Churidars

15 stylových a atraktivních designů kalhot Churidar

Churidars byly vždy v módě od starověku. Ať je to tvoje maminka nebo babička. Každá žena má pro tyto kalhoty fetiš. Současná doba přinesla churidarské kalhoty s novým západním vzhledem, aby se zvýšil váš výběr. Abychom vám poskytli seřazený seznam těchto kalhot.

Nejnovější a módní návrhy kalhot Churidar pro muže a ženy v trendu:

Zde je seznam 15 nejlepších modelů churidarových kalhot, ze kterých si vyberete ten svůj.

1. Krémové pletené kalhoty Churidar:

Krémové pletené kalhoty Churidar

Tento churidar v krémové barvě má ​​dobře pletený design s okrajem ve spodní části. Churidar je typicky tradiční a lze jej nosit ve speciální etnické šaty. Je to pro vás nutnost nákupu, protože má jedinečný design.

2. Kalhoty Dhoti Churidar:

Kalhoty Dhoti Churidar

Kalhoty Churidar, když jsou tvarovány v trendových módních způsobech, jak vypadat lépe, jsou atraktivním kouskem ke koupi. Tenhle ve světle růžové barvě s blokovaným potiskem je takový, který je ideální pro dívky jako běžné nošení. Dá se skvěle nosit s jakýmkoli topem nebo kurtou a budete vypadat dobře. Kupte si to pro sebe.

3. Tyrkysově modré kalhoty Churidar:

Tyrkysově modré kalhoty Churidar

Tyrkysová je atraktivní barva a výrazně by vylepšila vzhled jakékoli vaší etnické kurty, stejně jako ta na obrázku. Kupte si to pro svůj atraktivní vzhled a bez nálady i v běžných dnech, a díky tomu vynikněte v davu.

4. Béžové volné kalhoty Churidar:

Béžové volné kalhoty Churidar

Béžová je velmi střízlivá barva a to umožňuje tomuto churidaru sladit se s jakýmkoli kurtem nebo oblečením. Churidar je volný, přičemž kování je volné a také uzel v kalhotách a není k dispozici žádný elastický materiál. Pohodlné nošení pro vás a můžete si je snadno koupit pro každodenní nošení.

5. Kalhoty Churidar ze směsi hedvábí:

Kalhoty Churidar ze směsi hedvábí

Tmavě hnědé kalhoty z hedvábného materiálu jsou skvělým oblečením. To je ten, který potřebujete pro své khadi a jednoduché tištěné kurty pro konkrétní příležitosti. To musí být ve skříni každé dívky. Kupte si to sami a vypadejte dobře i s kalhotami.

6. Kalhoty Churidar ve stylu kepru:

Keprové kalhoty Churidar

Tyto kalhoty jsou zbarveny do téměř bílé barvy a jsou navrženy v trendovém keprovém stylu, připomínajícím ten, který měla Deepika Padukone na sobě v koktejlovém filmu. To je ten váš, pokud jste fanoušek Bollywoodu a sledujete trendy v oblékání. Kupte si to pro svůj módní a dobrý vzhled.

7. Kalhoty Churidar ve stylu pyžama:

Kalhoty Churidar ve stylu pyžama

Speciálně pro ženy, jsou to volné pyžamové kalhoty, které se nosí jako etnické oblečení, zejména s kurtou. Je dostatečně pohodlné na nošení, je to dobrá koupě pro každou dívku. Potisky na kalhotách mají také pěkný vzhled, takže vypadají atraktivně. Kupte si to pro sebe a vypadejte dobře s etnickým oblečením.

8. Kalhoty Churidar Balloon:

Balónkové kalhoty Churidar

Tyto kalhoty, navržené ve stylu dhoti, jsou známé jako balonové kalhoty, které jsou trochu nadýchané nahoru a nesou pod sebou design ve stylu churidaru. Kalhoty jsou trendy oblečení a citronově žlutá barva je také zářivá ke koupi. Kupte si to sami a vychloubejte styl s kalhotami.

9. Přední kapesní kalhoty Churidar:

Přední kapesní kalhoty Churidar

Churidarové kalhoty mají šedé barvy se světlými pruhy na lesklém oděvním materiálu a mají západní nádech a jsou ideální volbou pro mladé teenagery. Ve spojení s vašimi tričky a ležérními topy budete určitě vypadat sexy a stylově. Ty by měly být ve vaší skříni a koupeny bez přemýšlení.

10. Formální kalhoty Churidar Cum:

Formální kalhoty Churidar Cum

V zářící tmavě zlaté barvě vypadají kalhoty s černými odvážnými potisky nádherně. Nejen churidar, ale s řetízkem a knoflíky vypadá spíše jako formální kalhoty, které splňují vaše víceúčelové účely. Perfektní nákup pro každou dívku! Kupte si to do své sbírky.

11. Solidní zelené ležérní churidarské legíny:

Pevné zelené ležérní churidarské legíny

Každá dívka potřebuje jednu příležitostnou nižší, aby byla pokaždé k dispozici jako volitelná možnost, a tato volba tuto volbu splňuje. Tmavě zelená barva, to by slušelo každému z kurtů. To je dost dokonalé na to, aby se dalo nosit venku jako každodenní nošení a používalo se pro drsné a náročné použití. Kupte si to pro sebe jako běžné nošení.

12. Měkké šedé kalhoty:

Měkké šedé kalhoty

Tyto kalhoty v šedé barvě, vyrobené z měkkého a příjemného materiálu, představují naprostý kus pohodlného nošení. Tyto kalhoty se nejlépe hodí do vaší posilovny a do posilovny. Nejen to, ale také vypadají stylově. Dívky by to rozhodně měly udělat ze svého zaškrtnutí v seznamu churidarských kalhot.

13. Purpurová krajka Churidar kalhoty:

Purpurové krajkové kalhoty Churidar

Purpurový churidar s krajkovým designem je stylový, který lze koupit. Průhledná textura díky síťovému designu zajišťuje atraktivní vzhled, a proto může tento churidar snadno upřednostnit každá žena.

14. Formální kalhoty Churidar:

Formální kalhoty Churidar

Kalhoty churidar jsou formálním kouskem oblečení a také unisexovými kalhotami, které lze nosit společně s jakýmkoli svrchním oblečením, aby se k nim dokonale hodily. Kurta nebo košile, cokoli by se dalo spojit s kalhotami, které vám dodají vzhled, po kterém toužíte. Kupte si to do své nižší kolekce.

15. Kalhoty Sherwani Churidar:

Kalhoty Sherwani Churidar

Červeně zbarvené churidarové kalhoty jsou perfektní pro muže na jeho svatbě. Barva je dostatečně silná, aby byla sladěna s jakýmkoli silně navrženým kurtem a aby vypadal co nejatraktivněji. Dobře vypadající a sofistikované oblečení, můžete si snadno vybrat toto pro vaši svatbu a koupit toto.

Seznam vám poskytne nekonečné možnosti nákupu a vyřeší všechny vaše problémy s výběrem oblečení. Od příležitostných přes etnické až po ty formální najdete všelijaké. Kupte si tedy to nejlepší pro sebe.