Cvičení

10 nejlepších cvičení pro bicepsy

Není důležité mít obrovské vypouklé bicepsy, stejně jako mít tvarované. Kromě hromadné stavby se musíme zaměřit také na posílení bicepsu. Bicepsy nemusí být nejdůležitější součástí silových faktorů, ale hej, kdo je nerad předvádí, že !! Představte si, že máváte na své peeps s ochablými vlnami, OMG, to by byla taková noční můra. To by vás rozesmálo lidstvu a pokud nechcete, aby se vám před časem nebo někdy říkalo čurák, začněte cvičit bicepsy.

cvičení pro bicepsy

Pojďme se nyní podívat na deset nejlepších cviků na biceps, které nám poskytli odborníci. Slibujeme, že se snadno provádějí a výsledky vám ukážou díky tvrdé práci a odhodlání. Ano, žádná bolest neznamená žádný zisk, takže si oblékněte tělocvičnu a můžeme začít?

Úžasná cvičení pro bicepsy:

1. Nakloněné kladivo:

Nakloňte kladívkové kadeře

Hodnoceno jako nejlepší cvičení pro bicepsy, nakloněné kladívkové kadeře byly vždy oblíbené a ušly také dlouhou cestu. Recenze na toto cvičení jsou vždy pozitivní a díky tomuto cviku jsou bicepsy také silné. Hlavním důrazem na tuto formu cvičení by bylo soustředit se na brachialis a bachiorasdialis, říkají fitness trenéři. Jediné, co musíte udělat, je mít pravou ruku na levém bicepsu a levá ruka se musí pohybovat s vašimi závažími z jedné dlaně do druhé, bokem.

2. Hammer Curl:

Hammer Curl

Tato forma cvičení bicepsu je také známá jako neutrální polohování zápěstí a je silným zvlněním, které je třeba řešit, říkají fitness trenéři. Ohybové ohýbače loktů by se tímto aktem postaraly o spoustu aktivity a nejtěžší pracovní zónou by byl brachialis, říkají odborníci na fitness. Toho by bylo nejlépe dosáhnout pomocí kazatelské lavice, aby se koncentrační kadeře projevily.

3. Kroucení ve stoje:

Kudrlinka stálé koncentrace

Tady byste museli mít paže položené před tělem, zatímco se vaše rameno otáčí. Tvrdí odborníci na fitness, že by se snížil nábor dlouhé hlavy a tloušťka bicepsu v průběhu času.

Udělejte to položením volné ruky na nohu, která není obsazená a zaneprázdněná, aby byla podporována tělesná hmotnost. Když dosáhnete bodu selhání, použijte supinated grip a poté přepněte na hammer grip, který by trochu více hořel.

4. Barbell Curl:

Činka Curl

Jedná se o klasické cvičení, prověřené časem a osvědčené jako nejlepší pro stavbu bicepsu. Tady by rotace zápěstí pomohla brachii a určit, kolik práce to může trvat. Říká se, že supinační pohyb lze zvýšit a odebrané zatížení může být větší. S šířkou úchopu se dá také pohrávat, a to také snižuje index nepohodlí.

5. EZ Bar Curl:

EZ Bar Curl

Většina se domnívá, že používání tyče EZ je mnohem hezčí a pohodlnější než rovná tyč. Zatížení je trochu posunuto a brachii biceps je uvolněn nebo uvolněn se zátěží dopadající na volný loket, který v tuto chvíli není používán. Jedná se tedy o cvičení, které by mohlo při posilování a posilování bicepsů dělat zázraky, říkají fitness trenéři

6. Zottman Curl:

Zottman Curl

Pokud máte dvě mysli, jaké cvičení pro bicepsy zvolit, Zorttman by toto nebezpečí vyřešil. Zde byste měli dlaně směřující nahoru se supinovaným úchopem. Máte také skloněné dlaně s pronovaným úchopem, to je, když jsou váhy sníženy, říkají odborníci na fitness. Úder je na loketní flexory, brachii a brachioradialis. Podle odborníků na fitness je zátěž nesena bicepsem brachii, zatímco je kroutivý pohyb zapnutý

7. Činka Biceps Curl:

Činka Biceps Curl

To by byl základní pohyb, který je jako měřítko pro všechny fitness guruy. Když se podíváte online a hledáte bicepsová cvičení, téměř všechny renomované tělocvičny a trenéři by o tomto cvičení mluvili jako o základně. Důvodem je, že používání činek by pomohlo zápěstím pohybovat se pružně. Když se zápěstí snadno otáčí a pohybují, kudrlinky se stanou brzy a rychle. Nakonec je supinace také snadná a pohodlná.

8. Sklon vnitřního bicepsu:

Sklon vnitřního bicepsu

Pro biceps brachii existují dvě hlavy a každá z nich má jiné body k uchycení. S dlouhou hlavou je k ní připevněn ramenní kloub, což umožňuje paži zkontrolovat, jak moc se může při pohybu a cvičení zkroutit. Vtipní v zadní části těla jsou zapracováni, říkají fitness trenéři. To umožňuje dlouhé hlavě natáhnout tolik, kolik může. Když máte velmi vodorovnou lavici, dlouhá hlava by se více natáhla.

9. Kroucení horního kabelu:

Kroutit horní kabel

Pokud chcete při cvičení pracovat na dvojitých bicepsech, proveďte zkroucení horního kabelu. To by udrželo vaše paže na místě a maximalizace brachialis je také možná. Když se váš loket zvýší, dojde k izolaci brachialis a zapracuje se na biceps brachii, říkají odborníci na fitness. Nejlepší by bylo udělat jen jednu ruku najednou a ne obě dohromady.

10. Široký úchop stojací činky:

Široký úchop stojící činky

zde byste museli mít přilnavost, která je širší, než si jinak můžete dovolit. To vám pomůže při otáčení ramen na vnější části a také humerus změní svou pozici. Tímto způsobem by vaše krátká hlava pomohla také s extra pohybem. Vyhněte se podvodům a za to byste se mohli opřít. K přetížení horní části lze použít řetězy a pásy.

Doufáme, že těchto deset tipů na získání dobrých silných bicepsů, které se budou blýskat a v pohodě, přijde vhod. Požádali bychom vás, abyste se nejprve zeptali svého rodinného lékaře, abyste zjistili, zda jste způsobilí pro stavbu bicepsu, a vybrali jste si pouze certifikovanou posilovnu nebo trenéra, který vám pomůže. Nedělejte tato cvičení sami.