nehty sami snadno a efektivně – jemně růžové a zlaté

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-rose-gold-geometric

Bledě růžovou a zlatou lze dobře kombinovat. Pomocí páskové techniky můžete rychle a čistě vykouzlit geometrické tvary. Jen se ujistěte, že každá vrstva laku opravdu dobře zaschne.

Růžové nehty a zlaté třpytky – nevtíravé, zvláštní a párty

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-třpytky-zlaté

Opravdu snadno funguje s třpytivým lakem, který nanesete přes růžové nehty. Třpytky se třpytí v třpytivých lacích, které jsou někdy velmi jemné a vytvářejí metalický efekt. Existují také některé na průhledném základě, které obsahují částice různých velikostí. Druhý může být implementován jako efekty ombre v jemné manikúře.

Růžové nehty s efektem ombre a třpytkami

pink-nail-do-it-yourself-nail-designs-ombre-glitter-tender-oval

Ombre je aktuální ve vlasovém stylingu a také v nehtovém designu. Efektu je dosaženo profesionály používajícími dabingové nebo stříkací techniky. K tomu jsou zapotřebí dvě barvy, světlé a trochu tmavší, které by do sebe měly jemně splynout.

Ombre nehty s jiskry – růžové a bílé

pink-nail-do-it-yourself-nail-designs-ombre-pink-white-glitter

Přidejte okouzlující konečnou úpravu vrstvou vrchního laku s třpytivým efektem. Náš tip: namalujte nehty světlejším odstínem a poté tmavším, ujistěte se, že barvy do sebe správně zapadají.

Růžové nehty a stříbro zvýrazní jen jeden nehet

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-pink-silver-glitter-accent

Jednoduché růžové nehty docela dobře zvládají třpytky. Jděte na stříbro nebo zlato, v závislosti na špercích, které nosíte a dáváte přednost.

Kdo řekl, že červená a růžová nejdou dohromady??

pink-nail-do-it-yourself-nail-designs-pink-red-glitter

Červená a růžová nejdou dohromady, poraďte se s módními odborníky. Dnes ano. Růžové nehty s červenými akcenty ladí s jarem a létem, dodají ještě slunečnější náladu. Jednoduše si namalujte nehty různými způsoby, jedním způsobem a jedním způsobem.

Vyrobte si růžovo -červené nehty sami – manikúra srdce

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-srdce-červená-růžová-světle růžová

Manikúra srdce je také trendem v designu nehtů, který by neměl být nárokován. Na konečky prstů namalujte srdíčka růžově a o něco menší pod nimi. Náš tip: vyberte si lak na nehty ve sladkých barvách, jako je růžová, malinová nebo jahodově červená.

Manikúra srdce na gelové nehty – bílé, červené, růžové a roztomilé tečky

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-gelové nehty-bílá-růžovo-červená-srdíčka

Gelové nehty se hodí k mnoha experimentům, pokud jde o design nehtů, a také vydrží déle. Další výhodou je, že lze vykouzlit transparentní efekty. Tato variace na srdeční manikúru je opravdu roztomilá a snadná. Pomocí kartáče na nehty vytvořte srdce na špičce nehtu. Na druhém prstu prostě nechte místo průhledné – vše kromě srdce namalujte barvou.

Růžové nehty s hravými vzory – leopardí potisk

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-vzory-móda-leo-tisk

Extravagantní růžové nehty inspirované přehlídkovým molem si můžete dopřát, pokud si jednoduše vyberete krásně vzorovanou látku z poslední módní přehlídky. Nechte to působit jako inspirace a zkuste napodobit design.

Růžové nehty – cik cak vzory si vyrobte sami

pink-nail-do-it-yourself-nail-designs-pattern-zig-zag-pink-lilac

Cik-cak vzory jsou opravdu populární, ale není snadné je vyrobit. Naštěstí jsou takové hotové lepicí proužky k dostání v drogerii. To vytváří pravidelné klikaté pruhy stejné tloušťky a šířky a po křivých liniích není ani stopy.

Cukr roztomilé růžové nehty – návod

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-vzor-candy-cane-tečky-bílá-světle růžová

Tento design nehtů, inspirovaný lízátkem, vypadá jako pamlsek. Dívčí kombinace světle růžové a bílé barvy pro ženy, které se cítí spontánně a mladé jako dívky.

