Celebrity v Saree

15 nádherných vzhledů Shilpy Shetty v Saree s obrázky

Od chvíle, kdy Shilpa Shetty prskla na obrazovku se svým „Dilwalon ke dil ka karar lootne“, ukradla srdce nejen UP, Bihar, ale celé zemi! Shilpa je známá svou věčnou krásou, která jako by s věkem rostla. Návrhy Shilpa Shetty saree vytvořily senzaci v módním průmyslu. Je vysněným modelem každého návrháře pro její styl bez námahy při nošení sárí. Shilpa Shetty je se zastrčenou pod pupkem, úzkou pallou a jejími smyslnými blůzami skutečnou módní ikonou. Co nás překvapuje, je způsob, jakým přeměňuje jednoduchou saree na dokonalý soubor, vhodný pro přistávací dráhu! Začněme tedy některými z nejlepších obrázků v kolekci Shilpa Shetty saree!

Shilpa Shetty v Saree

Ohromující krása Shilpy Shetty v Saree s fotografiemi:

Zde jsou obrázky kolekce Shilpa Shetty od návrháře saree z nejlepších dnů.

1. Šaty Shilpa Shetty Saree:

Šaty Shilpa Shetty Saree

Shilpa Shetty je známá svou láskou k šatům saree! Její zakřivené tělo dokonale doplňuje dobře padnoucí šaty saree, aby spojilo to nejlepší z obou světů! V těchto červeno -stříbrných šatech Saree od Manish Malhotra vypadá horká! Blůza bez ramínek s rovným dlouhým střihem nás dokáže doslova zapotit! Tři na zdraví stylu Shilpa Shetty Saree!

2. Shilpa Shetty Kundra Designer Saree:

Shilpa Shetty Kundra Designer Saree

Zamilovali jsme se do této krásy v této červené a žluté návrhářské saree. Shilpa Shetty Kundra vypadá jako perfektní desi Bahu, samozřejmě se smyslem pro styl! Saree je ozdobena dvěma bočními okraji čipů, které dodávají prvek lesku. Její dobře propracovaná halenka s loketními rukávy nás nutí „Páni“!

3. Svatební sárí Shilpa Shetty:

Shilpa Shetty Svatební Saree

Svatba Shilpy Shetty větší než život je v našich vzpomínkách stále nová! Paní chtěla v den D získat jen to nejlepší! Tato červená Banarasi saree je známá jako jeden z drahých svatebních outfitů v Bollywoodu! Se složitými detaily a zdobenými šperky Polki je naší verzí dokonalé nevěsty!

4. Shilpa Shetty Lehenga Saree:

Shilpa Shetty Lehenga Saree

Shilpa Shetty vypadá jako skutečná hvězda v této žluté Lehenga saree. Jasný odstín žluté docela dobře doplňuje její tmavý odstín pleti. Saree je dobře zpracována pomocí Gota a zrcadlové práce, která dodává outfitu jemný lesk. Úplně milujeme způsob, jakým ji spárovala s jiskřivou zrcadlovou pracovní blůzou.

5. Shilpa Shetty In Silk Saree:

Shilpa Shetty v Silk Saree

Podívejte se na tento ohromující obrázek Shilpy Shetty v tradiční hedvábné saree. Warli art, červená saree je ručně tkaná s přesností, aby tato diva nevypadala jinak než dokonale! Zlatý okraj Zari na obou stranách poskytuje bohatý vzhled. A stačí se podívat na to, jak to spárovala s překvapivou kombinací černobílé blůzy Ikkat!

6. Shilpa Shetty Black Saree:

Shilpa Shetty Black Saree

Tento obrázek Shilpy Shetty je čistá černá magie! Dáma je připravena vás smést z nohou s touto elegantní, přesto smyslně vypadající černou sareou. S iluzivní halenkou, stylizovanou černým sametovým páskem na kravatu, jsou slova pro popis této krásy krátká! Palec nahoru diamantovému náhrdelníku, který nosí!

