Celebrity

Asijské krásky: 55 hezkých asijských sexy hereček 2021

Kdo jsou nejatraktivnější ženy na světě, se kterými jste se kdy setkaly? Většina z nás myslí jen na hollywoodské celebrity pocházející ze Západu. Věděli jste však, že asijské ženy mají stejný podíl krásy jako západní ženy? Asijské dívky, zejména indické, jihokorejské a íránské ženy, jsou velkolepé krásky a vynikají svým jedinečným smyslem pro módu. Jsou elegantní a elegantní s krásnýma očima, bledou a dětskou hebkou pokožkou a hustými černými rovnými nebo vlnitými vlasy. Mají zářivé, mladistvé rysy. Krásné asijské ženy udávají různé módní trendy představující různé kultury. Nyní rozbijeme stereotypní přesvědčení a budete překvapeni, když se v tomto seznamu podíváte na některé z nejpopulárnějších horkých asijských dívek.

55 Nejkrásnější herečka v Asii-

– Z Indie:

Indie je bohatá na kulturu a dědictví a ženy zde mají nadání v péči o sebe v souladu s nejnovějšími módními trendy. Ženy z různých indických států mají zřetelný styl. S různými funkcemi vyhráli několik cen krásy a soutěží po celém světě. Standardy krásy v Indii jsou konečným úlovkem. Indické ženy definují ostré rysy, odvážné stylistické chutě a přístup naplněný milostí a důstojností. Indické ženy stojí na vrcholu seznamu asijských krásek. Podívejte se na některé z nich,

1. Aishwarya Rai (herečka a bývalá Miss World):

asijská kráska Aishwarya rai

2. Priyanka Chopra (herečka, Indka a Hollywood):

nejžhavější asijské ženy všech dob Priyanka Chopra

3. Sushmita Sen (bývalá Miss Universe a herečka):

krásná asijská žena tvář Sushmita sen

4. Deepika Padukone (herečka):

nejatraktivnější asijské dívky Deepika Padukone

5. Shreya Ghoshal (zpěvák):

Shreya Ghoshal

– Z Jižní Koreje:

Jižní Korea je zemí zábavy, zejména filmů. Korejské filmy jsou široce oceňovány pro své romance, dobové kousky a akční filmy inspirující mládež po celém světě. Když zábavní průmysl jasně září, zazáří i ženy, které jsou hlavní součástí tohoto odvětví! Jižní Korea je domovem krásných žen s výjimečným smyslem pro krásu. Jejich režimy péče o pleť a životní styl jsou opravdu úžasné. Jejich zářící kůže a péče o jejich životní styl stanovují standardy krásy pro ženy na celém světě. Tajemství je pravidelný příjem vyvážené výživy a zdravé výživy a produktů péče o pleť s přírodními přísadami. Studna! Zde je seznam krásných asijských dívek z Jižní Koreje – tyto bezchybné krásky!

6. Han Ga In (herečka):

Asijské krásky

7. Song Hye-Kyo (herečka a modelka):

Asijská herečka

8. Kim So-Eun (televizní herec a model):

Docela Asiatky

9. Moon Chae-won (herečka):

Asijské celebrity

10. Yoon Eun Hye (zpěvačka, herečka a modelka):

krásné asijské dámy Yoon EunHye

– Z Vietnamu:

Vietnam, místo oblíbené pro svá historická místa a exotické pláže, také ubytuje horké asijské dívky a atraktivní ženy s dobře definovanými rysy obličeje. Ach ano! Vietnamské ženy jsou smyslné i svým vzhledem! Ačkoli jsou jejich oči relativně malé, jejich tváře ve tvaru srdce jsou prostě super roztomilé. Ženy z Vietnamu si docela uvědomují krásu. Řídí se jednoduchým, ale zdravým životním stylem, což je zřejmé z jejich přirozené krásy. Podívejte se na úžasné obrázky krásných žen z Vietnamu a rozhodně nemůžete přestat být fascinováni!

11. Kym Purling (zpěvák):

Kym Purlingem

12. Elizabeth Thuy Tien (Model):

Krásná asijská dáma Elizabeth Thuy Tien

13. Diem My (modelka a herečka):

Asijské celebrity žena

14. Maggie Q (herečka a modelka):

asijské modely

– Z Japonska:

Japonské ženy jsou ztělesněním milosti a přirozené krásy. Asijské ženy mají estetický smysl pro oblékání, který dobře splývá s osobním stylem. S hlubokýma očima jsou nádherní a určitě se dokážou oddělit od zbytku světa. Ačkoli se nemusí patřičně hodit do kategorie vyhlížejících žhavých, tyto dívky jsou rozhodně elegantní pozoruhodným způsobem!

15. Honda Tsubasa (herečka):

Mladá asijská herečka

16. Nozomi Sasaki (model):

Asijská žhavá herečka

17. Mikie Hara (herečka):

krásná asijská dáma Mikie Hara

18. Kyoko Fukada (herečka a zpěvačka):

krásné mladé asijské ženy Kyoko Fukada

19. Ayumi Hamasaki (zpěvák):

Asijské hrdinky

– Z Malajsie:

Malajské ženy si určitě našly místo v našem seznamu horkých asijských žen. Ačkoli většina z nás zná tuto zemi jako turistickou destinaci, možná neznáme jejich různorodou identitu se smíšenými etnickými rasami. Tyto krásky s plochým obličejem hledají hrdost na své tradice. Ženy v oblékání projevují svůj skutečný smysl pro etnický styl. S vrozenou elegancí a správným přístupem vypadají malajské dívky skutečně temperamentně.

