Bollywood

Shraddha Kapoor Fotky z věku 1-33: Dětství, rodina a hvězdy

Pokud by bollywoodští padouši měli požehnání s anděly, pravděpodobně by vypadali jako Shraddha Kapoor! Jedna z nejslibnějších hereček Bollywoodu nové generace, Shraddha, upírá veškerou pozornost. S nevinným vzhledem a okouzlujícími výrazy se neustále prosazuje jako panindická ženská hvězda.

Shraddha se narodil slavnému padouchu B-Town Shakti Kapoorovi a Shivangi Kapoorovi, veteránské zpěvačce a herečce, a má solidní filmové pozadí. Její bratr Siddhanth Kapoor je také začínajícím hercem v hindských filmech. Je zajímavé, že je také příbuzná Padmini Kolhapure, která je dávnou bollywoodskou hrdinkou. S tak bohatou linií byl Shraddhův vstup do filmu celkem snadný, ale byl to její talent a tvrdá práce, které ji udržely na vrcholu!

životopis shraddha kapoor

Další zajímavá fakta, detaily a fotografie Shraddha Kapoor s profilem čtěte dále!

Životopis Shraddha Kapoor:

Věk a DOB:

V současné době je Shraddha Kapoorovi 34 let, protože se narodila 3. března 1987 v Bombaji na Maharashtře. Její znamení zvěrokruhu je Ryby a následuje hinduismus. Její národnost je indická a je součástí Punjabi (otcova strana) a částečně Marathi a Konkani (rodina matky). Je zběhlá ve všech těchto jazycích, spolu s hindštinou a angličtinou.

krájení dortu shraddha kapoor

Škola a vysoká škola:

Shraddha ukončila školní docházku v Bombaji ze školy Jamnabai Narsee, která se nachází v Juhu. Poté se přestěhovala na americkou školu v Bombaji, aby pokračovala ve vysokoškolském vzdělání. Mezi její spolužáky patří slavné osobnosti jako Athiya Shetty a Tiger Shroff. Později se rozhodla vzít svou vášeň pro herectví vážně a začala studovat divadlo na Bostonské univerzitě v USA.

Výška a váha:

Výška Shraddha Kapoor je kolem 5 stop vysoká 5 palců (165 cm). Váží kolem 52 kg a její životně důležité statistiky jsou 34-25-34. Má krásné černé vlasy a barvu očí má Hazel Brown. Shraddha má postavu přesýpacích hodin a je fitness blázen. Na indické poměry má světlý odstín pleti a je známá svými ostrými rysy, dokonalou pletí a krásným úsměvem.

shraddha kapoor tvar těla

Koníčky a další zájmy:

Kromě herecké vášně Shradha také ráda čte a vaří. Ráda také sbírá boty všech značek a typů. Mezi její oblíbené knihy patří Shantaram od Gregoryho Davida Robertsa a celá série Harryho Pottera od J. K. Rowlingová. Je labužník a nenechává žádnou příležitost, aby se zabořila do zubů v nevegetariánských pokrmech, zejména v mořských plodech. Shraddha je také vystudovaná zpěvačka, talent, který zdědila po matce.

shraddha kapoor fitness

Na Twitteru a Instagramu:

Shraddha Kapoor je jednou z nejsledovanějších hereček na sociálních médiích. Pravidelně udržuje kontakt se svými fanoušky a přáteli, aby nahlédla do jejího světa. Od aktualizací filmů až po pohled na její osobní život Shraddha vytváří vzrušující příběhy a příspěvky. Sleduje také většinu svých hvězd a dalších slavných herců z Indie, což ukazuje na její přátelskou povahu.

