Celebrity v Saree

50 žhavých obrázků jihoindických hrdinek v Saree 2021

Jihoindická herečka filmového průmyslu je oblíbená pro svůj talent, styl kreativní práce, krásu a smysl pro módu. Často vidíme herečky, jak se chlubí krásným a všestranným vzhledem na obrazovce i mimo ni, a mezi nimi jsou nejběžnější sarey. Jihoindická herečka ve vzhledu a stylu saree je v trendu po celá desetiletí a generace společně, a to již od začátku filmového průmyslu. Přesto je to nadčasový a klasický styl, který nikdy nemůže jít mimo trend.

Dnes jsme tady, abychom prozkoumali současnou jihoindickou herečku v saree vzhledu. Tyto vzhledy se liší v různých typech a stylech, a pokud milujete klasický smysl pro módu, nesmíte si to nechat ujít.

50 žhavých indických hereček v Saree 2021:

Tady jsme; pracovali jsme na tom, abychom vám přinesli to nejlepší a nejnovější z trendových jižních hrdinek ve saree stylech a vzhledu. Podívejme se na tyto styly pomocí obrázků.

1. Amala Paul:

Jihoindická herečka Amala Paul Hot Saree

Nádherná Amala Paul vypadá v této fantastické saree úchvatně. Amala Paul hraje ve filmech Telugu, Tamil a Malayalam a patří mezi nejpopulárnější jihoindickou herečku. Často zkouší tradiční vzhled nebo oblečení a její vzhled saree často patří k těm nejoblíbenějším a trendovým. Milujeme tuto jižní hrdinku v saree v tomto stylovém a okouzlujícím stylu.

2. Kajal Agarwal:

Jihoindická herečka Kajal Agarwal Hot Saree

Kajal Agarwal je v kinematografii a prominentní jihoindickou herečkou více než deset let. Získala mnoho potlesků a chválu za svůj herecký styl, módní výraz a krásu. Kajal Agarwal v této saree je naprosto nádherná a krásná. Mísí se ve smyslu moderní módy s indickým půvabem a styl nehtů. Jak se vám líbí tato jižní herečka v hedvábném sárí??!

3. Anjali:

Jihoindická herečka Anjali Hot Saree

Anjali je populární tollywoodská a tamilská filmová herečka, které se nyní dostalo dobré pozornosti a slávy. Anjali často přiznává svou lásku k sarees a to, jak ráda experimentuje s různými styly saree. To je zachyceno při nedávném slavnostním předávání cen a funkci, a my milujeme, jak jí to obzvlášť velmi sluší. Co myslíš?

4. Nayanthara:

Jihoindická herečka Nayanthara Hot Saree

Nayanthara, nazývaná také paní superstar, natáčela telugské, tamilské a malajálamské filmy. Patří mezi nejlépe hodnocené herečky v současné době v jihoindických filmech a filmovém průmyslu. Nayanthara vypadá nádherně a odvážně díky jednoduchému, ale elegantnímu stylu v sarees. Milujeme je v tomto docela prostém stylu a jak prskající horko vypadá navzdory minimálnímu stylu.

5. Anushka Shetty:

Jihoindická herečka Anusha Shetty Hot Saree

Kdo by neznal Anushku Shetty? Pochází z oblasti Karnataka, v minulém desetiletí a mnoha letech hrála v několika telugských a tamilských filmech. Anushka miluje hlavně prohlášení v tradičním a indickém stylu a často ji vidíme a vidíme ji v sarees. Tato fantastická prskající saree patří k našim nejoblíbenějším. Anushka je jednou z našich nejoblíbenějších jihoindických hrdinek v saree.

6. Namita:

Jihoindická herečka Namita Hot Saree

Namita je jednou z nejpopulárnějších hereček dávných dob v jihoindických filmech. Je známá svými žhavými a stylovými sexy rolemi s odvážnými postavami a fantastickým talentem. Namita vypadá jedinečně a trendy ve saree stylech, a to je jeden takový obrázek, který se stal naším oblíbeným.

7. Shriya Saran:

Jihoindická herečka Shriya Saran Hot Saree

Shriya Saran hrála ve filmech přímo od telugštiny, tamilštiny až po celostátní kinematografii v Bollywoodu. Je známá svým štíhlým a ženským stylem a často se objevuje v západních outfitech. Byli jste však někdy svědky naší oblíbené krásy v horkých sareích? Tento vzhled právě patří mezi naše nejpopulárnější; Shriya v tomto nevypadá o nic méně než princezna.