20. Juliana Evans (herečka):

Juliana Evansová

21. Carmen Soo (Model):

Carmen Soo

22. Nur Fazura (televizní celebrita):

Asijské celebrity žena

23. Julie Woon (herečka):

Julie Woon

24. Lisa Surihani (model):

Asijská hrdinka vypadá

– Z Filipín:

Země s nejkrásnějšími asijskými ženami označila své území tím, že se umístila na prvním místě mezi několika vítězi soutěže krásy po celém světě. Filipínské ženy mají správný smysl pro proporce těla a výšky, ostrý vzhled a nádherné rysy. Jejich krása, půvab a elegance je odlišují od ostatních. Populární ženy z této země, které poznačily jejich krásu a talent, jsou,

25. Liza Soberano (model):

Asijské filmové hvězdy

26. Marian Rivera (modelka a herečka):

Nejhezčí Asiaté

27. Anne Curtis (herečka):

Anne Curtisová

28. Maja Salvador (tanečnice):

Maja Salvador

29. Kathryn Bernardo (modelka a herečka):

Jihoasijská herečka

– Z Íránu:

Básně často popisovaly íránské a perské ženy jako ztělesnění milosti a krásy. Na rozdíl od jiných asijských zemí nejsou tyto asijské dámy z Íránu žhavé ani stylové, ale jsou okouzlující ve smyslu pro módu a jsou plné milosti. Jejich intenzivní vzhled řekne tisíc slov! Mezi nejslavnější perské a íránské dívky patří,

30. Mahtab Keramati (herečka a nyní velvyslankyně Íránu):

31. Elahe Hesari (herečka):

ElaheHesari

32. Elnaz Habibi (herečka):

Krásná asijská herečka

33. Nasanin Nuri (nejlepší soutěžící a model Miss Earth):

Horká asijská celebrita

34. Bahareh Kian Afshar (herečka):

Asijská sexy herečka

– Z Číny:

Díky svému výraznému vzhledu jsou Číňanky v kosmetickém průmyslu méně známé. Ženy z Číny nedávno vstoupily do centra pozornosti a etablovaly se jako ty nejhezčí. Jejich dokonalá kůže, mladistvý obličej a trvalá krása je odlišovaly od zbytku obrazu asijské dívky.

35. Zhang Ziyi (herečka):

Zhang Ziyi

36. Xu Jinglei (herečka a spisovatelka):

Nejbohatší herečka v Asii

37. Zhao Wei (herečka):

Nejlepší asijská herečka

38. Zhang Jingchu (herečka):

Asijská filmová herečka

39. Chi Ling Lin (model):

asijské krásy ženy Chi Ling Lin

– Ze Singapuru:

Ženy ze Singapuru svým odvážným, sebevědomým a sebevědomým vzhledem dokázaly, že krása je mnohem víc než vypadat spravedlivě. Díky svému jedinečnému stylu vypadají navzdory svému věku mladistvě zářivě. Ačkoli nemohou být na stejné úrovni jako nejžhavější Asiatky z jiných regionů, učí nás být stylové i bez fasády. Jejich přístup je tím, co dělá obrovský rozdíl! Mezi naše oblíbené ženy ze Singapuru patří,

40. Kym Ng (herečka):

nejžhavější asijské ženy Kym Ng

41. Fann Wong (modelka a herečka):

Asijské ženské filmové hvězdy

42. Stefanie Sun (zpěvačka):

Nejhezčí dívky v Asii

43. Joanna Dong (herečka):

Joanna Dong

44. Tanya Chua (herečka a zpěvačka):

Asijská hrdinská romantika

– Z Bhútánu:

Bhútán překonal ostatní a je umístěn na vrcholu globálního indexu štěstí. Analogii lze celkem nakreslit; Bhútánské ženy jsou krásné se širokým úsměvem a zářící tváří. Krása pro ně odpovídá štěstí! Krásné asijské tváře bez nebo s minimálním make -upem, nádherným vzhledem a tajemstvím jejich krásy jsou jejich šťastný život! Tyto ohromující přírodní krásy mohou docela konkurovat ženám z jiných zemí!

45. Tandin Bidha (herečka):

Asijské televizní herečky

46. ​​Tsheeing Zam (herečka):

Nejvyšší placená herečka v Asii

47. Lhaki Dolma (modelka a herečka):

Lhaki Dolma

48. Sherab Lhamo (herečka):

Top 10 krásná herečka v Asii

49. Kezang D Wangmo (herečka):

Kezang D Wangmo

– Z Tchaj -wanu:

V neposlední řadě je v seznamu zemí s nejkrásnějšími ženami v Asii Tchaj -wan. Tyto nestárnoucí krásky vypadají docela mladistvě a jsou oblíbené pro své zářivé tváře s věčným leskem. Odvážné a intenzivní oči, definující rysy obličeje a hladké, hedvábné vlasy z nich dělají krasavice.

50. Lun Mei Kwei (herečka):

Asie Nejkrásnější herečka

51. Brigitte Lin (herečka):

Brigitte Lin

52. Annie Chen (herečka):

Annie Chen

53. Hannah Quinlivan (modelka a herečka):

Seznam asijských hereček

54. Camille Chen (herečka):

asijské krásy ženy Camille Chen

Doufáme, že vás tento seznam krásných asijských dam přesvědčil, abyste věřili, že všechny sexy ženy nejsou ze Západu! Ženy z Asie nejsou jen krásné; jsou milé, elegantní a intenzivní. Směs různých kultur lze ilustrovat jejich odlišnými rysy a různorodými odstíny pleti.