Bollywood

Tipy pro krásu a tajemství fitness Freida Pinto

Freida Pinto vstala z neznáma a stala se jednou z nejznámějších hollywoodských hereček. Přesto, že jako herečka má značný talent, zapůsobila na svět svým vrozeným smyslem pro styl, který je skutečně experimentální a jedinečný. Tmavá kráska navíc zajišťuje, že udržuje své tělo a svůj vzhled, aby se cítila dobře uvnitř i venku.

tipy pro krásu freida pinto

Tvrdí, že aby vypadala dobře, dodržuje přísný režim, který není těžké dodržovat. Dodržuje spoustu domácích prostředků, které by jí její matka připravila v Indii. Bez ohledu na to, kde na světě je, vždy závisí na známých prostředcích, které se ukázaly jako nejúčinnější. Níže jsou uvedena některá její tajemství krásy, která se týkají určitých klíčových oblastí jejího těla a obličeje, které si udržuje:

Tipy pro krásu a tajemství fitness Freida Pinto s obrázky:

Freida Pinto Tipy pro krásu Oči:

Freida Pinto Tipy pro krásu a fitness Tajemství očí:

Freida věří v jednoduchost a nepřehánění. V závislosti na typu akce, které se účastní, se proto rozhodne buď si to líčit se svým líčením nahoru nebo dolů. Pro své oči Freida dává přednost jejich zvýraznění kohlem, který pomáhá zvýraznit její oči. Kohl také pomáhá při uklidňování očí, aby se zabránilo jakémukoli podráždění.

Pro dokonalou pleť:

Aby si Freida udržela bezchybnou pleť, rozhodla se pro základy, které zahrnují „čištění“ a „zvlhčování“. Její zvlhčovací potřeba se však liší podle množství vlhkosti ve vzduchu. O tónování opravdu nic nezmiňuje.

Pro perfektní pleť

Dává si také záležet na důkladném umytí obličeje alespoň 3-4krát denně, protože pomáhá odstranit veškerou přebytečnou špínu a olej a zabránit tak ucpávání pórů i nežádoucím pupínkům a černým tečkám. Zajišťuje, aby dodržovala domácí režim své matky masírovat si obličej přírodním jogurtem. Pomáhá udržovat obličej měkký a pružný, a tím bojuje proti škodlivým účinkům suché pokožky.

Péče o vlasy:

Aby si udržovala vlasy, Freida dodržuje staré tajemství péče o vlasy, kterým by se řídila její babička. Jedná se o masáž vlasové pokožky vlažným kokosovým olejem. Toto malé tajemství krásy považuje za velmi účinné, protože pomáhá uklidnit její pokožku hlavy. Hvězdice si také dává smysl umývat si vlasy alespoň 3-4krát týdně a vyhýbá se nadměrnému fénování vlasů, protože by to mohlo poškodit kořeny pokožky hlavy.

Freida Pinto Tipy pro krásu a fitness tajemství Péče o vlasy

Kdykoli má špatný vlasový den, nestresuje se tím a ve skutečnosti si jen sváže vlasy do culíku a dělá své kouzlo.

Zůstat fit:

Freida Pinto Tipy pro krásu a fitness tajemství zůstat fit

Freida věří, že je nezbytné zůstat fit, aby byla zajištěna dlouhotrvající krása. Dodržuje velmi přísný cvičební režim, který zahrnuje alespoň 90minutové cvičení jógy, kardio cvičení, pilates a hlavně strečink. Věří, že dobré cvičení jí pomáhá uvolnit stres a uklidnit nervy. Proto se ve stresu rozhodne pro svou jógovou rutinu, která obvykle trvá přibližně 30 minut.

Dietní plán:

Herečka dodržuje dobře naplánovaný a zdravý dietní plán, který jí umožňuje jíst malá jídla v pravidelných intervalech. Zajišťuje také, aby její strava zahrnovala její požadavky na bílkoviny, vitamíny, sacharidy, minerály a také vlákninu. Má také spoustu čerstvého ovoce a zeleniny, protože pomáhá detoxikovat její systém a dodává jí zářící kůži.

Freida Pinto Tipy pro krásu a fitness tajemství dietní plán

Její snídaně zahrnuje vařené vejce, ovesné vločky a několik druhů ovoce. Oběd zahrnuje dušenou zeleninu, salát a bramborovou kaši. Večer obvykle skousne malý sendvič. K večeři má obvykle misku zeleninové polévky a nějaké grilované ryby. Další osobní oblíbenost zahrnuje konzumaci zeleninových šťáv, protože pomáhá detoxikovat její systém.

Jaká je pozdní být kráska po znalosti všech tipů a tajemství Freida Pinto. Začněme nyní podle jejích tipů na získání hladké pokožky a zdravé kondice, abyste překvapili své přátele.