Celebrity v Saree

9 Obrázky Rani Mukherjee v Saree

Rani Mukherjee, indická žena v nejlepším stavu, byla klasifikována jako veteránská herečka, která vládla průmyslu v B-městech na vrcholu svých sil, a přestože ji nyní omezila na obrazovkách na minimum, její náhlé návraty nás opustily. Rani Mukherjee, která se stále drží na trhu se svými nechvalně proslulými schopnostmi a talentem, je také jednou z nejznámějších bengálských hereček a jako taková, kterou znáte, bude Rani oděná do saree stejně fascinující. Zde je seznam všech případů, kdy se Rani rozhodla obhájit svou bongovou stránku a přimět nás omdlít.

Nádherná Rani Mukherjee v Saree s fotografiemi:

1. Černá v červeném:

rani mukherjee in saree

Jedna z nejvyšších barevných kombinací, která navždy vládne látkovým kombinacím, není nic lepšího než smyslná horká červená s černou barvou, a to je přesně důvod, proč se Rani rozhodla kombinovat tyto dvě v této krásné návrhářské saree. Na saree nám nejvíce záleží na jednoduché červené záři bez jakéhokoli přikrášlení, která udržuje saree střízlivého, zatímco černé a matné zlaté detaily podél okraje znázorňují nádech zábavy.

2. Čistá bílá:

Čistá bílá

V jednom, pokud její rozhovory dříve Rani přiznala, že bílá barva byla její oblíbená, a proto nikdy nezmešká příležitost nosit bílý komplet stejně jako tady. Saree má vlhkou zářivou přitažlivost v bílé barvě, zatímco šipky dolů směřující dolů tvoří okraj přímo pod červenou.

3. Měkká růžová:

Jemně růžová

Nejmladší ze všech barev, růžová je velmi krásná ženská a posilující barva a tato hvězda „Mardaani“ je o tom, nechat svou dívčí boční show. Při předávání cen se Rani oblečená v růžové procházela uličkou a držela za ruku spoluhráče, zatímco nahoře se třpytila ​​růžová saree v černém a fialovém okraji.

4. Soubor:

Soubor

Zde je skvělá saree přímo ze šatníku Rani Mukherjee, kde ve své krémové a černé čisté saree oslnila jako hvězda. Saree od spodku začíná střízlivě se základním krémovým saténovým povrchem a zatímco se blíží směrem k pallu, je vidět výrazný design na černé síti s bílou.

5. Ještě jednou růžová:

Rani v růžové

Opět zde vidíme Rani růžovou, ale tentokrát v hodně bejeweled stavu. saree je silně zdobená ozdobami, které jsou poskvrněny modře, nejsvětlejším odstínem, který může poskytnout, a poté pokryté bílými flitry. Tato zaneprázdněná růžová saree vypadá spíše jako její večírek, protože sama Rani se oblékla s růžovým stínem zářila a zářila.

6. Matné zlato:

Matné zlato

Rani, královna v angličtině je skutečně jedna ve skutečnosti. Je elegantní a půvabná, silná a statečná, a proto když se oblékla do matného zlata se saténovou jemnou červenou lemovanou sárí, smetla nás z našich nohou a jak jsme slintali dál, stála socha a hrdá.

7. Jednoduchá černá:

Jednoduchá černá

Tento obrázek Rani je poněkud mladšího věku, když se Rani rozhodla nosit tuto klasickou černou jednoduchou šifonovou saree. Saree je sama o sobě měkká a střízlivá bez ozdob, ale sama o sobě je výrazem.

8. Dokonalá Eva:

Dokonalý předvečer

Pro skvělý večerní vzhled zcela tradičním způsobem si vezměte narážku od Rani, která tak lehce spojila dvě nejoblíbenější barvy této sezóny a vyšla ze všeho glam a zlato. Saree má opět svůj oblíbený odstín, tentokrát perleťově bílý s jednoduchým zlatým lemováním.

9. Vzhled Hotchpotch:

Vzhled hotchpotch

Sabyasachi, jeden z galantních designérů indického filmového průmyslu, se rozhodl dát Rani zde velmi trendový vzhled, který se mísí s nejnovější kulturou dámy v saree. výsledkem byla tato velmi chladná saree se saténově červenou barvou a matnými kontrolami, které byly na konci potlačeny zlatým nádechem.