Cestování a dovolená

Skrývání cenností na pláži – nápady na ukrytí peněz a bezpečí na pláži při cestování

Skrývání cenností na pláži ochrana pláže bezpečné peníze úkryt na dovolenou dovolenou připojit přenosnou skříňku

Představte si, že relaxujete na nejbělejším písku a nebudete se starat o své cennosti na pláži. Vítr je jemný, slunce je teplé, ale ne drsné, a vy máte oči před jasně modrým mořem před sebou. Jste sami nebo se společníkem a skvěle se bavíte. Normálně byste také chodili plavat, ale jako sólo cestovatel to není možné. Voda však vypadá velmi lákavě, takže běžte přímo dovnitř a ponořte se pod hladinu. Když se však vynoříte, uvidíte zlomyslného zločince, který se svými cennostmi utíká na pláž.

Z tohoto důvodu se mnoho svobodných cestujících vyhýbá plavání, což by se při cestování nemělo stávat. Zajímá vás proto, jak můžete optimálně chránit své cennosti na pláži. Zde jsou tedy naše tipy na cestování sami nebo ve dvojici.

Nápady na ochranu cenností na pláži

skrývání cenností na pláži ochrana pláž bezpečné peníze úkryt úkryt na cestách dovolená bederní pás vodotěsné plavání

Samozřejmě, pokud se chcete jít koupat, pamatujte nejprve na to, že váš mobil a peníze ležící na plážové osušce zůstanou zcela nezajištěné. Podobnému dilematu můžete čelit v hotelu nebo aquaparku, když své cennosti necháte na pláži ve voděodolné tašce, opasku nebo náprsní kapse vedle lehátka. Nedoufáte, že s tím nepoctivý člověk uteče. Naštěstí existuje několik přenosných trezorů, skříněk, plážových senzorů a dalších dobrých úkrytů pro cennosti na pláži, které vám na dovolené poskytnou potřebný klid a ticho.

Uchovávejte cennosti na pláži na pláži v bezpečí

Skrývání cenností na pláži pláž bezpečný úkryt peněz na cestování dovolená plážový trezor

Nejprve vám představíme vynález, kterým můžete své cennosti zašroubovat do písku na pláži. Jedná se o typ vodotěsné skříňky známé jako „Beach Vault“ – plážový trezor, do kterého můžete kopat 30 centimetrů do písku. Tenhle je dodáván se speciální plážovou osuškou, která má odříznutý otvor pro snadný přístup. To znamená, že si můžete při ležení lehnout na své osobní věci.

Skrytí cenností na pláži pláž bezpečný úkryt peněz na cestování dovolená plážový trezor klid

Známý problém je rozhodnout se, kde uschovat své cennosti na pláži a přitom si zdřímnout nebo si zaplavat v oceánu. Soukromý podnikatel však vynalezl jedinečný plážový trezor, do kterého můžete schovat osobní věci jako peněženku, mobilní telefon, malou podložku a peníze. Plážový trezor od Marcal DaCunha, který lze koupit levně, je vybaven speciálním nepromokavým krytem. Tím se zabrání vniknutí tekutin dovnitř tím, že je navíc přikryjete povlakem na polštář.

Kdykoli si hledač slunce lehne na plážový ručník, aby si odpočinul, 15 cm široký kontejner je zcela zakryt. Projíždějící zloději by pak neměli příležitost ukrást cennosti na pláži, pokud byste usnuli. Přestože by gadget mohl být sebrán a ukraden, vynálezce se domnívá, že je méně pravděpodobné, než kdybyste své cennosti nechali volně stát na pláži. Trezor na pláž obsahuje plážový ručník popsaný výše, který má otvor pro snadný přístup. Můžete to přikrýt nafukovacím polštářem, který je součástí balení. „Beach Vault“ byl součástí rojové finanční kampaně na Kickstarteru v roce 2014, ale bohužel tento plážový trezor v současné době není v Německu k dispozici. Přesto můžete tento nápad použít pro své cennosti na pláži.

