Choker

9 stylových a roztomilých obojků pro dívky v trendu

Chokers jsou zpět v módě. Tento šperk zlaté éry byl považován za dlouho zapomenutý. Módní a šperkařský průmysl nyní s návratem zkouší nejnovější design pro chokery. Chokery nosí dívky pro jejich zjednodušující, ale stylový design. Chokery mohou být z kůže, semiše, sametu, krajky nebo jiného materiálu. Těsně přiléhají k vašemu krku, protože mají buď spony, magnety nebo přístup ve stylu uzlu. Vyberte si jeden z těchto nádherných chokerů pro dívky, které můžete nosit na vysokou školu nebo jen na večírek.

Nejnovější a krásné návrhy chokerů pro dívky s obrázky:

Pojďme se podívat na 9 nejlepších chokerů pro dívky.

1. Kožená obojek pro dívky:

Kožená obojek pro dívky

Vyberte si tento skvělý černý kožený obojek, aby dívky vypadaly okouzlující a šik. Kožený obojek je dutý a má tvar srdce. Drobná srdíčka jsou vyříznuta v souvislé smyčce. Choker sedí pohodlně na krku.

2. Náhrdelníky s provazem:

Náhrdelníky z provazu

Využijte velmi zjednodušený přístup s tímto koženým provazovým náhrdelníkem pro dívky. Náhrdelník má na každém konci dvě různá kouzla, která vypadají velmi bohémsky. Náhrdelník z koženého lana může být uvázán ve formě mašle, aby vypadal skvěle.

3. Sametová obojek pro dívky:

Sametová obojek pro dívky

Dodejte svému večernímu oblečení styl. Jemný dotek a pocit sametu je na krku velmi příjemný. Choker je sevřen uprostřed a je k němu připevněn přívěsek. Tento konkrétní přívěsek má křišťálové srdce.

4. Křišťálový drahokam:

Křišťálový drahokam

Křišťálový drahokam je pro vás velmi barevná možnost, pokud máte rádi bling. Tyto docela drobné kamínky zasazené do chokeru doplňují jakýkoli barevný outfit. Tento obojek je vyroben ze tří řad krystalů a vyplňuje oblast krku. Je ideální pro dívky i přes jednoduché topy.

5. Suede Choker pro dívky:

Suede choker pro dívky

Tato tenká dívčí choker z umělého semiše je dokonalým vysokoškolským oblečením. Použitý semišový materiál je elegantní a má stříbrné korálky uspořádané po délce obojku. Jedná se o velmi doplňkový šperk, který můžete nosit kdykoli, ať už na denní nošení nebo dokonce na večer nebo na noční párty.

6. Přívěsky na zeď pro dívky:

Přívěsky na zeď pro dívky

Vyberte si své oblíbené zvířecí přívěsky a přizpůsobte se jim pomocí těchto roztomilých zvířecích přívěskových dívčích náhrdelníků. Přívěsek je umístěn uprostřed náhrdelníků a je vyroben ze stříbra nebo jiného kovu. Detaily na každém z přívěsků jsou v pořádku a dodávají kouzlu.

7. Stretch Choker pro dívky:

Stretch choker pro dívky

Tenhle je pro odvážnou a odvážnou dívku! Vyberte si toto choker pro jeho zářivé barvy a strečový materiál. Choker je vyroben křížením lana a barevné korálky jsou propleteny ve stejných vzdálenostech. Jedná se o poměrně široký obojek, který pokrývá celou oblast krku.

8. Magnetický obojek pro dívky:

Magnetický obojek pro dívky

Tento magnetický obojek pro dívky, jeden z nejnovějších v chokeru, se perfektně hodí ke krku každé velikosti. Choker je vyroben z kůže a uprostřed má křišťálový přívěsek. Magnetická spona vám umožní velmi snadné uchycení, na rozdíl od vázání ostatních uzlů ve stylu uzlu.

9. Choker pro dívky Double Strand:

Dvoupramenná obojek pro dívky

Tato kráska určitě dodá vaší celkové přitažlivosti bling. Zlatý obojek s dvojitým vláknem je velmi jednoduchý, ale přesto výjimečný. Nádherný hvězdný přívěsek dodává tomuto chokerovi charakter. Choker vyplňuje oblast krku a lze jej spárovat na večer.

Chokery pro dívky jsou tenké náhrdelníky z jednoho vlákna vyrobené z kůže nebo jiného materiálu. Chokery mají středový přívěsek, který dodává kouzlo a krásu. Vyberte si přívěsky, které mají smysl, nebo jděte odvážně se zářivými barvami.