8. Priyamani:

Jihoindická herečka Priyamani Hot Saree

Priyamani je známá svým ženským a domáckým vzhledem a vzhledem. Hned od chvíle, kdy vstoupila do kinosálu, je mnohokrát viděna se saree oblečením. Její láska k nim je známá. Tato nádherná saree na Priyamani je vidět během akce a od té doby patří jednoznačně mezi nejlepší trendy na internetu.

9. Samantha:

Jihoindická herečka Samantha Hot Saree

A co Samantha v sarees? Všestranná herečka je Tamilianka. S oblibou však účinkuje i v tollywoodských filmech. Experimenty Samanthy s několika vypadají odvážně bez jakéhokoli zaváhání, od fantastických, elegantních stylů saree po tradiční. Také je všechny tak snadno přenáší! Milujeme, jak mladistvá a elegantní Samatha ladí se sarey.

10. Trisha:

Jihoindická herečka Trisha Hot Saree

Trisha se zaměřovala hlavně na tamilské a telugské filmy, často se objevovala ve filmech, událostech a televizních rozhovorech v sarees. Svou lásku k základním sareám a módě přiznala ohromně. Toto je jeden takový obrázek saree, který jsme dostali o naší oblíbené herečce, a milujeme, jak krásně to provádí. Opravdu patří mezi nejkrásnější herečku v saree.

11. Aditi Rao Hydari:

Aditi Rao Hydari

Ačkoli je Hyderabadi, Aditi Rao Hydari je slavnou tváří v indické kinematografii, a to jak na úrovni Tollywood, tak v Bollywoodu. Má nádech královského a plyšového vzhledu a vznešeného vzhledu, kdykoli se chlubí jakýmkoli stylem. Aditi Rao in sarees je jeden takový velkolepý vzhled, se kterým se rádi setkáváme. Bez jakýchkoli pochybností vypadá úžasně krásná a elegantní.

12. Tamanna:

Tamanna

Tamanna se stala tváří slávy z jejího původního filmu Happy Days. Poté, co si zahrála v Bahubali, se dokonce proslavila po celé zemi. Bohužel často nevidíme Tamannu v indickém oblečení a sareech. Když to však udělá, vypadá nádherně a okouzlující. Zde je jeden takový obrázek, který vám ošetří oči. Jak se ti to líbí?

13. Bhavana:

Bhavna

Malajská herečka Bhavna miluje indické oblečení a sarey a často se chlubí různým rozsahem všestranného vzhledu saree tak bez námahy. Zde je jedno takové nedávné prohlášení o stylu, do kterého jsme se zamilovali! Bhavna je známá svým ženským, ale odvážným a plyšovým vzhledem s vkusem pro experimentální a všestrannou módu.

14. Kateřina Tereza:

Kateřina Tereza

Dokonce i v sarees, ne každý může provádět designér nosí moderně vypadající stylové sarees. Nedávno jsme viděli Catherine Teresu, jak si odnáší tento nádherný tónovaný vzhled saree, a nemůžeme si pomoct, ale můžeme se z toho vrhnout. Pokud milujete takové vystoupení ve stylu diva a prskající velkolepý vzhled s horkým mladistvým smyslem pro módu, toto je check-out.

15. Bindu Madhavi:

Bindu Madhavi

Bindu Madhavi se prominentně objevuje v Telugu a Tamil Cinema. Je známá svými jedinečnými a odvážnými rolemi v nedávných filmových volbách. Bindu nejčastěji předvádí své styly v sarees, a to je jeden z jejích současných, nervózních vzhledů. Ráda zkouší efektní hedvábné sarey, a na to se klikne při příležitosti zahájení médií. Bez jakýchkoli pochybností jí velmi sluší.

16. Charmi Kaur:

Charmi Kaur

Charmi Kaur byla v posledním desetiletí známá jako tvář telugských filmových rolí. No, ani teď úplně nezmizela. Jednou za čas udělá ta ohromující vystoupení a okouzlí svým módním a stylovým vzhledem. Tento pohled na sárí na Charmee je docela tradiční a přesto krásný!

17. Divya Spandana:

Divya Spandana

DivyaSpandana je populární filmová herečka Kannadiga a Tamil, která nedávno působila jako členka parlamentu. Miluje indický vzhled a ve většině jejích filmů se DivyaSpandana objevila ve stylu sarees a half saree. Zde je jeden takový, který můžete milovat!