Pokud vás zajímá, co Shraddha právě zveřejnil, postupujte podle těchto pokynů:

Podrobnosti o Bollywoodu Shraddha Kapoor:

Shraddha má přirozený talent pro herectví, což jí ve velmi raném věku přineslo spoustu příležitostí. Pojďme se dozvědět více o její bollywoodské cestě:

Debut a další filmy:

Nejlepší způsob, jak změřit Shraddhovu kariéru, by byl před a po „Aashiqui“ (2013). Přestože se několikrát objevila na stříbrném plátně, počínaje jejím debutem v seriálech Teen Patti (2010), Luv ka End (2011), romantická hudební sekvence „Aashiqui“ jí dala tolik potřebnou pauzu. Shraddha, postavená naproti Siddharth Roy Kapoorovi, to dokázala svým senzačním výkonem zvládnout. Mezi její další populární filmy patří ABCD 2 (2015), Ok Jaanu (2017), Half Girl Friend (2017) a vícejazyčné, vysokorozpočtové „Sahoo“ obsazení po boku panindiánské hvězdy Prabhas!

Aashiqui 2

Seznam cen:

Kromě toho, že Shraddha získala několik ocenění od publika i filmových kritiků, získala také několik významných ocenění pro svou kočičku. V roce 2011 byla Lions Gold Awards vyhlášena „Nejslibnějším hercem (ženou)“ za film „Teen Patti“. V roce 2012 získala ocenění „Nejlepší herečka“, které Stardust Awards udělila za „Luv Ka The End“. Spolu s několika nominacemi v následujících letech Shraddha také přidal do své čepice pírko tím, že v roce 2015 vyhrál „Nejlepší celebritový zpěvák roku“ za „Ek Villain“.

Připravované filmy:

Existuje dlouhý seznam připravovaných filmů Shraddha Kapoora pro roky 2019-20. Hraje klíčovou roli v „Chichhore“ Niteshe Tiwariho, spolu s Naveenem Polishettym, Prateinem Babbarem a dalšími herci. Očekává se, že bude vydáno v září 2019. Má také plánované vydání v lednu 2020 v „Street Dancer 3D“ Rema D-Souzy, obsazeném naproti Varun Dhawan. Mezi další filmy, jejichž data vydání ještě nejsou finalizovány, patří „Chanda Mama Door Ke“ s R Madhavanem, „Shotgun Shaadi“ se Sidem Malhotrou a „Dhadkan 2“ se Sooraj Pancholi

Fotografie Shraddha Kapoora: narozeniny, rodiče, přátelé a filmy:

Připravte se na okouzlení touto věkově dostupnou fotogalerií Shraddha Kapoor

1. Dětský obrázek:

Zde je vidět Shivangi Kapoor objímající 1 rok starého Shraddhu jako medvídek. Ačkoli se zdá, že si to její máma důkladně užívá, malé dívky vypadají jako trochu ztracené ve scéně.

2. S bratrem na autě:

Jak rozkošně vypadá duo bratr-sestra na tomto obrázku? Shraddha a Siddhanth jsou spatřeni, jak sedí u auta a pózují pro kameru. Dva staré roky vypadají trochu vystrašeně a berou si podporu od jejího bade bhayya.

3. S rodiči:

Rodinné pouto Shraddha Kapoor je patrné na všech jejich fotografiích. Tento obrázek, který byl pravděpodobně pořízen, když jí bylo asi 3-4 roky, zachycuje její nejlepší chvíle s rodiči, Shakti a Shivangi. Jak rozkošně vypadá!

4. Na zdraví dětství:

Nechce se vám s touto fotografií křičet? Zdá se, že Shraddha a její bratr si užívali každý kousek času mezi sebou. Co jsou to za zábavné dny! Všechny úsměvy, žádné starosti!

5. Narozeninový řez dortu:

Oslavy narozenin Shraddhy Kapoorové s rodinou a blízkými přáteli ji nechají čekat. Tato 4letá princezna vypadá příliš vzrušeně na to, aby sfoukla svíčky a krájela dort.

6. Čas dovolené:

Tento vzácný a neviditelný obrázek 5leté Shraddhy s celou rodinou na dovolené stojí za pozornost. Jako malá se jí vždy dostává velké pozornosti od jejích rodičů, zejména Shakti Kapoor, Shraddha Kapoor otce.

7. Čas na kole:

Mezi mnoha obrázky Shraddhy s jejím bratrem je tento na vrcholu našeho seznamu oblíbených. Oba berou svůj cyklus docela „vážně“, zvláště Siddhanth, který již ukazuje vlastnosti hrdiny. Na tento obrázek bylo kliknuto, když jí bylo asi 5-6 let.

