Celebrity v Saree

Krásná Kareena Kapoor Khan v Saree – 20 posledních fotek

Od začátku 2000 tisíciletí je jedinou herečkou a hrdinkou, kterou známe, která byla v souladu s hity a stylem společně, Kareena Kapoor. Nyní, když je Kareena Kapoor Khan, stále v sobě neztratila kouzlo, tělo a styl. Dokáže úplně přibít všechny její pohledy, ať už tradiční nebo westernové. Zde jsou některé z nejnovějších fotografií Kareeny in saree. Nechme se všichni inspirovat stylem a obrazem prostřednictvím jejích fotografií. Perfektní roušku lze nyní naučit!

Amazing Sarees Collection of Kareena with Images:

Pojďme se podívat na nejlepší Kareena Kapoor v Saree.

1. Světlé tradiční svatební oblečení:

Světlé tradiční svatební oblečení

Toto oblečení svatební saree Kareena Kapoor je stále zelené a jasné. To je nejvíce sledovaný vzhled mnoha při získávání saree díky správnému množství doplňků, jasné barevné saree, práci a eleganci. Nevypadá úžasně?

2. Prostý modrý vzhled:

Prostý modrý vzhled

Tento jednoduchý vzhled saree Kareena Kapoor blue je také elegantní. Správné zakrytí dává jednoduchý, ale působivý vzhled a vypadá úžasně. Stříbrný a zlatý okraj ještě umocňuje jednoduchost a oslnivou eleganci.

3. Nejnovější trend šatů Saree:

Nejnovější trend šatů Saree

Jak můžeme tento nejnovější trend šatů saree přeskočit? Trend saree šatů Kareena Kapoor byl zahájen nedávno a nyní mnoho osobností dokonce sleduje vzhled. Nevypadá úplně bezchybně a úžasně? Tento houpací styl je možný s dobře vyladěným tělem.

4. Udržování hedvábí a jednoduchosti:

Udržujte to hedvábné a jednoduché

Sarees z hedvábí jsou stálezelené. Kareena Kapoor v hedvábné saree je nejnovější trend, protože to vyhovuje mnoha příležitostem najednou. Tento vzhled je bez námahy a bezchybný dohromady a dělá to všechno dohromady úžasné a dobře se hodí

5. Designer Saree:

Návrhář Saree

Tato Kareena Kapoor v Manish Malhotra saree je nejlepší návrhářský vzhled, jaký kdy mohla nosit. To jí naprosto vyhovuje a ona naprosto zabíjí vzhled tím nejelegantnějším způsobem, jak je to jen možné. Sárí z hedvábí je to, co jí v tomto designérském způsobu nejvíce vyhovuje.

6. Transparentnost a horké:

Transparentnost a horko

Tato Kareena Kapoor v průhledné saree je pro ni žhavá a trendy. Úplně to zabíjí luxusním pohledem v průhledné černé saree. Odvážný vzhled vyhovuje těm, kteří mají důvěru ve své dobře vyladěné tělo.

7. Lesklé flitry:

Lesklé flitry

Zde je jídlo podávané nejlépe se třpytkami. Vždy se můžete spolehnout na to, že Kareena okoření svůj vzhled a bude stále střízlivá, když je u toho. Dokonalá flitrová show na nahé béžové saree je opravdu nádherná, protože sama Kareena vypadá jako oslnivé já. Díky tomu, že flitry perfektně sedí, vypadá úchvatně. To je ve skutečnosti dobrý večírek a patří mezi naše oblíbené v kolekci Kareena Kapoor saree.

8. Barva a tradiční jasný vzhled:

Barevný a tradiční jasný vzhled

Zde je nádherný barevně vyplněný design Kareena Kapoor saree, díky kterému budete vypadat jednoduše elegantně a zároveň ve vás zvýrazní zábavnou stránku. V běžný den byste byli nevýrazní, ale pokud chcete hrát skvěle, vezměte si tu narážku od Kareeny, která začlenila tuto popovou citrónovou barvu s přílohou pěkně baby pink. Bílá v blůze přidává na přitažlivosti. Tento obrázek Kareena Kapoor v saree vás určitě inspiruje k vyzkoušení!

9. Oslnivý vzhled:

Oslňující pohled

Často byste si všimli herečky hrající v bezpečí a jaká nejbezpečnější barva je kromě černé? Černá je často nejlepší barvou k experimentování, pokud jde o nový vzhled, a zde Kareena Kapoor Khan v saree nad touto šifonovou georgette saree vypadá fantasticky. Blůza v kovovém stříbrném odstínu dodává vzhledu, zatímco většina saree je ozdobena diamantovými ozdobami.