18. Hari Priya:

Hari Priya

Haripriya je nová herečka, která pracuje ve filmech Kannada a Telugu. Její výrazné indonéské rysy, tradiční vzhled a vzhled ji často označují za jedinečnou od jejích vrstevníků. Hari Priya osobně miluje sarees styly kromě jiných experimentálních ostrých módních vystoupení. Toto je jeden z jejích osobně oblíbených a nejpopulárnějších vzhledů saree.

19. Hansika:

Hansika

Kdo by neznal Hansiku? Severoindická kráska se navzdory své krátkodobé kariéře prosadila ve filmovém průmyslu v Telugu. Hansika je známá především svými odvážnými a žhavými módními vystoupeními v západních outfitech. Mluvením o městě se však staly i její indiánské styly saree, když je docela dobře odnesla. Tady je jeden takový!

20. Jyothika:

Jyothika

Sledovat, jak Jyothika působí na filmovém plátně, je naprosto lahodné pro všechny naše oči. Je všestrannou herečkou, která se dobře prezentuje kreativitou, uměním, krásou a smyslem pro eleganci. Jyothika je často vidět v sarees, a tady je jeden z našich oblíbených stylových vzhledů. Tak co si o tom myslíte??

21. Ileana:

Ileana Hot v Saree

Bollywoodská herečka Ileana byla skutečně poprvé známá a představena ve filmech South. Její role ve filmech z Telugu je populární a dobře přijímaná. Ileana často miluje westernové oblečení a ostré pohodlné oblečení; její vzhled sarees však není o nic méně známý. Je známo, že experimentuje s horkými, ostrými styly, a zde je jeden takový příklad.

22. Keerthi Suresh:

Keerthi Suresh Hot v Saree

Malajská, telugská a tamilská herečka Keerti Suresh je oblíbená pro svůj etnický a klasický vzhled, jemnou módu a jednoduchost. Keerthi osobně miluje sarees jako módní prohlášení a často se rozhodne je vyzkoušet ve filmech a osobním životě. Milujeme, jak dobře je malayalamská herečka také provádí.

23. Kavya Madhavan:

Kavya Madhavan Hot v Saree

Říkáme – nikdo nemůže nést odvážný styl s jednoduchými sarey, jako je Kavya Madhavan. Zde je jeden takový příklad, který nám může dát za pravdu. Kavya Madhavan vypadá nádherně v indickém oblečení sarees, hlavně když je stylizuje jedinečné a příkladné!

24. Lavanya Tripathi:

Lavanya Tripathi Hot v Saree

Lavanya Tripathi je severní Indka, která si zamilovala South Cinema. Objevila se v několika telugských filmech a často je spatřena v indickém oblečení, jako jsou sarey a obleky. Tento její tradiční saree vzhled patří mezi naše nejoblíbenější a nejtrendovější.

25. Khusboo:

Kushboo Hot v Saree

Vsadíme se, že popis Khusboo nikdo nepotřebuje. Khusboo Sundar je populární herečka, politička a producentka a objevuje se hlavně v samotném Sarees. Její práce sama o sobě definuje sama sebe, což je docela příkladné, a její osobní prohlášení v indickém stylu s tradičními až fantazijními sarees je mimo krásné.

26. Laxmi Rai:

Laxmi Rai Hot v Saree

Tato krásná, ale přímočará saree na Laxmi Rai je nádherná. Laxmi Rai vypadá úžasně v indickém oblečení sarees a vidíme ji, jak se chlubí událostmi a přehlídkami. Spojuje a upravuje saree s nádhernými šperky a designérským oblečením, které z ní nemůžeme spustit oči!

27. Lakshmi Menon:

Lakxmi Menon Hot v Saree

Co říkáte na tento žhavý vzhled Lakshmi Menona v červené saree? Pokud milujete odvážný a ostrý moderní vzhled, styl saree right je zásadní. Jedním z takových příkladů je tento, který vychloubal přímo naše jižní herečka Lakshmi Menon! Vsadíme se, že patří mezi nejoblíbenější horké indické herečky v saree.

28. Meera Jasmine:

Meera Jasmine Hot v Saree

Malayaleská kráska Meera Jasmine se objevila převážně ve filmech Telugu a Mollywood. Ve většině případů se nikdy nevyhýbala předvádění své lásky k sarees. Zde je jeden takový obrázek a milujeme tuto indickou tradiční krásu v jednoduchém a elegantním stylu.

