Celebrity

Herečka Shilpa Shetty Beauty Tipy a fitness tajemství

Zdá se, že bollywoodská herečka Shilpa Shetty prošla kouzelnou proměnou od té doby, co dosáhla mezinárodní slávy, díky svému vítězství v britské televizní show Celebrity Big Brother 5. Pro ty z vás, které zajímá, jak se tato kdysi ganglická herečka proměnila v jednu z nejvíce sebevědomých a módních Bollywoodek divas, odhalíme vám tajemství jejích dobře definovaných rysů, dokonalé pokožky, lesklých vlasů a postavy přesýpacích hodin.

Shilpa Shetty Beauty Tipy a fitness tajemství

Shilpa Shetty Tipy pro osobní krásu a dietní plány:

1. Tipy a tajemství Shilpa Shetty Beauty:

Shilpa Shetty, jak mnozí z nás vědí, se nenarodila krásná. S baculatým tělem, příliš velkým nosem, hustým mopem hustých vlasů a obočí a příliš hlasitým líčením v jejích dřívějších dobách nemohla mít šanci. Pochopení jí začalo svítat a pak přišly pomalé a stálé změny v průběhu let, které ji katapultovaly ke slávě. Dvakrát hotová operace nosu způsobila zásadní změnu image herečky, která se ve skutečnosti ve skutečnosti netajila.

Shilpa Shetty Beauty Tipy a tajemství

Všechno ostatní následovalo a s čistou vůlí a odhodláním vypadat a cítit se krásně, jižní belle se proměnila z ošklivého káčátka v krásnou labuť.

2. Tipy péče o pleť Shilpa Shetty:

Shilpa Shetty Tipy pro péči o pleť

Shilpa Shetty zpravidla nepoužívá mýdlo. Místo toho si ráno opláchne obličej teplou a poté studenou vodou a naváže na ni zvlhčovač a oční krém. Nejde o to, aby spala v líčení, v noci si čistí obličej domácí směsí dětského oleje Johnson, olivového oleje a bio oleje, který si vmasíruje do obličeje a setře vatou nebo horkým ručníkem na obličej.

Kromě toho pije asi 10 sklenic teplé vody, aby byla její pokožka čistá a hydratovaná. Shilpa Shetty se drží mantry „méně je více“ a nikdy to nepřehání s kosmetikou a dalšími produkty na pleť. Je vyznavačkou lázeňského feťáku a pravidelně si nechává dělat hloubkovou masáž.

3. Tipy pro péči o oči a líčení:

Tipy pro péči o oči a líčení

Jemně klenuté obočí Shilpy Shetty je další z jejích funkcí, které sama definuje. Doporučuje nechat si zavléknout oči do salonu, aby nedošlo k narůstajícím chloupkům. Také ráda používá kulmu na řasy, která podle ní definuje oči lépe než tyto vrstvy řasenky. Jedním z jejích tipů na tajemství je udržet svou rtěnku jemnou, pokud chcete, aby vaše oči vynikly nebo naopak a jít s umělými řasami, aby rozzářily váš noční pohled.

4. Tipy pro péči o vlasy Shilpa Shetty:

Shilpa Shetty tipy pro péči o vlasy

Shilpa Shetty udržuje své přirozené husté, husté vlasy vypadající přirozeně rovné a lesklé tím, že je fénuje, než aby se uchýlila k žehličkám na vlasy a horkým stylingovým výrobkům. Také pravidelně mění svůj šampon a myje si vlasy každý druhý den, aby vlasy nebyly zbaveny přírodních olejů.

Její doporučení používat kondicionér z řady L’Oreal Kerastase, který opravdu dělá zázraky.

5. Shilpa Shetty dietní plán a cvičení:

Skloněná a průměrná postava Shilpy Shetty má za sebou dlouhou cestu od robustního rámu, jakým kdysi byla. Její oddanost józe je částečně hlavním důvodem, který ji držel v centru pozornosti, protože měla jedno z nejžhavějších těl v Bollywoodu. Mezi její další fitness cvičení patří lehké běhy na běžeckém pásu, zvedání lehkých činek pro zpevnění paží a používání těžších závaží na nohou pro lepší definici.

Shilpa Shetty dietní plán a cvičení

Pokud jde o diety, matka jednoho je zásadně proti tomu, aby místo toho jedla rozumně ve správném poměru. Nikdy nemá svačinu mezi jídly, ale hledá rovnováhu mezi tím, co jí. Pokud během dne těžce jí, během večeře to udržuje lehké. Miluje pití zeleného čaje a vyhýbá se šumivým a slazeným nápojům.

Aby dále podpořila své zdravé stravovací návyky, nejí po 20. hodině a zajišťuje, aby její poslední jídlo bylo konzumováno nejméně tři hodiny před spaním, aby její tělo dokázalo zpracovat kalorie.