10. Jas Ombre:

Jas Ombre

Když zmíníme ombre, máme na mysli přechod z jedné barvy do druhé, přičemž každá barva krásně přechází do jiné. Celá sárí je naplněna ozdobami podobnými diamantům, zatímco čistá bílá pomalu přechází do korálově růžové. Hranice má také stříbrný obrys zari pro přidané efekty. Není tato nejnovější fotografie saree Kareena Kapoor úžasná?

11. Černá a zářivě růžová:

Černá a zářivě růžová

Tady na tomto obrázku má Kareena Kapoor na sobě saree, která vypadá ohnivě žhavě, i když se zahalila do pěkně růžového a černého komba. Růžová je obvykle velmi silná barva, která je ženská a zároveň je také výrazem. Nyní, když je toto kombinováno s černou a stříbrnou, vypadá kousek velmi krásně.

12. The Angel White:

The Angel White

White vždy vypadal úžasně na Kareena Kapoor v saree, a proto když se jí to saree tak dobře povedlo; zůstali jsme bez řeči. Saree v bílém saténu vypadá úžasně s pallu saree oslňujícími se třpytivými ozdobami s drahokamy.

13. Neon Look:

Neonový vzhled

Vypadá jasně a krásně, Kareena se opět rozhodla pro jasné neonové barvy. Jednou scintiluje ve žluté halence, ale tentokrát je saree v jasně oranžové s texturou šifonu, zatímco žlutá a modrá hraniční linie vypadala úžasně s oslnivými vnějšími liniemi diamantů.

14. The Bold Hot Red:

The Bold Hot Red

Červená je další odvážná a krásná barva. Kareena vypadá nejlépe v této červené saree, která má krásný okraj. Zvláštní zmínku dostává také černý okraj zari s těžkými ozdobami. K tomu se skvěle hodí halenka inspirovaná špagetami.

15. Kareena v přirozeném vzhledu:

Kareena v přirozeném vzhledu

Zde je krásná citronově zelená saree na Kareeně. Je jednoduchá s blůzou s krátkým rukávem a má mírně lesklé okraje. Srovnala to s vhodnými náušnicemi a téměř žádnými šperky. Svůj styl zvládá s úsměvem. Citronově žlutá je jemná na oči a je dobrým společenským oblečením. Tohle je něco, čím se můžete inspirovat.

16. Svatební vzhled Saree:

Svatební vzhled Saree

Právě jste se dostali do kouta? Kareena zkouší čistě svatební saree. Vypadá výjimečně přitažlivě a tradiční vzhled dotváří bindi a jednoduchý náhrdelník. Také jhumkové hrají svou roli při získávání správného vzhledu. Její červená rtěnka se perfektně hodí ke svatební saree Kareena Kapoor a je vhodnou volbou.

17. Kolekce návrhářů:

Kolekce Designer

Designer sarees jsou oblíbenou volbou ve městě pozlátka. Kareena si určitě přijde na své s těžkou blůzou, návrhářskou sadou se stylově přehozenou sárí kolem ní. Saree má zlaté zari s černými okraji. Vzhled sladila s několika visícími náušnicemi.

18. Jednoduchý vzhled:

Jednoduchý vzhled

Tenhle je jednoduchý a je kombinací modré, bílé a černé. Modrá saree TheKareenaKapoor s modrými okraji spolu s černými okraji přes saree činí z černé tenké blůzy ideální shodu. Má pouze náramek a dává přednost minimalistickému oblékání.

19. Černobílý vzhled:

Černobílý vzhled

Zde je další jednoduchý horký pohled, který jen pravděpodobně dokáže vytáhnout. S odstíny černé a bílé vypadá, že kouří horko, spolu s její blůzou na výstřihu na krku, která je jet černá. Kolem krku má jen jeden tlustý náhrdelník bez dalších šperků.

20. Tradiční stálezelený vzhled:

Tradiční stálezelený vzhled

Toto je další fotografie Kareena Kapoor saree, na které vypadá, že kouří horko. Její saree je kombinací sandálové barvy a modré barvy s černou blůzou bez rukávů. Jako náušnici má pouze cvoček a dokáže dostat tento minimalistický dres na nejžhavější úroveň! To se od ní pravděpodobně musíme naučit.

No, to je ono! Tolik se můžete inspirovat jejím vzhledem. Myšlenka je jednoduchá. Zachyťte jasné kontrastní barvy a vhodně je sladte s blůzou. Ten, který je hotový, nezáleží na tom, jestli zdobíte nějaké šperky. Mluvit bude váš přístup a sebevědomí! Začněte a vyzkoušejte hned!