Celebrity

Top 40 indických celebrit mužských herců se šesti balíčky Abs 2021

Šest balení abs! Trend 6 balení je ve světě módy velmi dlouho a stále obstál ve zkoušce časem. Často jsme pozorovali, jak se naše oblíbené celebrity bez námahy chlubí šesti packy, a my fanoušci sledujeme tyto žhavé pohledy ve dne v noci. A hádejte co – stále je nemůžeme překonat! Tyto žhavé mužné pohledy jsou skutečně řeči o městě módy z předchozího desetiletí a dále a dnes vidíme nejen naše mužské herce, ale i další sportovní a obchodní celebrity, jak se chlubí a snaží se o abs.

Indické celebrity, tělo, šest balíčků

Stejně jako vy, i my milujeme trend 6 balení abs. Rozhodli jsme se tedy, proč si své horké a prskající pohledy neléčit do očí?

Top 40 indických celebrit s obrázky 6 Pack Body 2021:

Zkompilovali jsme naše oblíbené položky a neustále se trendující vzhled 6 pack abs, který si nemůžete nechat ujít! I když jsme si všichni vědomi slavného trendu šesti balíčků abs a osobností, které nás obklopují, tento vzhled nikdy nevyjde ze stylu nebo trendu. Zde je důvod!

Naše oblíbené šest balíčků v Bollywoodu:

Abs šest balíčků nebo 6 balíčků se zdá být konečným cílem nebo cílem každého herce. Každá mužská celebrita má tendenci tento trend přijmout a vypadá od letitých oblíbenců po nové hvězdy. Výsledkem je, že většina našich herců má tyto abs s sebou.

Vypadají také super-hot a prskající, bez jakýchkoli pochyb. Trend bez košile se bezpochyby stal tak slavným, teď už chápete proč! Zde je několik nejslavnějších osobností šesti mužů v Bollywoodu s abs. Žhavý vzhled je jako vždy lahůdkou pro oči fanoušků!

Tito bollywoodští herci docela přibili trend šesti balení.

1. Abs Shah Rukh Khan Six Pack-

Šah Rukh Khan Six Pack Abs

2. Hrithik Roshan Six Pack Abs-

Hrithik Roshan šest balení abs

3. Abs Salman Khan Six Pack-

Abs Salman Khan Six Pack

4. Ranveer Singh Six Pack Abs-

Ranveer Singh six Pack Abs

5. Abs Shahid Kapoor Six Pack-

Shahid Kapoor šest balení abs

6. Ayushmann Khurana Six Pack Abs-

Ayushmann Khurana šest balení abs

7. Abs Tiger Shroff Six Pack-

Tiger Shroff Six Pack Abs

Tollywood Six Pack Body and Abs Special:

Co říkáte na dnes populární trend Tollywood? Vidíme dokonce i telugský filmový průmysl, který se v dnešní době chlubí bohatým vzhledem a tělem. Mužské šestkové balení abs od našich tollywoodských herců a mužských celebrit je skutečně žhavé a oblíbené. Přestože seznam šesti osobností z balíčku nikdy nekončí, v seznamu máme také nové položky.

Zde jsou naše nejoblíbenější vzhledy herců filmového průmyslu v Telugu. To nejlepší ze vzhledu a zpevněného těla předvádí každý a vypadá to, že mezinárodní trend dosáhl Tollywood. Co si myslíte o tomto stylu šesti balíčků hrdiny Telugu?

1. Sudheer Babu Six Pack-

Balíček Sudheer Babu Six

2. Ram Charan Six Pack-

Balíček Ram Charan Six

3. Šest balení Jr NTR-

Jr Ntr Six Pack

4. Šest balení Sundeep Kishan-

Balíček Sundeep Kishan Six Pack

5. Kartikeya Six Pack-

Kartikeya Six Pack

6. Šest balení Naga Shaurya-

Naga Shaurya Six Pack

Balíček Kollywood Actors Six Pack:

Nyní nebuďte v šoku. Stejně jako indičtí herci a tollywoodští herci máme dokonce i populární kollywoodské herce s horkými šesti balíčky. Zdá se, že většina herců z komerčních filmů tento trend přijímá a také je velmi dobře nese. Přímo od zkušených herců, jako jsou Suriya a Ajith, k novým záznamům a mladším, vzhled tamilského hrdiny a herce v šesti balíčcích je žhavý a dokonalý.

Zde jsou některé z oblíbených názorů oblíbeného vzhledu od tamilských herců 6 balení.

