Cestování a dovolená

Naplánujte si výlet pomocí aplikace Google Trips a rezervujte si lety, hotely a další přes Google

Naplánujte si výlet Tipy na výlety Google

Mapy Google generováním tras způsobily revoluci v plánování, jak se dostat z bodu A do bodu B, jak dlouho to trvá a s čím se pohybovat. Google Trips dělá téměř totéž, ale důraz je kladen na plánování cestování. Aplikace pro chytré telefony byla představena na konci září 2016 a je jako „personalizovaný průvodce v kapse“. Studie GoodThink ve skutečnosti zjistila, že 74 procent cestujících považuje detaily za obzvláště stresující a únavné. „Chtěli jsme omezit stres a pomoci cestovatelům užít si těžce vydělané prázdniny,“ napsal Stefan Frank, produktový manažer aplikace, na blog Google. Zde je to, co potřebujete vědět, než si naplánujete svou první cestu s Google Trips.

Naplánujte si cestu pomocí aplikace Google Trips

Plánování cesty Tipy Google Výlety němčina

Po připojení aplikace k účtu Google můžete naplánovat svou první cestu. Stačí vyhledat cílové město a vyplnit své údaje. Pokud plánujete kombinovaný výlet, můžete přidat i další města. Pokud aplikace obsahuje dostatek dat, cíle cesty již mohou být uvedeny. V takovém případě nemusíte vytvářet novou cestu, stačí upravit stávající informace.

Aplikace má kompletní cestovní průvodce pro více než 200 velkých měst. Informace jsou rozděleny do šesti kategorií: „Rezervace“, „Možné aktivity“, „Uložená místa“, „Plány na den“, „Jíst a pít“ a „Orientace“.

na Rezervace uvidíte informace o letu, hotelu a pronájmu auta, které aplikace obdržela z vašeho účtu Gmail. Pokud jste provedli rezervace pomocí své pracovní e -mailové adresy, budete je muset přeposlat na svůj účet Gmail. Za zmínku také stojí, že rezervace nelze provádět přímo z aplikace – pouze ukazuje rezervace, které jste již provedli.

Seznam zajímavých míst pro cestovní rezervace aplikací Google Trips

“Možné činnosti” je dobrý začátek. Zde jsou kategorizována doporučení. Od jednoduchých „indoor“ vs. „outdoorových aktivit“ až po značky specifické pro město, jako jsou „Oxford Street Shops“, a štítky zaměřené na konkrétní zájmy, například „Top Selfie Spots“ a „Child-friendly“. Jakmile uvidíte něco, co se vám líbí, klepněte na ikonu hvězdičky a přidejte přitažlivost na svá uložená místa.

V sekci „Plány na den“ aplikace navrhuje aktivity na celý den. Tato funkce není k dispozici v malých městech a některých regionech. V rámci každého denního plánu jsou zobrazeny také informace jako dopravní prostředek, zastávky a průměrná doba návštěvy.

Aplikace Google Trips Tipy Plánování cestování

Pod “Jíst & Pít” aplikace vám poskytne základní přehled specialit v dané oblasti a poté navrhne restaurace seřazené podle kategorií, jako jsou „vhodné pro rodiny s dětmi“, „s výhledem“, „specialisté na koktejly“ a mnoho dalšího.

v “Orientace” existují všechny informace o přepravě, na které si vzpomenete. Najdete zde informace o veřejné dopravě, taxislužbách, pěších a cyklistických stezkách atd..

Naplánujte si výlet App Travel Guide Google Trips

Aplikaci Google Trips můžete používat i offline

Můžete si stáhnout všechny informace o cestě do svého smartphonu a zpřístupnit je offline. Používání aplikace s WiFi připojením má však řadu výhod. Když se počasí zhorší, aplikace okamžitě navrhne indoorové aktivity. V reálném čase také ukazuje, zda je obchod nebo atrakce otevřená nebo zavřená. V offline režimu vám ale moc neunikne.

