Celebrity novinky

Hvězdy bez make -upu – Cameron Diaz vypadá skvěle i bez make -upu!

Stars představuje novou knihu, krásné modré oči

Mnoho hereček si netroufne vystupovat bez make -upu. Ale Cameron Diaz mezi ně nepatří – je toho definitivním důkazem nelakované hvězdy vypadat dobře! Nedávno zveřejnila svou první knihu na Twitteru – a vypadalo to rozkošně!

Hvězdy bez make -upu – Cameron Diaz vypadá rozkošně

Fotografie nádherné modré oči bob účes

Herečka nedávno zveřejnila na Twitteru fotografii, kde hrdě vystavila svoji první knihu. Pracovala na tom více než 1,5 roku – v knize představuje své tajemství krásy a dává tipy na zdravé stravování a fitness cvičení. Sama přiznává, že ne vždy jedla zdravě – i ona má čas od času ráda pivo a hamburgery. Za ta léta se ale naučila udržovat vyváženou stravu a cvičením si udržet vysněnou váhu. Výsledek je působivý – ve srovnání s některými jinými nelakované hvězdy Cameron Diaz vypadá fit a zdravá, Kniha bude k dispozici v USA od 31. prosince – přesně ten správný čas pro všechny, kteří si slíbili, že v novém roce zhubnou a budou žít zdravě.

 Hvězdy bez líčení – Cameron Diaz trvá na zdravém stravování

atraktivní herečky Cameron Diaz blondýnka krásný účes

Cameron Diaz je jednou z mála šťastných blondýnek, které mají tmavší obočí – to dokonce i holé tváři dodá přízvuk a podtrhne oči. Dáme vám pár tipů, jak si můžete ušetřit starosti s líčením každé ráno. Pokud máte světlé obočí, můžete je jednoduše obarvit o odstín tmavší. Pro přirozený vzhled je lepší vyhnout se očním stínům – stačí nanést základní nátěr, aby vaše pokožka vypadala lesklá po celý den. Malé vrásky kolem očí lze zakrýt korektorem.

Cameron Diaz – krásná pokožka díky zdravé výživě

Cvičte zdravou výživu bez vrásek

Pro přirozený vzhled zdůrazněte oči řasenkou a rty růžovou rtěnkou

Šaty červené černé pruhy vzor přírodní make -up

Nádherná žena – Cameron Diaz ve špičkovém tvaru

Paní Cameron Diaz 41 let staré šaty

Herečka je ze své první knihy tak překvapená a šťastná

Překvapená nová kniha Twitter Drby Celebrity News