Kreativní podvod pro ukrytí cenností na pláži

skrývání cenností na pláži ochrana pláž bezpečné peníze úkryt úkryt na cestování dovolená plenka zavinutí podvod

Další trik na ochranu cenností na pláži pochází od matky z Connecticutu. Pomocí nové čisté pleny do ní zabalte mobilní telefon, klíče, peněženku atd. Pokud dáte tuto skrýš do kapsy nebo dokonce na ručník, je pravděpodobné, že nikdo nebude mít čas nakouknout přes zabalenou plenku.

schovávání cenností na pláži ochrana pláž bezpečné peníze úkryt úkryt na cestování dovolená plenka zavinovačka dítě

Když své cennosti necháte na pláži na dohled, uvědomíte si nebezpečnou skutečnost, že si je někdo může vzít. Pokud jsou však předměty schované v pleně, budete mít pár minut na to, abyste zareagovali nebo si hráli s dítětem na pláži bez obav. Tento trik funguje nejen na pláži, ale také v parku, na sportovních akcích, v zábavních parcích a mnoha dalších.

Běžné metody prevence krádeží

Skrýt cennosti na pláži ochrana pláž bezpečně uschovat peníze na cestování dovolená nepromokavá taška

Pokud chcete své cennosti skrýt na pláži běžným způsobem, můžete si v obchodě koupit kvalitní, pohodlné a hlavně bezpečné výrobky. Na výběr je několik možných variant a některé z nich jsme pro vás sestavili jako návrhy v následujících řádcích.

Vodotěsný vak na cennosti na pláži

Skrývání cenností na pláži, ochrana na pláž, úschovna peněz při cestování na vodě, nepromokavá ochranná taška

Vodotěsná taška je dokonalým způsobem, jak uchovat své cennosti na pláži. Přestože tam nemůžete na cestách vložit tolik předmětů jako do jiných trezorů, tato varianta je stále účinná a univerzální. Můžete jej nosit ve vodě nebo připevnit téměř k jakémukoli předmětu – na lehátko, kočárek, kolo nebo slunečník. Vodotěsná taška na cennosti může mít také poutko na opasek odolné proti proříznutí, takže si ji můžete snadno a bezstarostně vzít s sebou. Obvykle jsou takové výrobky vyrobeny z trvanlivých materiálů. Některé z nich jsou dokonce vybaveny ochranou dat pro elektronická zařízení.

Přenosná skříňka

Skrývání cenností na pláži ochrana pláže bezpečný úkryt peněz na cestovní dovolenou přenosná skříňka na lehátko

Přenosný plážový trezor je díky své mobilitě preferovanou volbou, pokud jde o ochranu cenností na pláži. Je to snadná skrýš peněz, která je dostatečně silná, aby udržela v bezpečí všechny vaše cennosti. Kromě toho takový trezor nabízí dostatek prostoru pro uložení peněženky, klíčů, telefonu, fotoaparátu a slunečních brýlí, když chcete jít do vody nebo se projít po pláži.

schovávání cenností na pláži ochrana pláže bezpečný úkryt na peníze přenosná skříňková taška

Většina produktů se snadno používá a lze je otevřít klíčem nebo třímístnou vlastní kombinací. Tyto skříňky jsou navíc vyrobeny z nárazuvzdorného plastu. Nezanechávají písek a jsou odolné vůči vodě a soli. I když budete ležet hned vedle svých cenností na pláži, můžete je pomocí takové skříňky ochránit před nejrůznějšími povětrnostními podmínkami.

Plastikový sáček

ukrytí cenností na pláži ochrana pláže bezpečné uložení peněz při cestování na dovolenou víceúčelový kombinační zámek s taškou

Dáváte však přednost plážové tašce, která by lépe ladila s vaším stylem plážového oblečení? Chtěli byste to použít jako příruční zavazadlo nebo jako batoh? Správnou volbou v tomto případě bude polybag. Tato skvělá volba může být dodávána s kombinovaným zámkem, aby vaše cennosti byly v bezpečí na pláži.

Skrýt cennosti na pláži ochrana pláž bezpečné peníze schovat cestování cestovní taška nepromokavé cennosti pas

Takovou tašku si můžete vzít také s sebou do bazénu, do auta nebo během letu. Tento přenosný trezor je navíc snadno použitelný a lze jej složit do roviny, takže se vejde do větších zavazadel. V nejlepším případě má víceúčelová taška také držadla a odnímatelný ramenní popruh pro snadnou přepravu.

Skrývání cenností na pláži ochrana pláže bezpečné schovávání peněz při cestování dovolená dovolená taška

Zdá se, že drobné krádeže a kapsáři jsou součástí dovolené bez ohledu na to, kam jdete. S trochou zdravého rozumu a několika jednoduchými opatřeními mohou vaše cennosti na pláži zůstat nedotčené a zabránit vám, abyste se stali obětí zloděje. Doufáme, že jste našli naše návrhy a nápady týkající se cestovního vybavení, které zabrání krádeži během vaší dovolené.