Aplikace Google Trips je flexibilní

Pokud máte čas, zdá se, že navrhované denní plány mají něco pro každého. Můžete však také přizpůsobit jakýkoli doporučený plán přidáním nebo odstraněním zastávek nebo vytvořením nového plánu „od nuly“. Aplikace také navrhuje místa k návštěvě na základě dostupných informací o vás.

Cestovní aplikace je zdarma

Zde není žádný jemný tisk. Dokud si nepamatujete, že Google má nyní nový způsob používání vašich dat, nevzniknou vám za používání aplikace žádné náklady. To je významné, zvláště když je porovnáte s podobnými aplikacemi pro plánování cestování. Například prémiový plán TripIt stojí 49 $ ročně.

Naplánujte si výlet pomocí „Letenek Google“

Naplánujte si cestu Zarezervujte si letenky Google Lety

Google Flights je jedním z nejvýkonnějších nástrojů pro srovnání cen, které jsou dnes k dispozici. Ukazuje všechny vaše možnosti cestování s příslušnou cenou. Najděte skvělé nabídky letů během několika sekund pomocí Letenek Google. Je velmi rychlý, a to jak na webu, tak v mobilu, a má několik funkcí, které vám mohou ušetřit ještě více peněz.

1. Získejte oznámení do telefonu, než se ceny zvýší.

Google analyzuje historický vývoj cen a pomocí predikčních algoritmů určuje, zda si máte rezervovat let hned nebo počkat, až cena klesne. Pokud v telefonu používáte Letenky Google, dávejte si pozor na upozornění upozorňující na potenciální zvýšení cen. V současné době jsou tato oznámení k dispozici pouze pro určité trasy, ale stále jsou užitečným způsobem, jak zjistit, kdy si rezervovat let.

Naplánujte si cestu Zarezervujte si let Aplikace Google

2. Přijímat oznámení o změně cen.

E -mailem můžete být upozorněni na zvýšení nebo snížení cen. To lze provést dvěma způsoby.

V první řadě můžete sledovat ceny všech letů do vámi požadované destinace. Jednoduše zadejte své město nebo letiště odletu, cíl a data vaší cesty. Chcete -li na e -mail dostávat oznámení o cenách, aktivujte posuvník vedle položky „Sledovat ceny“.

Za druhé, můžete sledovat ceny určitých tras, např. B. Lety s pevným datem odletu a zpátečního letu. Jednoduše zadejte data cesty a vyberte konkrétní let. Poté místo okamžité rezervace letu klepněte na „Sledovat cenu“.

Při kontrole sledovaných letů a destinací se vám zobrazí také graf, který vám ukáže, jak se cena letu v průběhu času měnila. Pokud často cestujete po stejné trase, můžete podle tohoto diagramu určit, kdy je váš let obvykle nejlevnější, a také naplánovat budoucí cesty.

3. Abyste našli nejlepší možnou nabídku, měli byste zůstat maximálně flexibilní. 

Rezervujte si levné lety a upravte data

Jednou z nejužitečnějších funkcí Letenek Google je možnost porovnávat ceny pomocí kalendáře nebo funkce flexibilních termínů cest. Pokud máte cíl a chcete ušetřit co nejvíce peněz, klikněte na jedno z polí s údaji o cestě a klepněte na „Kalendář“ nebo „Flexibilní data cesty“.

Funkce Kalendář vám ukazuje, jak se může cena konkrétní trasy v průběhu času měnit. Funkce „flexibilní data cesty“ vám zobrazí nejlevnější trasy, které si můžete rezervovat, seřazené podle data cesty tam a zpět.

4. Zjistěte, jak moc můžete ušetřit let na jiné letiště nebo z něj.

Vyberte si letiště Najděte levné letenky

Pokud žijete v blízkosti několika letišť, můžete získat lepší nabídku letem ze vzdálenějšího. Jednoduše zadejte preferovaný termín cesty a klikněte buď na odletové letiště nebo na místo určení. V rozbalovací nabídce klikněte na „Blízká letiště“ a zobrazí se vám seznam nejlevnějších letů, které jsou k dispozici na letištích ve vaší oblasti.

