Bollywood

Sara Ali Khan Fotky z věku 1-24: Dětství, rodina a hvězdy

Rok 2018 byl svědkem vstupu hrdinů nové generace z největších rodin Bollywoodu. Ačkoli se narodily se stříbrnou lžičkou, tyto dívky měly těžké splnění očekávání průmyslu i publika. Jeden takový talent, cítíme, že nechal všechny za sebou svým okouzlujícím vzhledem a ohromujícími výkony, je Sarah Ali Khan.

24letá Sara Ali Khan se narodila Saif Ali Khan a Amrita Singh, kteří byli také herci. Sdílí modrou krev rodiny Pataudi a je vnučkou Mansoora Aliho Khan Pataudi a Sharmily Tagore. Její mladší bratr Ibrahim Ali Khan je oblíbený pro své neskutečné podobnosti s otcem Saifem. Má také mladšího nevlastního bratra Taimura Aliho Khana, který se narodil Saifovi a Kareeně Kapoorové. Sara je část Pathan a část Punjabi.

Sara Ali Khan věk a fotografie

Přečtěte si, jak odhalujeme mnoho zajímavých faktů, spolu s fotografiemi Sary Ali Khanové z dětství.

Herečka Sara Ali Khan Životopis s obrázky:

Zde vše, co potřebujete vědět více o Sara Ali Khan:

rodinné fotografie

Sara Ali Khan Věk:

Sara Khan má nyní 24 let. Její datum narození je 12. srpna 1995. Narodila se ve městě Bombaj. Pořád bydlí na stejném místě a je spatřena, jak se setkává se svými otcovskými a mateřskými rodinami v jejich domovech. Sara je indického původu a řídí se islámským náboženstvím.

Vzdělání a kariéra:

Sara Ali Khan dokončila školu na Besant Montessori School v Bombaji. Poprvé byla uvedena na Hello! Obálka časopisu se svou matkou Amritou Singhovou v roce 2012. Později sbalila mnoho modelingových nabídek, ke kterým se její rodiče zdráhali, protože se nejprve musela soustředit na studium. V roce 2016 absolvovala historii a politologii na Kolumbijské univerzitě v New Yorku. Po absolvování vzdělání se vrátila do Indie, aby přesvědčila své herecké sny.

sara ali khan žhavé fotky

Výška a váha:

Podle důvěryhodných zdrojů je Sara Ali Khan asi 5 stop 5 palců vysoká (přibližně 16 cm). Váží přibližně 50 kg a její tělesné rozměry budou pravděpodobně 32-26-34. Má tmavě hnědé oči a její barva vlasů je černá. Sara zdědila své rysy po své matce Amritě a její narůžovělý odstín pleti po otci. Ve svých mladších dobách Sara bojovala s nadváhou, kterou řešila intenzivním cvičením a dietními plány.

dcera salf

Osobní zájmy:

Sara Ali Khan je nevegetariánka a Hyderabadi Biryani je její oblíbené jídlo. Mezi aktéry současné generace má ráda Varun Dhawan, Alia Bhatt a Katrina Kaif. Její oblíbená prázdninová místa jsou Dubaj, Goa, Londýn a New York. Ráda hraje tenis se svým otcem a bratrem a navštěvuje taneční kurzy. Sara je shopaholička a fitnesska, která ráda tráví hodně času v posilovně.

saif ali khan dcera Gol selfie

Sociální profily:

Sara Ali Khan patří k internetové generaci. Věří v sílu sociálních médií, které jí mohou pomoci pravidelně se spojovat se svými fanoušky a obdivovateli. Její aktualizace příběhů a vzrušující příspěvky jí vynesly mezi fanoušky obrovský ohlas. V roce 2015 debutovala na Instagramu, po kterém dokonce vytvořila twitterovou kliku. Můžete se s ní spojit pomocí těchto ID pro vyhledávání.

Herečka Sara Ali Khan Films:

sara saif ali khan

Seznam filmů:

Sara Ali Khan vyrostla a sledovala, jak její rodiče vystupují na stříbrném plátně. Vždy chtěla pokračovat v hereckém odkazu a chtěla si vytvořit vlastní značku. V roce 2018 debutovala filmovým trhákem „Kedarnath“ se Sushant Singh Rajput. Film si v pokladně vedl dobře a získal spoustu ocenění za Khanovu brilantní přítomnost na obrazovce. Ve stejném roce si také zahrála ve filmu „Simmba“ Rohita Shettyho po boku Ranbir Singha, který se v roce 2018 stal třetím nejlépe vydělávajícím filmem.

Ocenění:

Sara Ali Khan získala v roce 2018 cenu „Filmfare Aware For Best Female Debut“ za roli „Mandakani Mishra“ ve filmu „Kedarnath“. Přestože je Sara Ali Khan jen dvouletá ve filmovém průmyslu, získala díky svým skutečným hereckým schopnostem a vášni pro filmy humbuk s médii..

o Gol Khanovi

Sara Ali Khan Další filmy:

V současné době Sara zaregistrovala dva filmy, z nichž jeden zatím není pojmenován. Toto romantické drama bez názvu vrhá Kartik Aryan naproti ní a režíruje ho Imtiaz Ali. Druhá je s její nejmilovanější hvězdou Varun Dhawan v remaku Davida Dhawana Coolie č. 1. Zatímco první je v postprodukční fázi, tolik očekávaný druhý film je v procesu natáčení.

