Top 11 úžasných věcí, které můžete dělat v Jackson Hole

Pokud jste člověk s dobrodružstvím v srdci, život vám poskytne určité příležitosti, kdy můžete žít ve chvílích a do velké míry si je užít. Jackson Hole ve Wyomingu je takové místo, které je docela blízké srdcím dobrodruhů, milovníků divoké zvěře, outdoorových nadšenců a vůbec. Můžete si užít luxusnější rodinný výlet do Jackson Hole, který je exotičtější Pronájem Jackson Hole. Proč je toto místo vždy na prvních příčkách seznamů dobrodruhů? K dispozici jsou tři lyžařská střediska, která jsou obklopena úžasným přírodním panoramatickým výhledem na národní park Yellowstone a vesnici Grand Teton. Pokud uvažujete o outdoorových aktivitách, nabízí se rafting na řece, jízda na koni, sledování divoké zvěře, horolezectví a mnoho dalšího. Tady se dozvíte o nejzajímavějších věcech, které můžete v Jackson Hole dělat. Pokračujte v čtení, abyste věděli více-

1. Vydejte se na turistiku:

Když jste v Jackson Hole, je to jedna z nejúžasnějších věcí, které můžete udělat. Jackson Hole je známý svým vyvýšeným terénem, ​​obklopeným nádhernými výhledy. Můžete si vzít dech beroucí zážitek z pěší turistiky v národním parku Grand Teton. Kromě tohoto místa je v Jackson Hole další vzrušující turistická stezka, která se nachází v národním parku Yellowstone.

2. Horská cyklistika:

Milujete rychlost? A jste připraveni přidat do svého života větší rychlost? Pak je zde jízda na horském kole v Jackson Hole nezbytnou aktivitou. V Jackson Hole je 40 kilometrů cyklostezky a můžete si půjčit kola, která jsou k dispozici lidem všech věkových kategorií. Chcete -li si užít nádherný výhled, je nejlepší jízda na kole.

3. Jízda na koni:

Co takhle se cítit jako kovboj? Existují ranče, odkud můžete dostat koně, abyste si užili jízdu. K dispozici jsou fantastické terény, zakřivené převýšení a úžasné prostředí, které si můžete užít po celou dobu jízdy.

4. Jízda na kajaku:

Exotický zážitek si nemůžete nechat ujít kanoistika nebo jízda na kajaku v Jackson Hole. Jízda na kajaku v řece Snake vám může zpříjemnit den plný zábavy a vzrušení, a to je jedna z aktivit, které můžete dělat se svou rodinou. Chcete -li si užít svěží zelenou krajinu pohoří Teton a zároveň pozorovat bohatou divokou zvěř na břehu řeky Snake, je jízda na kajaku nejlepší. V okolí můžete navštívit losy, vydry, losy, bobry, jeleny a orly skalní.

5. Rybaření:

Chválíte se jako rybář? Nebo byste si chtěli poprvé vyzkoušet rybaření? Pak si užijte si to v řece Snake, aby vaše dovolená byla dostatečně zábavná. Snake River teče téměř po celé délce Jackson Hole. Pstruhy tedy můžete získat na západě Rocky Mountain. Užívání si divoké zvěře a zeleného lesa v okolí a trávení líného dne na rybaření je turistům, kteří jsou aktivní po celou dobu svého výletu, docela milé..

6. Horolezectví:

Národní park Grand Teton i Yellowstone jsou nejlepším místem pro horolezecké zážitky s průvodcem. K dispozici jsou výlety s průvodcem pro osm až osmdesát let, kteří si mohou vyzkoušet dvoudenní lezení po skalách. Během alpského dobrodružství se můžete bavit s celou rodinou.

7. Rafting na divoké vodě:

Jste připraveni užít si malebnou krásu a přitom si užít maximum adrenalinu? Pak je rafting na divoké vodě na řece Snake něco, co byste si nikdy neměli nechat ujít, když jste v Jackson Hole. Během vodních sportů můžete cítit vzrušení a váš den bude plný vzrušení. Během večera se můžete vydat na romantickou plavbu a užít si flóru a faunu, drsné hory a podmanivou přírodu.

8. Jděte na Wildlife Safari:

Wyoming, zejména pohoří Jackson Hole, je plné různých druhů divoké zvěře, ať už jde o druhy savců nebo ptáků a motýlů. Den pro safari divoké zvěře je proto nezbytnou věcí, když jste tady. Navštivte národní park Grand Teton a Yellowstone, National Elk Refuge a Laurence Rockefeller Preserve, abyste objevili ohromující divokou zvěř tohoto místa.

9. Lyžování:

Jackson Hole je taková destinace, která je v létě stejně vzrušující jako v zimě. Se třemi lyžařskými areály si zde můžete užít nejexotičtější lyžařský zážitek. Běh na lyžích můžete zažít v divočině přírodních parků a dalších oblastí. Prostřednictvím těchto outdoorových sportů můžete prozkoumat celou zemi Jackson Hole.

10. Jízda na saních a sáňkování psů:

Cítíte se jako elf a užijte si jízdy na saních v Jackson Hole! Pro tyto úžasné zážitky můžete navštívit National Elk Refuge nebo Exkurze psích spřežení a udělat si zimu výlet v Jackson Hole doživotní vzpomínka.

11. Užijte si živé hudební akce:

Aby byl váš výlet ještě více vzrušující, můžete se zúčastnit těchto koncertů živé hudby. Od klasiky přes jazz, rock až po pop si můžete užít své druhy hudby a zpestřit si noci v Jackson Hole.

Toto je několik vzrušujících věcí, které můžete v Jackson Hole dělat. Je opravdu těžké vyjmenovat všechny vtipné věci, které lze v Jackson Hole dělat, omezenými slovy. Pokud tedy chcete všechno zažít hned teď, jste rychlejší a můžete se vydat na cestu. Ať už jste na samostatném výletě nebo se bavíte s rodinou a přáteli, Jackson Hole vás nikdy nezklame, jakmile jste tady.