Tečky a srdíčka v bílé a růžové si vyrobte sami

pink-nail-do-it-yourself-nail-designs-white-light-pink-pattern-candy cane

Chcete -li zvládnout pěkné malé tečky, můžete použít vlásenku nebo špičku párátka. Srdce můžete buď namalovat od ruky, nebo si z lepicí pásky vyrobit šablonu.

Dívčí design nehtů – pastelové barvy a růže 

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-růže-geometrické-trojúhelníky

Pro romantický design nehtů s růžemi byste měli být schopni používat malé štětce trochu cvičeněji. Obrázkové pokyny jsou pro pokročilé, ale geometrický vzor rychle vykouzlí kdokoli – i zde pomáhá technika pásky. Náš tip: ujistěte se, že získáte tenkou lepicí pásku speciálně pro nehtový design a zvládnete všechny druhy geometrických tvarů na nehtech.

Špičaté růžové nehty s rockovými akcenty

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-tip-bílá-světle-růžová-zlatá

Špičatý tvar nehtů je v poslední době velmi trendy. Dokonale tvarované špičaté nehty však mohou být skutečnou výzvou. Náš tip: určete střed každého nehtu a pomocí nehtové šipky se pravidelně tvarujte na obou stranách.

Nehty ve tvaru mandlí v bílé a mléčně růžové barvě

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-špičatý-bílý-růžový-mandlový tvar

Vytvořte si design nehtů sami – tipy

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-francouzské-pruhy-špatně-správně

Abyste dosáhli dokonalého a efektivního designu nehtů sami, jsou zapotřebí speciální nástroje. Nekompromitujte to a nenahrazujte samolepicí šablony obyčejnou páskou. Všechno je již k dispozici v drogeriích a určitě se ve vaší blízkosti nějaký najde.

* Vzory na nehty v pastelových barvách s růžemi od Divine Caroline

* Manikúra srdce v růžové a červené barvě od Blush Hour

* Některé podrobné pokyny viz Návrhy nehtů Lulus

Dekorace a oslavy, design nehtů

Vyrobte si růžové nehty sami – 24 moderních designů a tipů na nehty

Růžové nehty-udělej si sám-vzory nehtů-bílá-růžová-moderní-přízvuk

Vždy je příjemné mít možnost se o nehty postarat a udělat si je sama. Takže nejen ušetříte peníze, ale určitě získáte pochvalu za povedený design nehtů. Pokud nemáte opravdu chuť experimentovat, ale přesto se chcete těšit na atraktivní manikúru, můžete růžové nehty také to udělejte sami. Světelné nuance, jako je jemná a jemná růžová, mléčně růžová a nahé tóny, vypadají obzvláště přirozeně a krásně, lze snadno vykouzlit nekomplikované vzory. Přečtěte si, jak na to!

Vyrobte si růžové nehty sami – nejprve je očistěte a pečujte o ně

Růžové nehty-udělej si sám-návrhy nehtů-francouzské-proužky-tipy na péči

Pokud jsou vaše nehty pestrobarevné a často mají také špatnou krycí schopnost, měli byste si je vyčistit a pěkně vytvarovat. Zbytky laku na nehty je v každém případě nutné odstranit, poté nehty vytvarujte šipkami, v případě potřeby je zkraťte zastřihovačem. Náš tip: bohužel velmi dlouhé nehty v dnešní době opravdu nejsou moderní. Právě naopak, trendy jsou krátké a středně dlouhé.

Vyrobte si růžové nehty sami – používejte vhodné výrobky, pomůcky a nástroje

Růžové nehty-udělej si sám-návrhy nehtů-nástroje na lak na nehty

Důležitým předpokladem úspěšné manikúry jsou samozřejmě kvalitativní výrobky, které nemusí nutně znamenat drahé značkové výrobky. Laky na nehty, které máte rok nebo déle, je nejlepší vyhodit do koše. Lak na nehty v průběhu času mění svou konzistenci, zhoustne a snadno se nanáší. Kvůli silné vrstvě nemůže řádně vyschnout a riskujete, že zkazíte celý design nehtů. Drahé produkty je nejlepší uchovávat v chladničce a před použitím lahvičky prudce netřepejte, ale nechte je krátce na jedné straně a poté na druhé.

Gelové nehty růžové: Tyto pestrobarevné nehtové vzory vám dodají dobrou náladu!