29. Malavika:

Malavika Hot v Saree

Tento obrázek Malaviky vypadající okouzlující v tradiční saree se vymyká slovům. Malavika, i když na pohledech saree nevypadá nijak výrazně, moc jí to sluší. Zde je jeden takový příklad a nemůžeme dokázat, že se mýlíme! Co si myslíte o této nejžhavější herečce v saree?

30. Nithya Menon:

Nithya Menon Hot v Saree

Nithya Menon je oceňována pro svou všestrannou práci, herecký talent a krásu. Když nosí saree, vypadá nádherně a elegantně. Zde je jeden z jejích nedávných obrázků v saree a milujeme, jak krásná a chytrá vypadá.

31. Neetu Chandra:

Herečka Neetu Chandra Black Saree Hot Pics

Neetu Chandra se objevila ve velkém počtu telugských, tamilských a bollywoodských filmů. Převážně jižní herečka nosí sarees jen zřídka, ale nevypadá nic méně než velkolepá a stylová. Saree fancy look jí velmi sluší a můžeme vidět, jak se v nich objevuje nervózní a uhlazená Neetu!

32. Poonam Bajwa:

Poonam Bajwa Hot v Saree

Ačkoli je severoindická a pandžábská, Poonam Bajwa je zavedenou herečkou ve filmech z Telugu a Tamil. Její výrazné rysy, štíhlý vzhled a kudrnaté vlasy často mluví o městě módy. Poonam vypadá v sarees nádherně a krásně, a tady je jeden takový příklad. Celkový vzhled je velmi elegantní a elegantní!

33. Pranitha:

Pranitha Hot v Saree

Krásná herečka Pranitha vypadá extravagantně a žensky v saree vzhledu. Tónovaná struktura a elegantní vzhled velmi dobře odpovídají jejímu vkusu s jednoduchými a stylovými sareami. Jak se ti líbí v sarees??

34. Rakul Preet:

Rakul Preet Hot v Saree

Rakul Preet se již etablovala v kině Telugu a často ji vidíme v tradičním vzhledu. Jedním z nich jsou nádherné sarey a styl herečky. Rakul vypadá v těchto sareech krásně a obdivuhodně a neděláme si legraci. Podívejte se sami!

35. Raashi Khanna:

Raashi Khanna Hot v Saree

Už jsme pochopili, jak dobře Raashi Khanna miluje indické oblečení! Často ji vidíme v jednoduchých a elegantních stylových prohlášeních. Raashi vypadá v sarees oslnivě horký a dokonalý. Nosí je všechny velmi dobře, od tradičních a přímých oděvů sarees až po efektní vzhled a návrhářské oblečení. Máme její nedávný obrázek, který nám úplně zmizel z nohou.

36. Ramya Krishna:

Ramya Krishna Hot Saree

Ramya Krishna je známá herečka populární ve filmech z Telugu. Byla spolu slavná už léta a stále patří mezi nejoblíbenější volbu ve filmech. Ramya Krishna je často spatřena s její láskou k sarees, ve všestranném a množství krásných vzhledů. Zde je jedna taková, která vám rozjasní den!

37. Regina Cassandra:

Regina Cassandra Hot Saree

Regina Cassandra je populární new-age herečka ve filmech Telugu a Tamil. Je známá svými prodlouženými rysy obličeje, elegantním vzhledem, výrazem ženského stylu a ostrým, krásným vzhledem. Regina vypadá v sarees nádherně a senzačně. Podívejte se sami!

38. Richa Gangopadhyay:

Richa Gangopadhyay Hot Saree

Bengálská kráska Richa Gangopadhyay si vytvořila prostor ve filmech na jih, zejména ve filmech z telugštiny. Je známá svým tělem pozitivním obrazem a přirozeným herectvím. Ačkoli to není příliš často, Richa se objevila v indickém oblečení saree a milujeme, jak dobře v něm přináší přirozený styl.

39. Pooja Hegde:

Pooja Hegde Hot Saree

Pooja Hegdeová, finalistka Miss Indie, excelovala ve své kariéře v hereckých filmech. Je slavná a patří mezi nejžádanější herečky ve filmech z Telugu právě teď. Pooja je známá svým diva-tickým vzhledem a elegantním, elegantním stylem. Její styl v kolekci sarees je naprosto živý a ohromující. Podívej se!

40. Taapse Pannu:

Taapse Pannu Hot Saree

Taapsee, nyní mezi nejlepší bollywoodskou herečkou, zahájila svou kariéru jihoindickými telugskými a tamilskými filmy. Divu často vidíme v sareech a přiznáme; nemůžeme z ní spustit oči. Vypadá úchvatně! Co myslíš?

