Cvičení

9 jednoduchých cvičení, jak se zbavit viscerálního tuku

Často se domnívá, že malé množství příjmu potravy může pomoci snížit obsah tuku v našem těle. Není to však pravda. K ukládání tuku v našem těle může dojít z mnoha důvodů. V našem těle jsou různé druhy tuků. Předpokládá se, že tuk v našem těle není nutný. Tato domněnka však není vždy pravdivá. Správné množství tuků ve správném množství je zapotřebí k tomu, aby naše tělo v nouzi dokázalo vyrobit dostatek energie. Tuk umožňuje a zrychluje naše metabolické aktivity.

Cvičení ke snížení viscerálního tuku

Nadměrné ukládání tuků v našem těle však může být škodlivé. Může způsobit únavu, ztrátu spánku, srdeční problémy, vysoké problémy s krví, přibírání na váze, špatnou sílu kostí a mnoho dalších. Správné cvičení může pomoci snížit tyto tuky z našeho těla. S příchodem nezdravých potravin v našich společnostech dochází k nahrazování zdravých potravin. Z tohoto důvodu ukládání sloučeniny zvané cholesterol vede k tvorbě tukových tkání v našem těle.

Cvičení ke snížení viscerálního tuku:

Mohou však existovat různé druhy aktivit a cvičení, které lze udělat, aby se z jejich těla zbavil viscerálního tuku. Seznam cvičení je uveden níže,

1. Veslování:

Veslování může být nejlepším cvičením, pokud jde o posílení svalů horní ruky a stehen. Pomůže vám to nejen zbavit se hromadění viscerálního tuku v těle, ale také tělo ve větší míře zpomalí. Posiluje vaši páteř. Veslování doma může velmi snadno pomoci při tvorbě abs. Zjistilo se, že efektivní cvičení může pomoci při uvolňování hormonu zvaného endorfiny. Pomůže vám zlepšit náladu a zlepší kvalitu vašeho spánku. Veslovací cvičení je dobrý způsob, jak si udržet správné kardio, abyste udrželi stabilní srdeční frekvenci a normální dechovou aktivitu. Tuto sadu cviků je třeba provádět alespoň 10krát denně, abyste dosáhli nejlepších výsledků. Přehánění tohoto cvičení se striktně nedoporučuje.

Veslování

Cvičení veslování:

 • Postavte se vzpřímeně
 • Roztáhněte nohu a ukazujte na chodidla
 • Držte vesla
 • Udržujte pevný úchop
 • Při tažení vesla si zkuste sednout s tlakem těla směrem dozadu
 • Když vstanete, uvolněte svaly a vydechněte.
 • Opakujte alespoň 10krát

2. Reverzní výpad:

Zatímco základní výpad je docela základní, reverzní výpad je také docela základní. Reverzní výpad by měl provádět každý, kdo cvičí základní výpad. Pomáhá při tvarování zadku a horních stehen a také pomáhá při odstraňování viscerálních tukových svalů v oblasti stehen. Zvyšuje sílu svalů a jádra vašeho těla. Pomáhá zlepšit spodní část těla více než horní část. Pokud máte místo k sezení, pak jsou pro vás reverzní výpady nutností. Pomáhá vašim zádovým a stehenním svalům získat zpět svou sílu. Abyste dosáhli nejlepších výsledků, musí být toto cvičení s reverzním výpadem procvičeno alespoň 15 až 30 sérií.

Reverzní výpad

Jak provést reverzní výpad:

 • Postavte se rovně
 • Položte obě ruce za hlavu nebo na bok
 • Udělejte krok zpět levou nohou
 • Sklopte záda a sedněte si, jako byste seděli na židli
 • Pro vaši levou nohu zvedněte prst o 90 stupňů mezi nohou a podlahou
 • Po návratu do původní polohy ustupte
 • Opakujte alespoň 15 až 30krát s alternativními nohami.

3. Houpačka rychlovarné konvice se dvěma rukama:

Je známo, že toto cvičení zvyšuje sílu a sílu v našem těle. Lze to provést oběma rukama. Má stejné účinky jako běh, běh a plavání s vaším tělem. Ve větší míře zvyšuje sílu vašich svalů. Buduje nejen sílu a sílu v dolní části těla, ale také pomáhá při budování bicepsů ve vašich rukou. Pokud jsou správné švihy v kotlíku prováděny správným způsobem s krátkými přestávkami, může to zvýšit vaši svalovou vytrvalost. Trvá to nějaký čas, ale nic nedosažitelného. Tato obouruční cvičení švihu musí být provedena alespoň pro 50 sad pro základní studenty. Mistr tohoto cviku může vyniknout až 500 sériemi najednou.