7. Krásná labuť:

Krásná labuť

Pamatujete si ty sochy labutí, které jste viděli na jedné z těch indických svateb vyrobených z čirého ledu? Nepřipomíná vám je tato saree? Shilpa byla ve své kariéře a také ve své tělesnosti vždy vysoká a sochařská. Saree je zakončena tímto nebesky stříbrným skládaným saténovým pallu a ve skutečnosti je v korálovém odstínu světla a smetany, zatímco hlavní atrakcí je pallu v souladu s blůzou.

8. Shilpa Shetty v Candy Colors Saree:

Shilpa Shetty v Candy Colors Saree

Generace dnes přijala popové neonové barvy, a proto je Shilpa jednou z fashionistek s nejlepší kolekcí saree nacpané v jejím šatníku a je často známá svým akutním smyslem pro udávání trendů. Zde, v této saree, byly všechny cukrové popové barvy, jasné a mladistvé, začleněny do odstínu oranžové a limetkové zeleno-žluté s pop růžovou saree.

8. The Suave Red:

Suave Red

Zde v tomto designovém čísle elegantního kousku Shilpa odnáší rozžhavenou saree docela dobře spojenou s elegantní bílou slonovinou. Saree je v saténu, proto vidíte červenou zářivou a zářící a pak je tu bílá na pallu se zlatým okrajem a skvrnami. To je jeden z jejích nejlepších vzhledů.

9. Růžová a černá:

Růžová a černá

Zde je směšně dobře upravená trendová důvtipná saree, kterou dokáže tak dobře vytáhnout pouze Shilpa. Saree je navržen v černé a růžové barvě, dvou z nejvýznamnějších a nejsilnějších barev, které se navzájem dokonale mísí. Uprostřed růžové a černé hostiny je na saree vyrytá krátká šikmá květinová hmota, která v blůze chápe jednobarevné květiny.

10. Shilpa Shetty v Saree Red:

Shilpa Shetty v Saree Red

Často byste viděli Shilpu namočenou v kbelíku glam a často by konečný výsledek vypadal nějak takto. Shilpa je jednou z nejznámějších figurek města B s dokonalými rozměry na perfektních místech, takže vytáhnout designový kousek, takže není pro tuto stránku tři potápění vůbec žádný problém. Saree je v červené barvě s krajkovými vzory, vzrušující a velkolepá.

12. Světský vzhled:

Světský vzhled je horký

Věřte Shilpě Shetty, že vezme v úvahu matnou nevýraznou barvu a udělá z ní krásné umělecké dílo. Obvykle mnoho z nás neumí tak dobře pracovat s šedou barvou, a pak je tu zjevný silný výraz, který šedá obvykle nedokáže. Zde se Shilpa elegantně obklopuje šedou barvou s okouzlujícím detailem na okraji.

13. Shilpa Shetty v Brown a Lacey Saree:

Shilpa Shetty v Brown a Lacey Saree

Saree, kterou nosí a zdobí Shilpa, je vyrobena z měkké hnědé a bílé látky s detailním patchworkem z hnědé krajky, která prochází celou tkaninou. Saree je v šifonu a síťce zvýrazňuje stejný vzor na blůze přes čistý bílý pallu saree.

14. Shilpa Shetty v žvýkačce Color Saree:

Shilpa Shetty v žvýkačce Color Saree

Tady je sladká růžová s nádherným zdobeným zdobením, které Shilpa elegantně stáhla a při zachování své dokonalé figury jsme vždy věděli, že na její upravené struktuře bude dobře vypadat téměř cokoli. Červená a zlatá saree na těle jako ona určitě zapálí pódium!

15. The Plainster:

Plainster

Zde v tomto rozhovoru je saree zdobená Shilpou docela prostá a přesto kus ze slonoviny a bělavé barvy s květinovými motivy a krásnými šifonovými uměleckými díly. Slinky saree je perfektně doplněna krásně vyrobenou blůzou na krk. Udržovala své doplňky minimální, aby vypadala senzačně.

Víme, že se nemůžete nabažit obrázků saree Shilpy Shetty! Tato kráska získala každý pohled, což z ní dělá jednu z nejoblíbenějších u Paparazzi. Její fitness mantry, tipy na dietu a dokonalý smysl pro styl jsou zdrojem inspirace pro tisíce žen. Učí nás, že s jistým prvkem důvěry, podpořeným tvrdou prací, není na světě nic, čeho byste nemohli dosáhnout!