Cvičení

30minutové domácí cvičení na spalování tuků pro začátečníky

Snažíte se spalovat tuky? Ale nedosáhnout úspěchu? Spalování tuků a řízení hmotnosti jsou dva z hlavních důvodů, proč lidé cvičí. Zjistilo se, že kardio cvičení jsou nejlepší cvičení na spalování tuků, která využívají velké svalové skupiny v elegantním stylu.

5 nejlepších fyzických aktivit spalování tuků doma:

Existuje mnoho tréninků spalování tuků pro muže a ženy, ale nejlepší z nich jsou popsány v tomto článku. Pojďme se tedy podívat;

1. Běh:

cvičení na spalování tuků doma

Toto je velmi jednoduché a nejlepší cvičení na spalování tuků, protože nevyžaduje žádné vybavení a tělocvičnu, stačí pár dobrých bot. Může efektivně spálit břicho. Poskytuje stabilní, kardiovaskulární trénink nízké intenzity. Běh pomáhá spálit značné množství kalorií na 300 kalorií, jinak více za půl hodiny. Stále můžete tuto částku zvýšit o intervaly plus kopce. Silový trénink má největší význam při pozorování překážek zranění při běhu. Začněte 5 až 10 minutovými běhy, 3 až 4krát týdně.

2. Skákací lano:

nejlepší cvičení na hubnutí

Jedná se o rychlé cvičení na spalování tuků pro ženy, které můžete provádět doma a navíc dosáhnout spalování 340 kalorií za 30 minut. Tělo musí být vzpřímené jako skákající. Je to snadné cvičení, které vyžaduje pouze lano a začíná skákat. Zatímco skákání, chcete začít s nízkou rychlostí a pak postupovat. Skákání přes švihadlo je dalším největším cvičením na spalování tuků.

3. Kickbox:

nejlepší cvičení na spalování tuků

Další výhodou je, že několik tříd sestává z určitých silových a flexibilních cvičení. V závislosti na úrovni síly můžete spálit 300 až 500 kalorií pro každou třídu. Toto je další vysoce intenzivní cvičení na spalování tuků, které nabízí paralelní poměr spalování kalorií jako burpees.

4. Tanec:

cvičení na spalování tuků

Všichni víte, že tanec je příjemný, ale v případě, že se rozhodnete tančit v rychlém rytmu, spálíte spoustu kalorií. Pokud se rozhodnete tančit v rychlých rytmech do 30 minut, můžete spálit více než 221 kalorií za 30 minut. Zatímco tanec, musíte začít s pomalými rytmy plus postupovat k rychlým rytmům, poté skončit s pomalým rytmem.

5. Horolezectví a veslování:

cvičení na spalování tuků

Pokud chcete získat skvělou horní část těla, pak jsou veslování s lezením pro vás. Vyzkoušejte navíc tyto a navíc spalte od 300 do 380 kalorií každých 30 minut. K lezení potřebujete speciální vybavení a také veslovací trenažér.

9 nejlepších cvičení na spalování tuků doma:

1. Zvedací závaží:

cvičení na hubnutí

Toto je jedno z nejúčinnějších cvičení na spalování tuků. Cviky na vzpírání jsou přiměřeně k věci, pokud jsou prováděny správně. V důsledku toho je celkové množství spálených kalorií na dolním konci stupnice. Pocity uspokojení a pohody z uvolnění endorfinů, které lze přičíst pohybu s vysokou intenzitou, jsou však samy o sobě velkolepými motivátory. Zvedání závaží navíc staví dobrý základ pro všechny ostatní akce.

2. Jackknife drtí:

cvičení na hubnutí

Jackknife Crunches jsou vyšší pohyby břicha, které spojují horní i dolní břišní svaly pro maximální tónování v co nejkratším čase. Jsou zvláště užitečné, protože nižší abs může být pevná, aby mířila bez vybavení. Jackknife Crunches jsou nejlepší cvičení na spalování tuků pro muže doma.

3. Burpees:

30minutové cvičení na spalování tuků

I když je to extrémně obtížné, toto vysoce intenzivní cvičení je jedním z největších pro rychlé spalování kalorií. Můžete jej směrovat ve stavu 10 minut, jinak vám pomůže spálit nejméně 100 kalorií. Pomáhá tónovat vaše jádro, nohy a horní část těla najednou. Jedná se tedy o cvičení s trojitým rizikem, kterého se každý z obávaných důvodů obává. Vypracování je těžké, kromě toho, že ve skutečnosti pomáhá při spalování přebytečných tuků v těle.

