Celebrity

Tipy na krásu Samantha Harris a tajemství fitness

Samantha Harris, známá tvář Entertainment Tonight a bývalá spoluhostitelka Dancing with the Stars, je šampionkou, pokud jde o žonglování jejího profesionálního a osobního života. Manželka a matka dvou dětí ve 40 stále vypadá úžasně. Pro ty z vás, které zajímá, jak se z této modelky stala televizní moderátorka a herečka, si dokázala udržet svůj krásný vzhled a žádoucí postavu, Zde jsou některé odhalené informace o televizní moderátorce na červeném koberci Samanthě harrisové ‘Tipy pro krásu a fitness rutina doma.

Tipy pro krásu a tajemství fitness - Samantha Harris

Televizní moderátorka Samantha Harris Krása Tipy a tajemství fitness.

Tipy na líčení Samantha Harris:

Samantha Harris vždy upřímně hovořila o svém každodenním používání kosmetiky, kterou používá ke zlepšení přirozeně dobrého vzhledu. Ze všech kosmetických produktů, které má nejraději a bez kterých se prostě neobejdou, jsou Aqua na mast na rty, kutikuly a náhodné suché skvrny, voděodolná řasenka a korektor pod oči. Je silnou zastánkyní základů a korektorů pod očima, o kterých si myslí, že jsou tajnou zbraní nové matky, aby vypadaly svěží a zářivé po těhotenství.

Tipy na líčení Samantha Harris

Samantha Harris také přiznává, že je dobrou samoopalovačkou, díky níž je její opálený vzhled jedním z předpokladů její rutiny krásy před jakoukoli událostí. Ona říká, že to dává člověku ostrovní záři zdravým způsobem a dělá všechny šaty vypadat lépe. Její mnoho vzhledů společenských šatů je toho jistým ukazatelem.

Režim péče o pokožku a vlasy Samanthy Harrisové:

Stejně jako všechny ostatní celebrity, Samantha Harris ví, že je důležité dobré čištění, tónování a zvlhčování. Dvojnásobná maminka, která netrávila příliš mnoho času v salonech, si na podlaze v koupelně dělá vlastní manikúru a pedikúru, přičemž jediným zákazníkem je její čtyřletá dcera. Její pokožka se dále rozmazluje lázeňskými procedurami, kde pro ni ideální lázeňský den začíná skvělým kardio tréninkem, po kterém následuje masáž hlubokých tkání po celých 90 minut, poté obličej a zaokrouhluje se pomocí páry a vířivky.

Samantha Harris Péče o pleť a vlasy

Pokud jde o Samanthiny přirozeně svěží brunetové zámky, mohla dát do stínu jakoukoli mladou dívku. Její dlouhá splývavá hříva, kterou většinou nosí nahoru nebo napůl nahoru a napůl dolů ve vrstvených kadeřích, perfektně rámuje její oválný obličej. Pokud chcete replikovat Samanthin podpisový účes, zde je několik tipů, které odhalil jeden z jejích kadeřníků. Umyjte si vlasy a na vlhké vlasy naneste objemovou pěnu. Poté vlasy vysušte fénem až do úplného vyschnutí, načež je natočte na velké části 2palcovou kulmou. Pro konečný dotek prsty prohrabte kudrlinky, oddělte je a nakonec naneste silný lak na vlasy, aby tyto tekoucí úponky zůstaly na místě..

Tajemství stravy a fitness Samanthy Harrisové:

Samantha přiznává, že má chuť na sladké a její každodenní požitky k dezertům, kterým prostě nemůže odolat. Klíčem, který říká pro zdravou výživu, je nalezení správné rovnováhy, kterou dělá tím, že se rozhodla pro zdravější výběr potravin. Její základní strava obsahuje vaječné bílky, netučný jogurt, libová kuřecí prsa, hnědou rýži a saláty s nízkokalorickým dresinkem, zatímco se úplně vzdala červeného masa a sýra, aby jí pomohla v programu hubnutí.

Dieta a fitness cvičení Samantha Harris

Samantha, která se věnuje fitness, také nábožensky pracuje, aby si udržela formu tím, že cvičí silová cvičení, která má ráda. Její fitness cvičení se skládá z opakovacích rutin se třemi až pěti kilovými závažími a plochými stahovacími nástroji a mouchami. Cvičí pomocí volných vah a je dokonce certifikovaným fitness trenérem, který absolvuje hodiny fitness a hubnutí, kdykoli to čas dovolí. Rovněž ráda dělá silové procházky v parku nebo po schodech nahoru a dolů se svou dcerou Josselyn v náručí a manželem po boku. Sdílet tuto aktivitu na hubnutí se svými blízkými je pro ni nejlepší motivací a největší podporou při hubnutí.