Houpačka rychlovarné konvice se dvěma rukama

Jak provést obouruční houpání rychlovarné konvice:

 • Stát zpříma
 • Mezi nohama musí být mezera
 • Dejte ruku dopředu a držte kotlíkový míč
 • Napůl sedět a pokusit se švihnout k míči z horní polohy dozadu a vzít ho mezi nohy
 • Vraťte se do původní polohy
 • Opakujte alespoň 50krát

4. Činka Super Circuit:

Toto je vhodné kruhové cvičení pro proces redukce viscerálního tuku; vyberte si váhu, kterou zvládnete správnou technikou. V tomto obvodovém programu mrtvý zdvih, dřepy, tlačení a tlačení nad hlavou, ohýbání nad řádky tyto typy cvičení musíte sledovat střídavě. Proveďte 10 opakování pro každé a proveďte 3 sady pro tento obvodový program. Pomáhá udržovat rovnováhu ve viscerálním programu se sníženým obsahem tuku.

5. Aerobní cvičení:

Pokud jsme čelili problémům s viscerálním tukem v našem těle, musíme se starat o správné cvičení a také dodržovat správnou dietu. Aerobní cvičení jsou nejlepším způsobem, jak redukovat tuk z těla, když při cvičení aerobiku konzumujeme více pocení, pak také omezíme určité množství viscerálního tuku. Aerobic pomáhá pumpovat srdce, plíce a celkově udržovat hladinu cholesterolu. Do této rutiny cvičení můžete zařadit také step aerobic nebo jógu. Aerobic pomáhá zajistit v těle více kyslíku. Přidejte tento aerobik do své cvičební rutiny a zaměřte se na redukci viscerálního tuku.

6. Cyklistika:

Cyklistika je nejlepší způsob, jak redukovat viscerální tuk v krátkém čase, ale proto musíme udržovat pravidelnou cyklistiku ráno nebo večer. Cyklistika pomáhá našemu tělu spalovat více kalorií, když na kole 5krát za celý týden spálíme kalorie jako 1 500 kcal. Toto cvičení spaluje tuk včetně břišního tuku. Když budete mít více času než na kole na dlouhé dlouhé kilometry, jste -li začátečník, vydejte se na cykloturistiku na krátké vzdálenosti. Toto je lepší pro cvičení ke snížení viscerálního tuku.

7. Běh:

Podle výzkumu, když cvičíme jako aerobik nebo jízda na kole atd., Pomáhá to redukovat tukové tkáně. Když se zaměříme na viscerální tuk, pak je běh příliš nejlepší volbou, kterou můžete zahrnout do svého tréninku. Každý den brzy ráno zkuste vyrazit na pláž nebo na zahradu, abyste mohli správně běhat, pokud jste začátečník, bude trvat dva až tři dny, než podáte nejlepší výkon. Pomáhá také zdravému spánku, viscerální tuk se jistě sníží tak rychle jako. Běhání také ovlivňuje skrytý tuk v břiše. Toto směrování dodržujte správnou dietou.

8. Posilovací dřep:

Dřep je nejlepší způsob, jak provádět silový trénink zaměřený na viscerální tuk. Správně ovlivňuje celkové zdraví i s tukem na nohou. Toto cvičení můžete provádět se svým trenérem v posilovně správnou technikou. Toto je nejlepší cvičení a pomáhá pumpovat naše srdce. Více pocení také spálí tukovou tkáň vašeho břicha a nohou. Vezměte si činku nebo činky a proveďte toto cvičení v dřepu s 20 opakováními a 3 sériemi. Spaluje kalorie pomalu, ale účinně a posiluje svaly. Pokud jste ve cvičení začátečník, dřepy dělejte jen jednou nebo dvakrát týdně. Zahrňte toto jedno cvičení pro vaše pravidelné cyklistické nebo jiné kardio cévní tréninky.

9. Plavání:

Plavání dvakrát týdně vám může pomoci při redukci hmotnosti. Během jedné sezení spálí více než 600 kalorií, což je více než jakékoli jiné tělocvičné vybavení. Pomáhá zvyšovat hladinu energie vašeho těla. Pomáhá při vývoji silnějšího jádra a silných rukou a zápěstí. Pokud jde o cvičení na spodní části těla, pomáhá při rychlejším spalování tuků v oblasti břicha, nohou a hýždí. Pokud se člověk stravuje vyváženě a správně cvičí s veslováním, může zůstat vždy zdravý.

Najdete několik cvičení, která vám mohou pomoci odstranit viscerální tuk z těla. Viscerální tuk může být nejnebezpečnějším ukládáním tuku, ale nejsnadněji se odstraňuje. Správná vyvážená strava se správnými cviky může člověku pomoci získat správnou váhu a pomůže mu zůstat fit. Preventivní opatření pro každé další cvičení je, že by nemělo být přehnané a doufat v lepší výsledky. Mělo by se udržovat na optimální úrovni, aby bylo možné dosáhnout nejlepších výsledků.