Bollywood

Vidya Balan: Tipy pro krásu a dietní tajemství, která byste měli dodržovat

Vidya Balan, jméno zasáhne akord s milovníky indických filmů. Tato všestranná herečka má ve své kočičce mnoho ocenění, včetně jedné národní ceny a mnoha cen Filmfare. Tato vítězka ceny Padma Shri je také známá svou přírodní krásou. Její lesklé černé vlasy a saténovou pleť jí závidí mnoho žen, kterým je těžké dosáhnout navzdory používání velkého množství make -upu. Tajemstvím krásy Vidyy Balan je její mantra „Keep it Simple!“. Věří v používání přírodních produktů k ochraně vlasů a pokožky. V tomto článku odhalíme některá tajemství krásy Vidyy Balan, abychom vás inspirovali!

Tipy pro krásu Vidya Balan a dietní tajemství

Tipy krásy a tajemství fitness Vidya Balan:

Vidya Balan sdílí tajemství krásy a diety, kterými byste se měli řídit

1. Tipy krásy Vidya Balan pro péči o pleť:

Vidya Balan Kosmetické tipy Péče o pleť

První věc, kterou Vidya Balan dělá, aby byla její kůže bez oleje, je ji vyčistit. Používá MAC make -upové ubrousky a pomalu odstraňuje make -up z obličeje. Odličovací ubrousky jsou nyní v trendu a jsou snadno přenosné, což ženám dělá radost. Obsahují zvlhčovač a aloe vera a prodávají se v různých vůních, které čistí a omlazují obličej. Používá produkty Neutrogena na mytí obličeje a těla Khadi Herbal v Rose a Lemon. Po koupeli si obvykle ráda zvlhčí pokožku a zamkne vlhkost. K tomu používá zvlhčovač bez oleje Neutrogena.

2. Tipy pro krásu Vidya Balan Oči:

Vidya Balan Tipy pro krásu Oči

Vidya Balan má velmi atraktivní a výrazné oči. Všechny její herecké schopnosti jsou publiku předávány jejími krásnými očima, které zobrazují to nejlepší z emocí, které potřebují. Ráda přitahuje pozornost tím, že si obléká oči kajalem dovezeným z Pákistánu. Naštěstí tato značka byla v poslední době představena v Dillí. Pravděpodobně byste nemohli dostat stejnou značku, ale můžete si vybrat náhradu v rámci země. Můžete to udělat s bylinkovým kajalem, protože jsou docela uklidňující a jsou dobré pro udržení zdravých očí. Kajalovy, které obsahují mandlový olej, jsou také zdravé a podporují růst řas.

3. Tipy krásy Vidya Balan pro péči o vlasy:

Vidya Balan Tipy pro krásu Péče o vlasy

Vidya Balan má dlouhé a lesklé černé vlasy. Pravidelně má pravidelné olejové masáže nejen proto, aby její vlasy byly zdravé a zvlhčené, ale také aby vypadaly lesklé. Po oleji následuje šamponování a dobrý kondicionér, aby byly její vlasy hladké. Provádí ošetření proti lupům a snaží se udržet své vlnité vlasy hydratované.

4. Tipy na dietu:

Dietoložka Vidya Balan jí doporučuje, aby jedla každé dvě hodiny. Věří, že jíst v malých porcích a v pravidelných intervalech je zdravější než jíst hodně najednou. To zvyšuje rychlost metabolismu a spaluje kalorie. Tato dieta jí pomalu vyhovovala a cítila se dostatečně energická, aby běžela po půlnoci na pláži Juhu.

Vidya Balan Beauty Tipy Dieta

Vidya Balan se s tímto dietním plánem zcela stala vegetariánkou, protože věděla, že zelenina pomáhá kontrolovat váhu. Nyní konzumuje vaječné bílky, ale je to pro ni trochu nepříjemné, protože nesnáší míchání potravin. Pro obědy dává přednost chapatti, daal a sabzi, někdy si místo chapatti vystačí s trochou rýže.

Vidya se vyhýbá mouce, ale miluje čokoládu a neodmítá ji. Má chuť na sladké, ale sladkosti nahrazuje sušeným ovocem. Pije hodně vody a užívá si teplých šálků čaje masala.

5. Tajemství fitness:

Vidya Balan Tipy pro krásu Tajemství fitness

Vidya Balan se rozhodla po vydání „The Dirty Picture“ snížit váhu. Dává si záležet na tom, aby cvičila 5 až 6krát týdně, a snaží se udržovat své zakřivené tělo i po ztrátě přebytečného tuku. Vidyin osobní trenér Vilajat Husajn ji naučil speciální druh cvičení zvaný kalistenika. Zahrnují rytmické pohyby, jako je ohýbání, protahování, kopání, skákání a kroucení. Dělá také kardio cvičení a doma zvedá lehké váhy.

6. Vidyiny tipy:

Vidya Balan Tipy pro krásu Tipy pro Vidyas

Vidya radí, že by člověk nikdy neměl dělat kompromisy značkové a kvalitní kosmetiky s levnou. Mohou trvale poškodit pokožku.

Vidya ukazuje, jak se vyplatí strávit pár minut péčí o sebe, než si lehne do postele. Bez ohledu na to, jak dlouhý byl váš den a jak jste unavení, je důležité tyto rady nábožensky dodržovat. Musíme se naučit ocenit Boží dary tím, že si jich budeme vážit a pečovat o ně. Vidya je jedna žena, která skutečně věří, že naše tělo je jako chrám a udržování čistoty je nanejvýš důležité. Vymyká se všem standardům krásy a stanovila nové měřítko ve filmovém průmyslu.