Shellac nehty – vše, co potřebujete vědět o trendu nehtů!

Ženský nehtový trend baby boomer nehtů – 50+ nápadů a pokynů pro kutily

Lehké nuance a nahé růžové nehty – pro přirozené, upravené nehty 

Růžové nehty-udělej si sám-designy nehtů-akt-světle-růžová-přírodní

Když nemůžete investovat spoustu času do domácí manikúry, mějte růžové nehty na očích. Nezapomeňte, že více může být méně. Uchopte přirozený, svěží růžový odstín a noste extra lesklou vrchní vrstvu.

Bílá – vyrobte si růžové nehty sami – sladká barevná kombinace

pink-nail-do-it-yourself-nail-designs-french-rose-gold-oval

Barevná kombinace bílé a růžové vytváří roztomilý, dívčí vzhled a je vhodná zejména na jaro. Natřete třetinu nehtů bílou barvou a zbytek růžovou. Samozřejmě je možné i obráceně. Chcete -li dosáhnout přesné linie, použijte pro návrh nehtů speciální lepicí pásku, pásku.

Interpretovaná francouzská manikúra – růžové nehty

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-růžovo-bílá-moderní-polovina

Francouzskou manikúru zná každý a začala být trochu nudná. Inspirována klasickou variantou, tak jemnou a stylovou zároveň, lze vytvořit hravou verzi. Jako základ noste jemnou mléčnou růžovou a bílý proužek nahraďte trendovým růžovým zlatem.

Francouzské, ale jiné – bílé, světle růžové a růžové zlato

pink-nail-do-it-yourself-nail-designs-french-light-pink-white-rose-gold

Měsíční manikúra vypadá podobně, ale naopak. Obvyklý oblouk na okraji nehtu se přenese do horní části nehtové základny. Rozhodněte se pro jednu ze dvou variant nebo použijte techniky při návrhu nehtů. Pak je vhodné rozhodnout se pro jemné nuance a ne pro vysoce kontrastní.

Vyrobte si růžové nehty sami, ale růžové zlato

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-francouzské-růžové-zlaté-pruhy

Růžové zlato je jednoznačným trendem nejen v designu nehtů, ale také v módě a špercích. Svítí a září s vytříbenou elegancí, není tak rušivý jako stříbro a zlato, je vhodný i pro každodenní použití.

Vyrobte si růžové nehty sami snadno a efektivně – jemně růžové a zlaté

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-rose-gold-geometric

Bledě růžovou a zlatou lze dobře kombinovat. Pomocí páskové techniky můžete rychle a čistě vykouzlit geometrické tvary. Jen se ujistěte, že každá vrstva laku opravdu dobře zaschne.

Růžové nehty a zlaté třpytky – nevtíravé, zvláštní a párty

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-třpytky-zlaté

Opravdu snadno funguje s třpytivým lakem, který nanesete přes růžové nehty. Třpytky se třpytí v třpytivých lacích, které jsou někdy velmi jemné a vytvářejí metalický efekt. Existují také některé na průhledném základě, které obsahují částice různých velikostí. Druhý může být implementován jako efekty ombre v jemné manikúře.

Růžové nehty s efektem ombre a třpytkami

pink-nail-do-it-yourself-nail-designs-ombre-glitter-tender-oval

Ombre je aktuální ve vlasovém stylingu a také v nehtovém designu. Efektu je dosaženo profesionály používajícími dabingové nebo stříkací techniky. K tomu jsou zapotřebí dvě barvy, světlé a trochu tmavší, které by do sebe měly jemně splynout.

Ombre nehty s jiskry – růžové a bílé

pink-nail-do-it-yourself-nail-designs-ombre-pink-white-glitter

Přidejte okouzlující konečnou úpravu vrstvou vrchního laku s třpytivým efektem. Náš tip: namalujte nehty světlejším odstínem a poté tmavším, ujistěte se, že barvy do sebe správně zapadají.

Růžové nehty a stříbro zvýrazní jen jeden nehet

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-pink-silver-glitter-accent

Jednoduché růžové nehty docela dobře zvládají třpytky. Jděte na stříbro nebo zlato, v závislosti na špercích, které nosíte a dáváte přednost.