1. Balíček Suriya 6-

Balíček Suriya 6

2. Balíček Soori Muthuchamy 6-

Balíček Soori Muthuchamy 6

3. Balíček Vikram 6-Balíček Vikram 6

4. Balíček Vishnu Vishal 6-

Balíček Vishnu Vishal 6

5. Dhanush 6 Pack-

Balíček Dhanush 6

6. Balíček Arun Vijay 6-

Balíček Arun Vijay 6

Abs vzhled a tělo sandálového dřeva:

Nyní tu máme regionální filmový průmysl Kannada. Filmy Sandalwood nebo Kannadiga, jak se říká, mají také nejnovější a nejlepší vzhled a styly abs šesti herců. Máme dokonce nejlepší trendy a slavného Arjuna Sarju v lize 6 balení. Věříš tomu! Kromě něj do této říše vstoupili i někteří mladší herci.

Nemůžeme se dočkat, až vám ukážeme jejich nejnovější žhavé a prskající módní looky. Budete nadšení!

1. Arjun Sarja-

Balíček Arjun Sarja 6

2. Puneeth Rajkumar-

Puneeth Rajkumar 6 balení Abs

3. Duniya Vijay-

Abi Duniya Vijay 6 Pack

4. Chetan Chandra-

Chetan Chandra 6 Pack Abs

Mollywoodští herci v šesti balíčcích:

Filmy ze státu Kerala jsou často oceňovány jako jedny z nejrozumnějších a nejsmysluplnějších se směsí umění a společenských zájmů. Ale nebudete věřit stylům komerčních prvků také v nich! Máme také mollywoodské herce v těle šesti hráčů. Tito hrdinové dokonale nesou tón a tělo a jsme nadšeni stejně jako vy.

Přímo od trendových Dulquer Salman a Prithviraj po masové hrdiny a nově příchozí máme od nich jiný pohled. Podívejte se také na ně!

1. Prithviraj Six Pack Body-

Prithviraj Six Pack Body

2. Tělo Six Pack Riyaz Khan Six Pack-

Riyaz Khan Abs

3. Unni Mukundan Six Pack Body-

Tělo Unni Mukundan Six Pack

4. Rajeev Pillai Six Pack Body-

Tělo Six Pack Rajeev Pillai

Sportovní celebrity a osobnosti v Six Pack Abs:

Pokud si myslíte, že styly a módní vzhled šesti balíčků je omezen na samotné herce a celebrity filmového průmyslu, jste na omylu! Víte, dokonce i sportovní osobnosti v Indii začaly tento trend zkoušet? A také je úplně přibijí správným tónem.

Přímo od kapitána Virata Kohliho po další populární muže Hardika a Rahula si všechny naše celebrity v této oblasti vyzkoušely také tělo 6 smeček. Můžete se sami podívat na obrázky a rozhodnout se, kdo to vystihl správně.

1. Jasprit Bumrah-

Balíček Jasprit Bumrah 6

2. Hardik-

Hardik Pandya se 6 balením

3. Virat Kohli-

Balíček Virat Kohli 6

4. Deepak Chahar-

Balíček Deepak Chahar 6

5. Navdeep Saini-

Balíček Navdeep Saini 6

Televizní celebrity v Six Pack:

Hrdinové a herci na stříbrném plátně také začali sledovat trend šesti balení. Svět módy je samozřejmě všude stejný; trend zasahuje do všech míst bez ohledu na obor a my známe celebrity na malé obrazovce a mužské herce, kteří ho stylově dokonale rozpálili.

Oblíbení televizní favorité Gautham Rode a Jay Bhanushali, stejně jako nováčci a začínající umělci, všichni vstoupili do trendu.

1. Eijaz khan-

Balíček Eijaz Khan Hot Six

2. Gautham Rode-

Balíček Gautham Rode Hot Six

3. Karan Wahi-

Balíček Karan Wahi Hot Six

4. Mohit Raina-

Balíček Mohit Raina Hot Six

5. Mrunal Jain-

Balíček Mrunal Jain Hot Six

6. Terrence Lewis-

Balíček Terrence Lewis Hot Six

7. Ruslan Mumtaz-

Ruslan Mumtaz Hot Six Pack

Šestibalení abs a vzhled celebrit! Tělo 6 packů není omezeno na herce nebo celebrity pouze v jednom poli, ale nyní se šíří jako oheň ve všech regionech a říších. Samozřejmě, proč ne! Tělo šesti balení se skutečně stalo konečným cílem snů a cílů, po kterém sáhnete po mnoha. Doufáme, že jste si užili zkoumání a prohlížení nejnovějších trendů těla abs od našich oblíbených celebrit a herců. Čí abs tělo je vaše nejoblíbenější? Řekněte nám své myšlenky; rádi vás slyšíme!