4. drtí:

cvičení na spalování tuků doma

Crunches jeden z nejlepších cviků na spalování tuků v břiše, který také pomáhá posílit břišní svaly. Je snadné se je naučit, zvládnout a zvládnout bez vedení vyškoleného personálu. Umístěte podložku na jógu a lehněte si rovně na záda. Nyní ohněte kolena a položte ruce na zadní část hlavy. Postupně zvedejte hlavu, ramena a krk, dokud nebudou hrudník a kolena vyrovnány.

Během provádění drtí se snažte zatáhnout břišní svaly dovnitř, abyste předešli zranění zad. Pokračujte v sériích, dokud to půjde, a postupně se snažte zvýšit počet opakování. Aby bylo toto cvičení efektivnější, můžete při provádění drtí dokonce pozastavit nohy ve vzduchu. Tento styl se však nedoporučuje pro začátečníky.

5. Výpady:

cvičení na hubnutí doma

Výpady jsou součástí zahřívací rutiny před jakýmkoli cvičením a provádějí extrémně prospěšná cvičení na spalování tuků v břiše. Každodenní výpady pomohou posílit a zpevnit vaše tělo. Postavte se rovně s jednou nohou nataženou vpředu a druhou nohou mírně za sebou. Nyní ohněte přední koleno a nakloňte tělo dopředu. Druhou nohu držte rovně a předkloňte se co nejvíce dopředu. Vraťte se zpět do normální polohy ve stoje a střídejte nohy. Opakujte toto cvičení a zkuste postupně zvyšovat počty. Když zvládnete výpady, budete svědky toho, jak se vám tuk snadno rozpouští z stehen a hýždí.

6. Boční skoky:

cvičení na hubnutí doma

Boční skoky poskakují ve vzduchu na obou vašich stranách. Je to skvělá forma cvičení na spalování tuků, která také posilují svaly. Postavte se rovně s nohama na šířku ramen. Dřepněte si a ruce držte vpravo. To vám umožní skočit doleva. Nyní výbušně a bočně vyskočte nahoru. Přistát na obou nohách. Opět si dřepněte s rukama nyní vlevo a znovu vyskočte nahoru v opačném směru. Pokračujte v provádění co největšího počtu sad.

7. Boční prkno se zvednutím nohou:

nejlepší cvičení ke ztrátě tělesného tuku

Jedná se o pokročilou formu pilates, která účinně rozpouští tělesný tuk. Lehněte si na pravou stranu a zvedněte spodní část těla pomocí lokte a pravého předloktí. Nyní zvedněte bok tak, aby bylo tělo zarovnané a země se dotýkala pouze pravou nohou a rukou. Levou ruku držte na boku a natáhněte levou nohu co nejvýše. Nadechněte se, vydechněte a přijďte to samé na druhé straně.

8. Skákací dřepy:

15minutové cvičení na spalování tuků

Skákání dřepů je jednoduché, ale prospěšné cvičení na spalování tuků pro ženy i muže. Skákací dřepy jsou variací na tradiční dřepy, které umožňují snadné rozpuštění tělesného tuku. Postavte se rovně na podložku s chodidly mírně od sebe (asi na šířku ramen). Provádějte pravidelné dřepy a poté vyskočte ze všech sil. Když se dotknete podlahy, spusťte tělo do polohy v pravidelném dřepu. Tím je jeden cyklus dokončen. Když po seskoku přistanete, je důležité získat kontrolu nad svým tělem. Vyskočte také na celou nohu a nejen na prsty. Proveďte 2-3 sady skákacích dřepů denně s 10 opakováními v každé sadě.

9. Skákací zvedáky:

20minutové cvičení na spalování tuků

Jumping jacks je vynikající kardio cvičení, které funguje jako vynikající rychlé cvičení na spalování tuků. Postavte se rovně s nohama u sebe a pažemi položenými po stranách. Vyskočte, natáhněte nohy a zvedněte ruce. Přistát s nohama nataženým asi 2–3 metry od sebe a okamžitě znovu skočit, tentokrát se vrátit do výchozí polohy. Proveďte 2–3 sady po 10 opakováních.

Toto jsou některé z nejlepších cvičení na spalování břišního tuku. A co víc, můžete je snadno provádět v pohodlí domova a budete se moci chlubit zpevněným tělem, aniž byste museli draze cvičit v posilovně.