41. Niveda Thomas:

Niveda Thomas Hot Saree

Niveda Thomas je známá herečka ve filmech Telugu, Tamil a Malayalam. V jejich osobním životě i herecké kariéře je Niveda často spatřena v sarees a její lásku k těmto outfitům známe veřejně. Elegantní a okouzlující styly a elegantní vzhled v sarees jsou něco nepřekonatelného. Co myslíš?

42. Sai Pallavi:

Sai Pallavi Hot Saree

Jihoindická herečka Sai Pallavi je už nyní senzační a populární veřejnou osobností. Je známá svým přirozeným hereckým stylem, jednoduchým a elegantním vzhledem a přístupem k zemi. Sai Pallavi vypadá v sareech jednoduše elegantně a úchvatně. Velmi dobře se chlubí svým stylem s minimálním vzhledem a celkovým mladistvým vzhledem.

43. Tabu:

Tabu Hot Saree

O Tabu není potřeba žádný popis. Herečka je známá po celém světě a hrála v několika jihoindických a bollywoodských filmech. Navzdory věku vypadá Tabu stále mladistvě a úchvatně, kdykoli se veřejně objeví na akcích a přehlídkách. Její vzhled saree skutečně patří k nejlepším v módním městě!

44. Pragya Jaiswal:

Pragya Jaiswal Hot Saree

Milujeme, jak stylově vypadá Pragya Jaiswal v sarees. Severoindická kráska se dobře usadila ve filmech na jih a často zbožňuje jednoduché a etnické styly sarees. Okouzlující vzhled rozdaný s těmito oblečky opravdu stojí za to ocenit!

45. Rashmika Mandanna:

Rashmika Mandanna Hot Saree

Krása Kannada se v dnešní době díky své popularitě obchází. Svým roztomilým a krásným krásným vzhledem se prosadila ve filmech Telugu, Tamil a Kannada. Rashmika osobně miluje saree a vidíme, jak dobře je správně upravuje a dokonale se v těchto šatech chlubí. Krásný a chytrý vzhled se perfektně hodí k jejímu elegantnímu stylu.

46. ​​Shalini Pandey:

Shalini Pandey Hot Saree

Ačkoli se dosud neobjevila v několika filmech, Shalini Pandey se již prosadila v průmyslu South Movie. Její temperamentní a mladistvý nevinný vzhled očaroval mnohé z nás. Shalini vypadá úchvatně a bez námahy i v sareech. Zde je jeden takový příklad.

47. Vedhika:

Vedhika Hot Saree

Vsadíme se, že jste si všichni velmi dobře pamatovali herečku Vedhika. Vedhika byla nedávno spatřena na akci v této fantastické saree a my z ní jednoduše nemůžeme spustit oči. Stále zůstává mladistvá a nádherná a bez námahy a uhlazeně sráží jakýkoli trend.

48. Shruthi Hariharan:

Shruthi Hariharan Hot Saree

Shruthi Hariharan, kanadská filmová herečka, je proslulá krásným a elegantním vzhledem, svým osobitým stylem a celkově elegantními módními prohlášeními. Ačkoli to není příliš často, Shruthiho lze vidět v sareech. A když jsme toho svědky, nemůžeme z ní spustit oči. Vypadá úchvatně a živě v tak krásných, ale přímých plyšových podobách.

49. Rachita Ram:

Rachita Ram Hot Saree

Zde je obrázek Rachity Ram v horkém vzhledu saree, který si nesmíte nechat ujít. Rachita zcela uhlazuje ostrý a elegantní styl, aby ladně ladila s indickým oblečením. Nelze přestat, ale obdivovat její odvážné stylové prohlášení a výběr odpovídajících vzhledů!

50. Anupama Parameswaran:

Anupama Parameswaran Hot Saree

V neposlední řadě, jak nám může chybět Anupama Parameswaran? Jižní kráska je již dobře známá svým etnickým a jednoduše elegantním stylem. Často je spatřena v indickém oblečení a většina z nás si uvědomuje její lásku k sarees. Zde je její nedávný obrázek, kterého jsme se zmocnili, jak se vám líbí??

Doufáme, že jste si užili zkoumání této krásné a ohromující jihoindické herečky v sarees. Horké a krásné okouzlující prohlášení o stylu, které saree přináší, nemůže konkurovat žádnému jinému indickému oblečení a tyto krásky skutečně prokázaly, že je správné! Jaké jsou vaše myšlenky?