Churidars

Bavlněné vzory Churidar – 15 nejnovějších a ohromujících modelů, které je třeba nosit

Většinou dámy za tímto účelem obvykle neberou v úvahu etnické šaty a obleky Churidar; je to staré zvláštní stínování. Většina žen ráda nosí konvenční oblečení, protože tím získává ohnisko fascinace. Bavlněný churidarový oblek je dalším konvenčním oblečením, které je mezi indickými dámami monstrózně prominentní, a je také slavné mezi dámami po celém světě.

Bavlněné vzory Churidar

Proč se Churidars tak nazývají?

Churidarské džíny jsou nakloněny na sklonu, aby byly roztažitelné. Churidars jsou obecně delší než noha a jsou pevně zajištěny kotníkovým knoflíkem. Dodatečná délka lapání po dechu padá jako překrytí a vypadá jako náramek ležící na bérci, proto název „Churidar“ – „Churi“, což znamená náramek.

Charakteristické typy nových módních návrhů bavlněných churidarů v Indii:

Dole jsou zaznamenány různorodé bavlněné churidarské designy, které se dají nosit kdykoli během dne při jakékoli události.

1. Rovné bavlněné churidary pro dívky:

Rovné bavlněné churidary pro dívky

Začínají od vnější části bérce a rámují mírný Hitlerův kilter. Rovné bavlněné churidary, které jsou nejlepší pro léto, jaro a sklizeň, jsou úžasně příjemné a nabízejí flexibilitu vývoje.

2. Nejnovější bavlněné Churidar Salwars:

Nejnovější bavlněné Churidar Salwars

Lidé by měli diskutovat o nejznámějších a nejběžnějších designech krku z bavlněného churidaru. Tyto salwars jsou variabilně přístupnou a užitečnou volbou pro každou dámu. Chcete -li si promyslet promyšlený ohyb nohou, jsou tyto vynikající kousky definitivní pro každou dámu. Tyto nejnovější churidary ukazují bezvýznamné záhyby a gheru kolem břicha a po stehnech jde textura nebo materiál společně s cílem, abyste mohli udělat srdečný, dokonce i záhyb.

3. Dark Churidars pro příležitosti:

Dark Churidars pro příležitosti

Tyto vzory z bavlněných churidarů jsou určeny pro slavnostní příležitosti a nosí se na výjimečně jedinečných událostech každé dámy. V dnešní době je nosí velká část módních návrhářů. Místní jednotlivci jim říkají Pajami Suit, protože jsou vylepšeni královskými rodinami po celé Indii.

4. Jednoduché červené bavlněné churidary:

Jednoduché červené bavlněné churidary

Tyto Churidars jsou navíc nejvíce zbožňovány indickými dámami s ohledem na skutečnost, že na jejich zastínění. Červená je stálezelené stínování, což je nepochybný požadavek, který má každá dámská komora. Za co tedy sedíte pevně? Pospěšte si a pořiďte si také jeden.

5. Brilliant Glows Churidar Cotton:

Brilliant Glows Churidar Cotton

Je přirozené dostat se do tempa jako tyto Sbírky bavlněných churidarů, které získaly své jméno podle nezměrného místa známého kulturou Indie! Můžete objevit různé obrázky Churidars ve stylu základního oblečení, které jsou v současné době mezi průkopníky dobře známé.

6. Churidar z minty modré barvy:

Bavlněný churidar s mátově modrou barvou

Skutečně to bylo motivováno základním opotřebením postav těchto příběhů. Dříve nosili výjimečné druhy podstavců, které jsou očividně těsné od spodních končetin, vrstvy Churidarů spadají dlouho mezi nohy, což nabízí dokonalý vzhled vašeho etnického zájmu. Tento druh salwarů nebo konvenční počet spolehlivě přitáhl masový průmysl.

7. Šedivé churidary pro ženy:

Šedivé churidary pro ženy

Tyto indické styly Churidarů jsou mimořádně elegantní a krásné. Padají k pouzdru vašich nohou a přilnou k vašemu tělu, jak to dělají Churidars. Pákistánské módní obleky, kameez nebo kurta, vylepšily svou designovou ostudu a spojily se s tímto druhem salwarů.

