Bundy

15 nejlepších a módních bund pro muže a ženy

Bundy Blazer jsou druhem bund, které vypadají slušně, s kapsami a límečky a designovým stylem knoflíků. Ženy a muži nosí sako pro mírný chladný vzhled se slušností a profesionálním oblečením. Sako je jedním z takových návrhářských oděvů, které by měl mít každý muž a žena ve svém šatníku. Neuvěřitelně všestranný vzhled sako vám poskytne decentní vzhled se špetkou okouzlujícího stylu výstřelu k vašemu oblečení. Stejné staré blejzrové obleky a bohatství smokingů vám dávají tradiční stále stejný vzhled, zatímco blejzrové bundy vám na veřejnosti udělají záblesk. Některé návrhářské a neuvěřitelně vynikající designy sako zde uvedené vám mohou poskytnout stručný pohled na jejich rozmanitost pro muže a ženy.

Nejnovější a stylové designy bundových blejzrů pro muže a dámy v módě:

Podívejme se na nejlepších 15 návrhů sako.

1. Patch Pocket Blazer Jacket:

Patch kapesní bunda s blejzrem

Sako sako, které vypadá tak cool a přesto dostatečně decentní, aby plně zdůraznilo vaši osobnost, je perfektní volbou pro ležérní vzhled. Dlouhá délka a límec bez knoflíků a špinavě bílý odstín vypadají skvěle na jakýchkoli šatech.

2. Bunda Dark Tan Woolen Blazer:

Tmavě tanová vlněná bunda Blazer

Tmavě hnědý odstín barvy na dynamické osobnosti je vytvořen jeden pro druhého. Vlna v pánské sako s dvojitým knoflíkem na kravatu vypadá fantasticky. Hnědá barva se hodí ke každé vnitřní kombinaci, což může být košile nebo tričko v kombinaci s džíny nebo kalhotami zvláštní barvy.

3. Blazerová bunda s vyhrnutým rukávem:

Blazerová bunda s vyhrnutým rukávem

Dámské bundy a blejzry mají mnohem více návrhářských vzorů než muži. Koneckonců, všechny ženy mají spoustu způsobů, jak vypadat úžasně. Bunda s vyhrnutým rukávem a nepravidelným lemem je králem kabátu přes jakýkoli top, který dáváte přednost dynamickému vzhledu. Khaki barva doplňuje jeho úžasný design.

4. Bunda Blazer s dvojitým zapínáním:

Bunda Blazer s dvojitým zapínáním

Pánská bunda se dvěma knoflíky je nejběžnějším vzorem, ale designový materiál a stylové rukávy dodávají vzhledu jedinečný vzhled. Skvěle se hodí k džínám a ležérním tričkům a sako s sakem určitě dodá skvělý vzhled.

5. 20 palcová bunda Cutaway Blazer:

20palcová bunda Cutaway Blazer

20palcový dámský sako s výstřihem do límce je úchvatným designovým oblečením. Podobný pár rovných kalhot vypadá neuvěřitelně. Volánová košile pod ním dává osobnímu vzhledu dokonalý vzhled. Kromě toho je tmavě modrá barva dokonalým večírkem.

6. Bunda sametového střihu Slim Fit Corduroy Blazer:

Sametová štíhlá bunda s manšestrovým sakem

Manšestr a samet jsou bohatým oděvem, který obohacuje osobnost ojedinělým vzhledem. Bohatý sametový nádech sako pro muže s dvojitou barevnou nášivkou vypadá skvěle jako blejzr ve stylu party, než se dá nosit přes bílé.

7. 24palcová bunda Blazer s jedním knoflíkem:

24palcová bunda s jedním knoflíkem a jedním knoflíkem

24palcové dámské bundy a sako jsou jedinečnou, ale velmi oblíbenou volbou mnoha žen. Hnědá khahi barva vypadá neuvěřitelně pro profesionální párty vzhled. Vysoký vzpřímený límec a zapnuté rukávy a kapsy dodávají saku sako značkový vzhled.