Fotografie Sara Ali Khan: Dětství, Bday, rodiče a filmy:

Zde je rychlá cesta do života Sary Ali Khan od dětství až do současnosti:

1. Sara Ali Khan s otcem:

Sara na tomto obrázku vypadá roztomile jako panenka. Je jí asi 8-9 měsíců, když byla na tuto rozkošnou fotografii kliknuto s jejím nejdražším tátou. Zřetelně vidíme, jak si malá holčička užívá veškerou pozornost a lásku svého prvního hrdiny. Není divu, proč je vždy označována jako dcera Sara Ali Khan- Saif Ali Khan!

2. S rodiči:

Toto je jedna z nejlepších rodinných fotografií Sara Ali Khan, která je návratem k jednomu z jejích nejšťastnějších dětských dnů strávených s mámou a tátou. Sara, pravděpodobně o něco starší než jeden rok, je viděna sedět na klíně svého otce.

3. Dětství:

Nevypadá Sara na této fotografii příliš roztomilá na to, aby ji zvládla? Vypadá to, že tento obrázek byl pořízen, když mu byly asi 3–4 roky, kde si se svým otcem docela dobře hraje na paní Grumpyovou. Jen se podívej na její tvář!

4. Rodinné vazby:

Sara na tomto obrázku maximálně využívá čas strávený s rodinou. Sara ve věku 5-6 let vypadá neuvěřitelně hezky. Určitě vypadala nejlépe od Amrity a Sajfa (1)!

5. S bratrem Ibrahimem:

Sara na tomto obrázku odhaluje svou hravou stránku, jak vypadá, že byla pořízena, když jí bylo 8-9 let. Je spatřena s její matkou a jejím malým bratrem Ibrahimem.

6. Účast na akci s mámou:

Sara byla vždy velmi blízko své matce Amritě. Tento snímek byl pořízen událost, když bylo Sáře kolem 9-10 let. Zatímco její matka byla ponořena do rozhovoru, Sara měla všechny oči upřené na pódium!

7. S jejím přítelem:

Sara vypadá na tomto obrázku, který mohl být pořízen kolem 11–12 let, celý vysoký a dospělý. Pózuje se svým přítelem z dětství a její úsměv odhaluje její „rovnátka“.

8. Fandění jejímu otci:

Ano! Uhodli jste to správně !! Dívka vlevo je Sara, která přišla do studia za povzbuzení svého otce v Koun Banega Karodpathi, pořízeném v roce 2005. Bylo jí asi 14 let, když byla tato fotka pořízena.

9. Teen Problémy:

Jakmile Sara dosáhla dospívání, musela podstoupit velký boj se svými problémy s gynae. Diagnostikován na PCOS, přibrala na váze, což se ukázalo jako obtížné zvládnout.

10. Saif Ali a Sara:

Sara a Sajfa jsou na obrázku spatřeni, jak spolu hovoří. Když byl snímek vydán při vydání Tashana, bylo jí asi 13 let.

11. Sara s Kareenou:

Vztah Sara Ali Khan a Kareena Kapoor vždy vyvolával veřejné zájmy. V roce 2010 začali Sajfa a Kareena svoji aféru otevírat. Naštěstí Sara přijala nové začátky docela dobře. Zde je vidět 15letý Khan, který chodí se svým otcem a bude nevlastní matkou.

12. Fotografování s mámou:

Ve stejném roce 2010, kdy bylo Sáře kolem 15 let, se jí naskytla skvělá příležitost udělat si s maminkou focení. Tento obrázek Amity Singha, Sary Ali Khan, ukazuje, že jeho transformační cesta podle všeho právě začala!

13. Tátova svatba:

Sara byla ze svatby svého otce s Kareenou Kapoorovou velmi nadšená. Sotva 17 let, Sara byla dostatečně vyzrálá, aby přijala rozhodnutí a přijala ho se šťastným srdcem.

14. Bikiny:

Ano! Je to naše vlastní Sara, ale v bikinách. Tato žhavá fotka Sara Ali Khan v bikinách zoufale odhaluje touhu změnit své fyzické já a ve svých 17-18 letech prošla obrovskou proměnou. Tvrdá práce se vyplatí!

15. Koketní léta:

Sara se ničím nelišila od ostatních teenagerů tím, že deklarovala své city k chlapům. Zde je vidět 19letá dívka oddávající se PDA s jedním ze svých přátel.

16. Smyslná krása:

Sara vypadá na tomto obrázku se svým drahým přítelem okouzlujícím. Tyto miláčky jsou spatřeny jako twinning v části šortek a topu. Zdá se, že když jí bylo asi 19–20 let, zdálo se, že Sara je pro obrazovku rozhodně vhodná.

17. Módní moment s Amritou Singhovou:

Sara, která se právě chystá dospět, vypadá na tomto obrázku se svou matkou senzačně. Krásné duo se objevilo na módní akci.

18. Výlet mámy a dcery:

Od té doby, co se rozezněly zprávy o vstupu Sary do Bollywoodu, byla pro média neustálým favoritem. Zde je vidět velmi šťastná 21letá Sara se svou matkou Amritou.

19. Sra Ali Khan a Sushant Singh Rajput:

Sara nevěřícně vypadá, když se objevuje na uvedení svého debutového filmu „Kedarnath (2) “. Spárovaný naproti Sushant Singh Rajput, film se ukázal být velmi úspěšný.

20. Hvězda ve výrobě:

Oslavy narozenin Sary Ali Khan se odehrály na scénách Coolie č. 1. Byla viděna, jak si s Varunem skvěle užívá. Zjevně byla přítomna i její matka, aby přivítala její 24. ročník.

Chcete -li získat další obrázky, můžete Sáru sledovat na jejích sociálních klipech, kde pravidelně aktualizuje své rodiny, filmy, dětství a mnoho dalšího. Tento hottie dělá novinky ze všech dobrých důvodů a v současné době žije až do humbuku. Doufáme, že s ní její okamžiky na výsluní nadále porostou!