Celebrity v Saree

Keerthi Suresh v Saree – Neviditelné a okouzlující fotky

Keerthi Suresh je nová herečka v bloku, která bere tamilský a teleguský filmový průmysl útokem. Kromě všech svých filmových úspěchů také vypadá překvapivě krásně, když nosí také sarey. Keerthi Suresh v setu saree se svým roztomilým obličejem a uvolněným stylem většinou zaměřuje na tradiční hedvábné saree s nádherně vypadajícími perlovými šperky, včetně náhrdelníků a náušnic. Keerthi Suresh v saree také nosí většinou polo-rukávové svrchní blůzy v jasných barvách a vlasy má rozpuštěné nebo stažené do drdolu. Ráda také používá červenou nebo béžovou rtěnku, která jí dodává tlumený vzhled.

Nejnovější kolekce Keerthi Suresh v Saree s obrázky:

Zde jsou nejlepší návrhy Keerthi na fotografiích sari.

1. Keerthi Suresh v Half Saree:

Keerthi Suresh v Half Saree

Hledáte nejlepší design poloviční saree? Podívejte se na Keerthi Suresh na fotografiích saree a určitě si jeden pořídíte pro sebe. Saree je navržen s použitím hedvábného a síťového materiálu ve žluté barvě. Aby poloviční saree získala chytlavý vzhled, je věnována vyšívací práce v celém kusu. Těžká vyšívaná halenka dodává úžasnému vzhledu saree. Nejlepší pro svatby, tato saree může také přidat k vašemu okouzlujícímu vzhledu během festivalů.

2. Keerthi Suresh v Silk Saree:

Keerthi Suresh v Silk Saree

Chcete mít propracované, ale lákavé svatební oblečení? Vyzkoušejte tento Keerthi Suresh v hedvábném sárí. Saree je vyrobena z čistého hedvábného materiálu a navržena s designem Kanchipuram speciálně pro nevěsty. Saree má zelenou barvu s potisky listů, zatímco pallu jsou vícebarevné pruhy se širokým zlatým okrajem vytvořené s malými vzory. Saree je hlavní volbou pro nevěsty, stejně jako pro významné festivaly.

3. Keerthi Suresh Pink Saree:

Keerthi Suresh Pink Saree

Chcete vypadat co nejjednodušeji? Vyzkoušejte toto růžové sárí Keerthi Suresh pro elementární vzhled. Saree, navržená z bavlněného materiálu, má jednoduchou strukturu. Jediná věc, která byla přidána k saree, je tlustý zlatý okraj. Celá saree je prostá spolu se zlatým okrajem, který je nejlepší pro elegantní vzhled. Protože je saree vyrobena z bavlny, je nejlepší pro malé akce, festivaly nebo příležitosti během léta.

Vidět víc: Kajal Agarwal v Saree

4. Keerthi Suresh v Red Saree:

Keerthi Suresh v Red Saree

Zbláznili jste se do potisků a hledáte jednoduchý designový kousek se všemi těmito kombinacemi? Podívejte se na tento Keerthi Suresh v saree, který určitě splňuje všechny vaše potřeby. Saree je vyrobena ze šifonového materiálu a červené a bílé barvy. Patli saree má červené a bílé šeky, zatímco pallu je úplně červená s bílými kameny. Perfektní designový kousek, tato saree je nejlepší pro párty i jiné menší události.

5. Keerthi Suresh Saree v Rajini Murugan:

Keerthi Suresh Saree v Rajini Murugan

Pak bude tato saree určitě ve vašem seznamu. Saree je vyrobena z hedvábného materiálu a navržena v modré barvě. Sárí je opět opatřeno hrubým zlatým okrajem. Tato saree je ideální pro zastřižený vzhled při jakékoli příležitosti a je oblíbená na festivalech nebo předsvatebních příležitostech.

6. Keerthy Suresh Saree v Mahanati:

Keerthy Suresh Saree v Mahanati

Máte rádi lehké a lákavé sárí? Co říkáte na tuto sárí Keerthi Suresh v Mahanati? Tato saree je lehká a je vyrobena ze šifonového materiálu. Opět, aby byla saree rozkošná, dostává květinové výtisky velké velikosti. Poskytuje nejlepší dvorský vzhled s podobnou blůzou s malým vzorem. Šedobílá barva jí dodává eulogistický vzhled. Ať už jde o osobní nebo firemní akce, tuto saree lze snadno uspořádat i pro večírky pro úchvatný vzhled.

7. Keerthi Suresh v Green Saree:

Keerthi Suresh v Green Saree

Hledáte aprobační kombinaci barev pro nejlepší saree? Vyzkoušejte tento Keerthi Suresh v zelené saree. Saree dostává světle zelenou a červenou kombinaci, díky níž je rozkošnější. Tam, kde je celá saree zelená, jsou pallu a okraje červené s drobnými jemnými potisky ve zlatě. Saree z hedvábí má opět těžkou blůzu, což zvyšuje význam saree. Tato hedvábná saree je nejlepší pro svatby, festivaly nebo důležité příležitosti pooja.

8. Keerthi Suresh v Kerala Saree:

Keerthi Suresh v Kerala Saree

Chcete dát svému vzhledu tradiční nádech? Zkontrolovali jste tento Keerthi Suresh v Kerala saree? Tato nádherná saree je vyrobena z bavlněného materiálu a je navržena s ohledem na tradice Keraly. Plain saree má tečkovaný design ve středu je zlatý, zatímco hranice je dána zlatou krajkou druhu pletené práce. Tuto Kerala saree lze provádět pro tradiční vzhled na festivalech a zvláštních příležitostech a zvycích.

9. Keerthi Suresh ve Yellow Saree:

Keerthi Suresh ve Yellow Saree

Chiffon sarees byly nejlepší pro běžné nošení. A toto je nejlepší pohodlná saree mezi obrázky Keerthi Suresh na saree. Šifónová saree má jednoduchou žlutou texturu s květinovými potisky. Celá saree má opět květinový okraj s podobnou blůzou. Malé květinové potisky v bílé, zelené a červené barvě dělají saree podmanivější. Toto je nejlepší saree pro pravidelné nošení nebo dokonce výlety nebo malé akce nebo večírky.

10. Keerthi Suresh v Golden Saree:

Keerthi Suresh v Golden Saree

Chcete také nosit něco, co je příjemné a stylové? Stačí se podívat na tohoto deverského Keerthi Suresha ve zlaté saree a určitě tomu propadnete. Celá saree má zlatou barvu bez okrajů nebo jiných výšivek. Jemná saree přichází s drobnými otisky ve zlatém reliéfu. Saree dává okázalý vzhled s jemně vyšívanou blůzou. Nejlepší pro svatební oblečení, saree se také počítá mezi svatební oblečení. Je také nejlepší pro speciální festivaly nebo příležitosti.

Pro lidi, kteří pro své příležitosti hledají designový nádech, jsou snímky Keerthi Suresh v saree tím nejlepším místem, kde hledat nejnovější designy. Obsahují nejen pokročilý design, ale také dodávají vašemu vzhledu tradiční nádech. Stačí projít všechny filmy a budete mít k dispozici širokou škálu sarees pro každou příležitost nebo běžné nošení. Keerthi Suresh v saree je tedy široce vyhledávaný obrázek v různých vyhledávačích pro zachycení návrhů nebo podobných návrhů na trhu. Jaký design tedy přidáte do své kolekce inspirované kolekcí Keerthi Suresh?