Kdo řekl, že červená a růžová nejdou dohromady??

pink-nail-do-it-yourself-nail-designs-pink-red-glitter

Červená a růžová nejdou dohromady, poraďte se s módními odborníky. Dnes ano. Růžové nehty s červenými akcenty ladí s jarem a létem, dodají ještě slunečnější náladu. Jednoduše si namalujte nehty různými způsoby, jedním způsobem a jedním způsobem.

Vyrobte si růžovo -červené nehty sami – manikúra srdce

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-srdce-červená-růžová-světle růžová

Manikúra srdce je také trendem v designu nehtů, který by neměl být nárokován. Na konečky prstů namalujte srdíčka růžově a o něco menší pod nimi. Náš tip: vyberte si lak na nehty ve sladkých barvách, jako je růžová, malinová nebo jahodově červená.

Manikúra srdce na gelové nehty – bílé, červené, růžové a roztomilé tečky

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-gelové nehty-bílá-růžovo-červená-srdíčka

Gelové nehty se hodí k mnoha experimentům, pokud jde o design nehtů, a také vydrží déle. Další výhodou je, že lze vykouzlit transparentní efekty. Tato variace na srdeční manikúru je opravdu roztomilá a snadná. Pomocí kartáče na nehty vytvořte srdce na špičce nehtu. Na druhém prstu prostě nechte místo průhledné – vše kromě srdce namalujte barvou.

Růžové nehty s hravými vzory – leopardí potisk

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-vzory-móda-leo-tisk

Extravagantní růžové nehty inspirované přehlídkovým molem si můžete dopřát, pokud si jednoduše vyberete krásně vzorovanou látku z poslední módní přehlídky. Nechte to působit jako inspirace a zkuste napodobit design.

Růžové nehty – cik cak vzory si vyrobte sami

pink-nail-do-it-yourself-nail-designs-pattern-zig-zag-pink-lilac

Cik-cak vzory jsou opravdu populární, ale není snadné je vyrobit. Naštěstí jsou takové hotové lepicí proužky k dostání v drogerii. To vytváří pravidelné klikaté pruhy stejné tloušťky a šířky a po křivých liniích není ani stopy.

Cukr roztomilé růžové nehty – návod

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-vzor-candy-cane-tečky-bílá-světle růžová

Tento design nehtů, inspirovaný lízátkem, vypadá jako pamlsek. Dívčí kombinace světle růžové a bílé barvy pro ženy, které se cítí spontánně a mladé jako dívky.

Tečky a srdíčka v bílé a růžové si vyrobte sami

pink-nail-do-it-yourself-nail-designs-white-light-pink-pattern-candy cane

Chcete -li zvládnout pěkné malé tečky, můžete použít vlásenku nebo špičku párátka. Srdce můžete buď namalovat od ruky, nebo si z lepicí pásky vyrobit šablonu.

Dívčí design nehtů – pastelové barvy a růže 

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-růže-geometrické-trojúhelníky

Pro romantický design nehtů s růžemi byste měli být schopni používat malé štětce trochu cvičeněji. Obrázkové pokyny jsou pro pokročilé, ale geometrický vzor rychle vykouzlí kdokoli – i zde pomáhá technika pásky. Náš tip: ujistěte se, že získáte tenkou lepicí pásku speciálně pro nehtový design a zvládnete všechny druhy geometrických tvarů na nehtech.

Špičaté růžové nehty s rockovými akcenty

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-tip-bílá-světle-růžová-zlatá

Špičatý tvar nehtů je v poslední době velmi trendy. Dokonale tvarované špičaté nehty však mohou být skutečnou výzvou. Náš tip: určete střed každého nehtu a pomocí nehtové šipky se pravidelně tvarujte na obou stranách.

Nehty ve tvaru mandlí v bílé a mléčně růžové barvě

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-špičatý-bílý-růžový-mandlový tvar

Vytvořte si design nehtů sami – tipy

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-francouzské-pruhy-špatně-správně

Abyste dosáhli dokonalého a efektivního designu nehtů sami, jsou zapotřebí speciální nástroje. Nekompromitujte to a nenahrazujte samolepicí šablony obyčejnou páskou. Všechno je již k dispozici v drogeriích a určitě se ve vaší blízkosti nějaký najde.

* Vzory na nehty v pastelových barvách s růžemi od Divine Caroline

* Manikúra srdce v růžové a červené barvě od Blush Hour

* Některé podrobné pokyny viz Návrhy nehtů Lulus