5. Podívejte se, kolik stojí letět téměř do jakéhokoli města na světě.

Vyberte si letiště Najděte levné letenky

Pokud nemáte nastavený cíl, můžete pomocí mapy Google Flight Search by Map najít docela neuvěřitelné nabídky. Ideální pro dobrodružné cestovatele, je to skvělý způsob, jak si rezervovat improvizované výlety do nových měst.

Stačí kliknout na jakékoli město na světě a na levé straně obrazovky uvidíte nejlevnější dostupné lety pro daný výlet. Hledání můžete zúžit také pomocí filtrů v horní části obrazovky.

6. Najděte a zarezervujte si svou vysněnou dovolenou za málo peněz.

Na domovské stránce Letenek Google můžete pomocí nástroje Discover Destinations vyhledat dostupnou dovolenou podle svých zájmů. Jediné, co musíte udělat, je experimentovat se třemi filtry: Termíny výletů, Místa a Zájmy. Jakmile najdete perfektní výlet, zobrazí se pole s nejlevnějšími lety a dostupnými hotely.

7. Zjistěte, zda si máte rezervovat letenku hned, nebo počkat na lepší cenu.

Letenky Google Najít plán cesty

Funkce „cenový graf“ vám ukazuje, jak se mohou ceny v průběhu času měnit. Je to snadný způsob, jak zaznamenat výrazné poklesy cen, pokud si stále nejste jisti, zda si rezervovat let hned nebo později.

8. Dávejte pozor na změny cestovního plánu, které ušetří peníze.

Letenky Google Tipy na levné ceny

Při hledání letů to neignorujte „Tip na datum letu“ od Googlu zobrazené v horní části obrazovky. Zeleně zvýrazněný tip ukazuje, kolik peněz byste ušetřili, kdybyste změnili jedno nebo více termínů cesty.

9. Pokud nemáte čas listovat lety, podívejte se na nejlepší tipy od Googlu.

Letenky Google vyhledají nejvýhodnější letenky

Při rezervaci cesty na poslední chvíli si často musíte vybrat mezi dvěma špatnými možnostmi: levné lety, které jsou méně než ideální, nebo předražené lety, které nestojí za cenu.

V této situaci jsou nejlepší tipy společnosti Google obvykle ty, které jsou v horní části pole „Nejlepší lety“ zvýrazněno zeleně je pravděpodobně vaše nejlepší volba. Podle Google jsou tyto tipy nejlepším kompromisem mezi cenou a pohodlím vaší cesty.

Hotely Google

Naplánujte si cestu Aplikace pro vyhledávání hotelů Google

Aby se zlepšilo prostředí v této cestovní sezóně, obdržely lety Google v prosinci 2017 novou aktualizaci, díky níž jsou rezervace hotelů nákladově efektivnější. Google Trips je nyní navíc vybaven funkcí slevy.

Naplánujte si tipy na výlet Období vyhledávání hotelů Google

Jakmile si vyberete cíl, můžete také použít Google k nalezení perfektního hotelu pro váš pobyt. Můžete seřadit výsledky, zkontrolovat dostupnost. Můžete také získat tipy na výsledky vašich hotelových rezervací, pokud jsou ceny pokojů vyšší než obvykle nebo je město rušnější kvůli večírku nebo události, jako je hudební koncert nebo obchodní konference. To vše vám pomůže vyhnout se nejrušnějším dnům a rezervovat si hotelový pokoj za dostupnou cenu.

Můžete také sledovat ceny hotelů a přijímat upozornění na ceny e -mailem na snížení cen a tipy na výběr hotelu.

Nejnovější funkce slev na Google Trips

Naplánujte si výlet Google slevy na atrakce

Kromě aktualizovaných letů Google představil Google novou verzi aplikace Google Trips s funkcí slevy. Nové rozšíření vám poskytuje okamžitý přístup k nabídkám vstupenek a zájezdů týkajících se hlavních atrakcí a aktivit v okolí. „Bez ohledu na to, kam chcete jet, služba Google Trips usnadňuje přístup ke skvělým aktivitám, které můžete dělat na dovolené, aniž by vám došel dech,“ řekl viceprezident společnosti Google pro cestovní produkty Richard Holden v příspěvku na blogu..