8. Cut Work Cotton Churidars:

Řezané bavlněné churidary

Tkané, okrajové práce zdobené, opravné práce jsou dnes součástí žádaných bavlněných churidarů. Jinak se jim říká cigaretový Churidars. Některé z nich také přicházejí zdarma Palazzo Style lze kombinovat s krátkými nebo dlouhými kurtismi, které otřásají vzorem. Tyto modely Cotton Churidars jsou poptávkou číslo jedna mezi modely.

9. Greenland Handloom Green Churidars:

Greenland Handloom Green Churidars

Mohou se nosit s kurtisem na délku podlahy nebo kameez a pákistánskými obleky pro extrémní imperiální vzhled. Tito Churidars udržují stejnou šířku u tom a navíc základny. Poskytují královský vzhled, pokud jsou sladěny s vkusnou kurtou.

10. Designer Churidars Dynamic Shading:

Designové dynamické stínění Churidars

Tento základní druh základního nošení je vzorem a laskavě přijímán školou chodícími nebo průkopnickými ženami. Jsou přístupné v různých obrysech, dokonalých střizích a stylech v obchodních sektorech a fungují dobře s každým typem těla. Ať už je to statná dáma nebo nakloněná podle těchto linií, skryjte své kazy klidně.

11. Příležitostně tištěné churidary:

Neformální tištěné churidary

Pro zábavu milující stav mysli a události naše rukávy spolehlivě sledují tištěné jednoduché bavlněné churidary. Lze bezpečně říci, že není? Mají zvláštní obrysy nebo obvyklá témata, která vypadají zcela frivolně, ale příkladně. Tento druh základního nošení je velmi zbožňován každým obdobím dámy. Kvůli krátkozrakému upřesnění je můžete nosit na každé akci.

12. Designer Cotton Churidars:

Designová bavlna Churidars

Jak název napovídá, původce Churidars nabízí zcela mimořádná proklamace stylu z alternativních druhů salwarů. Je zřejmé, že při návštěvě výjimečné příležitosti potřebujete něco neobvyklého, a tímto způsobem by vaše základní oblečení s kurtou mělo mít jedinečný vzhled. Tento up-to-date vzor je nový nejoblíbenější mezi mladými dámami a dámami do kanceláře.

13. Nové trendy Dim Churidars:

Nové trendy Dim Churidars

Dim Colors jsou spolehlivě ve vzoru a vypadají elegantně, které nosí každá mladá dáma nebo zralé ženy. Ty mohou příjemně upravit indická obvyklá témata a westernovou lehkost, aby poskytly šokující pohled na klubové večírky a dostaly její, oslavy a svatební speciality.

14. Tóny Silver Grey:

Tóny Silver Grey

Tóny tmavých odstínů jsou také vzorem nehynoucích stylů konvenčních dam. Pamatujte na to, abyste si ze vzhledu vybrali to nejlepší z vašich ozdob nebo drahokamů a svůj pohodový vzhled doplnili tlustými drahokamy a podpatky. Zkombinujte je s krátkými kurtis, tunikami nebo dlouhými kurtis, což je nový nejoblíbenější vzhled populární dámské mše.

15. Světlé barevné prosté churidary v bavlně:

Světlé barevné prosté churidary v bavlně

Silné bavlněné kurtis s touto lehkou stínovací základnou nabízí skvělé formální vyhledávání a elegantní snadný zájem; běh pro tištěné kurtis s vysokým drdolem a hroutícím se sevřením. Vyzkoušejte každý druh krásných kalhot, protože různé druhy kalhot mají něco, co nositeli vůbec nechce nabídnout.

Známost churidaru mezi dámami je ideálním obrysem oblečení, které bezchybně sleduje tvary a ohyby těla nositele a efektivně zakrývá negativní složky. Hladký vzor bavlněného churidaru dává elegantnímu a pokročilému zájmu celému outfitu a mohou ho nosit mladé i rozvíjející se dámy.