8. Zubní víla:

Podívejte se na tuto hezkou dívku s předním třeskem. Osmiletá diva ve výrobě odhaluje svůj široký úsměv, přestože přišla o zub. Nyní je z ní dospělá dívka a již vykazuje rysy budoucí hvězdy!

9. V dospívání:

Hle! Zde je vaše oblíbená slečna, která vstoupila do zlatého věku dospívajících. Tento žhavý obraz Shraddhy Kapoorové byl pořízen asi ve věku 14–15 let a byl připraven dokončit školní docházku! Skutečná královna krásy!

10. S Lata Mangeshkar:

Shraddhaova matka, profesionální zpěvačka, sdílí blízký vztah s legendární umělkyní Lata Mangeshkar. Tato fotka Shraddhy Kapoorové přináší tolik krásných vzpomínek s její oblíbenou „Lata Aaji“.

11. Hrajte zajíčky:

Tento mazlivý obrázek Shraddhy s jejími přáteli určitě připomíná Playboy Bunnies! Zdá se, že si dvacetiletá herečka užívá veselých chvil se svými partnery ve zločinu!

12. Debutový film:

Tato fotografie je z uvedení prvního filmu Shradhy Kapoor „Teen Patti“, vydaného v roce 2010. 23letý mladík v tomto filmu vytvořil portrét a navzdory krátké roli získal několik ocenění.

13. Rodinný obrázek:

Jedná se o jednu ze vzácných příležitostí, kdy se celá rodina měla možnost dát dohromady. Šestadvacetiletá Shraddha září radostí, když slaví narozeniny své tety.

14. Oblíbený společník:

Shraddha je milovnice zvířat a její oblíbený pes „Shylo“ je její nejoblíbenější. Pravděpodobně byla pořízena, když jí bylo asi 27-28 let, tento obrázek je naplněn veškerou roztomilostí světa.

15. Vítěz ceny:

Když bylo Shraddha asi 28 let, získala prestižní cenu Brand Visionary Award za rok 2015. Všechny ohromila svým jedinečným výběrem šatníku a nakažlivým úsměvem

16. Fitness Freak:

Shraddha je pravidelný cvičenec a dělá vše proto, aby byl fit. 30letou herečku vidíme, jak po intenzivním cvičení kráčí zpět do auta. Ukazuje, jak to stylově vypotit!

17. Procházka s přítelem:

Jednatřicetiletá kráska byla údajně spojována s mnoha jejími hvězdami. Důvěryhodné zdroje se však domnívají, že Rohan Shrestha je přítel Shraddha Kapoor a pár se plánuje brzy oženit.

18. Momenty Snapchatu:

Shraddha popřála své nejlepší kamarádce Eshance s tímto roztomilým obrázkem snapchatového filtru. Tato 31letá kráska s ní sdílí některé ze svých vzácných okamžiků, která Shraddhu nazývá „Přátelé na celý život“.

19. The Cover Girl:

Zde je jedna z nových fotek Shraddha Kapoor. V nedávném focení pro časopis Femina India přinesla 32letá Shraddha svou nejlepší stránku. Prskla v metalických volánových šatech s vintage kadeřemi. Důvěra a vzhled- to je pro vás Shraddha!

20. Prabhas a Shraddha Kapoor:

Není přehnané tvrdit, že 32letá Shraddha je nejšťastnější dívkou na světě, kterou lze spárovat naproti Prabhasovi ve snovém rozpočtovém filmu jako „Saaho“. Její akční sekvence smíchané s půvabem z ní udělaly přes noc senzaci i v jižní Indii.

To není vše! Tahle kráska totálně řádí ve filmovém průmyslu a urychluje svou cestu. Věří, že ze všeho dá maximum a užívá si to, než to přejde. Chcete -li získat další informace o nejnovějších zprávách Shraddhy Kapoorové, podívejte se na její účty sociálních médií a pravidelně ji sledujte.