Celebrity novinky

Golden Globes 2014 – nejlepší oblečení mezi všemi herečkami

 zlaté glóby vypadají dobře v značkovém oblečení

Zlaté glóby 2014 je první takovou velkou přehlídkou v roce 2014. Naše oblíbené herečky ale vůbec nevypadaly vystresovaně.

Metalické látky se na Zlatých glóbech 2014 ukázaly jako velmi trendy

slavné hvězdy krásné dlouhé šaty stylové malé líčení

Naomi Watts zářila ve svých stříbrných šatech Tom Ford. Mnoho hvězd klade důraz na kovový vzhled. Naomi Watts zářila ve svých stříbrných šatech Tom Ford a těhotná Olivia Wilde se objevila v lesklých smaragdově zelených šatech. Ačkoli bylo na Zlatých glóbech 2014 k vidění několik originálně oblečených celebrit, Lupita Nyong’o se ukázala být hvězdou s tím nejúžasnějším oblečením, díky kterému pelerína vypadala formálně a elegantně. Nová ženská hvězda Margot Robbie a její vysoký rozparek totálně poutaly pozornost.

lupita nyongo zlaté glóby 2014 bez popruhů dlouhý plášť

Lupita se vždy módně obléká. Oba Zlaté glóby 2014 herečka z „12 Years in Slave“ vypadala v červených šatech a peleríně neuvěřitelně krásně. Malé líčení a krátké vlasy k oděvu bez ramínek – prostě dokonalá kombinace.

nová herečka margot robbie smaragdově zelené botyFilmová hvězda Margot Robbie („Vlk z Wall Street“) zaujala těmito krásnými těsnými bílými šaty s vysokým rozparkem. Ukázalo to dokonalé množství kůže.

Krásné a stylové na Zlatých glóbech 2014

naomi watts tom ford řetěz nádherný outfit

Kovová tendence je nepopiratelná. Stříbrné šaty se zlatým řetízkem se ukázaly jako nejlepší volba oblečení pro Naomi Watts. Skvělý outfit chytře doplnil zlatý náramek.

zlaté glóby 2014 elegantní komediální herečka známáKromě toho, že je Amy Poehler dobrou komediální herečkou, zvítězila nad Zlaté glóby 2014 všechno ze skutečnosti, že má také bezvadný smysl pro styl. Její černé šaty s malým výstřihem zdůrazňovaly eleganci její postavy.

Těhotenství Olivie Wilde zvýrazňuje smaragdovou barvu

Olivia Wilde zářila v té smaragdově zelené. Vypadá to, že díky těhotenství vypadá ještě stylověji.

zlaté glóby 2014 zoe saldana něžné jemné růžové černé šaty

Tyto zdobené šaty bez ramínek dokonale ladily s baletními formami herečky Zoe Saldany.

zlaté glóby 2014 šaty bez ramínek stylové moderní

I když se poslední dobou nechlubila žádnou hlavní rolí, Kate Beckinsale vypadala velmi dobře. Tyto třpytivé šaty bez ramínek s jemnými detaily jí dodaly stylový vzhled.