8. Bavlněná vojenská bunda:

Bavlněná vojenská bunda

Pánské vojenské sako je jedinečné svými různými funkcemi. Bohatý odstín šedivého odstínu a plně zapnutý design vysoké kapsy saka vypadá jinak než ostatní. S takovým vzorem blejzrových bund lze vytvořit silný obraz.

9. Dámská bunda s volánovým lemováním:

Dámský oblek s přehozeným lemem a bordurou

Dámské bundy a sako mohou být neuvěřitelně nápadné s dynamickými jednoduchými, ale vynikajícími nápady. Volánkový lemovaný límec na límcích vypadá na ženách tak krásně a roztomilě vypadající osobnosti. Podobně prošité kalhoty stejné barvy dodávají oblékání profesionální vzhled a přitom ženský nádech.

10. Blazer khaki kabátu z měkké kůže:

Měkký kožený khaki kabát Blazer

Pánský sako z měkké kůže v hnědém odstínu vypadá tak úchvatně a chladně, díky čemuž lze vytvořit strhující styl. Velké kapsy a stočené rukávy vypadají neuvěřitelně a stylově. Muži mohou takový sako nosit přes džíny a zářivě bílé tričko.

11. Roztomilá bunda s dlouhým sakem na míru:

Měkká roztomilá bunda s dlouhým sakem na míru

Měkký materiál, roztomilý, jasně růžový přizpůsobený typ sako přes kabát pro ženy, vypadá tak hezky a stylově. Dámské bundy a blejzry mohou být s takovým designem tak dynamicky ohromující. Zářivě růžovou dlouhou sako je možné nosit přes lehká dámská trička, která dodají temperamentní vzhled.

12. Slavnostní svatební bunda se smokingem:

Slavnostní svatební bunda se smokingem

Slavnosti a oslavy zvou úchvatné vzory, které se nenosí pravidelně. Designová smokingová bunda pro muže může být nejlepší možností, jak rozhoupat podlahu. Stříbrná rybka zastíněná šedočerně zářícím sakem vypadá skvěle na večírek. Oblékání přes kombinézu a kalhoty obléká poraženou scénu.

13. Dámská bunda s vysokou kapsou Blazer:

Dámská bunda s vysokou kapsou

Ženy s příjemným vzhledem a rysy těla mohou rozhodně zazářit bílou černou ohraničenou sakou. Pro profesionální, ale stylový vzhled mohou ženy nosit takovou sako přes značkové jednodílné šaty. Na míru šitá bunda slim fit s vysokými kapsami bude určitě vypadat dynamicky.

14. Slim Fit Sport Coat Blazer:

Slim Fit sportovní kabát Blazer

Sportovní akce přinášejí módu blejzrů a bund, které pohádkově odpovídají situaci. Sportovní sako pánské sako s pláštěm s designovanou základnou a hladkými límci vypadá stylově ve sportovním dni.

15. Bomberová bunda/Blazer s květinovým strečem:

Bomberová bunda/Blazer s květinovým strečem

Léto vyhledává květinové potisky více ve všech typech oděvů, které ženy milují. V dokonalé situaci vypadá sako s bílou bundou s protahováním květů neuvěřitelnou shodou pro ženy, které mohou vypadat skvěle přes džíny a trička s vysokým pasem. Krátké sako s květinovým potiskem a černými okraji ladí s jakýmkoli oblečením.

Spárovaná blejzrová bunda s džínovými džíny je klasickým vzhledem pro muže a ženy pro neformální ohromující vzhled. Blejzrové bundy se například dost liší od sportovních bund. Blejzrové bundy jsou na jeden nebo dva knoflíky vyrobené z téměř měkkého vlněného nebo vlněného flanelu, chmelového pytle s buď designovými knoflíky, které vypadají perfektně k džínům. Dvouřadé blejzry vypadají skvěle s džíny nebo kalhotami podobné barvy. Různý styl blejzrových bund vždy kazí.