Bollywood

Rekha Krása Tipy a fitness tajemství

Rekha je součástí indického filmového průmyslu od 70. let minulého století. Je jednou z nejkrásnějších žen, které je možné vidět, a je nejlépe známá pro svůj přechod z neatraktivního malého káčátka na nádhernou a krásnou bílou labuť.

rekha tipy na krásu

Rekha Beauty Tipy:

Není známá jen svým šarmem a dobrým vzhledem, ale také skvělými výkony v několika filmech, které natočila. Rekha Beauty Tipy jsou velmi přirozené a jednoduché a byly sdíleny níže.

Vlasy:

Rekha Beauty Tipy Vlasy

Rekha chápe důležitost jejích vlasů a dobře se o ně stará. Používá domácí balíček, který se skládá z tvarohu, vajec a medu. Párkrát týdně si také masíruje vlasy kokosovým olejem. Díky tomu jsou její vlasy zářivé, objemné a velmi lesklé. Rekha se obvykle vyhýbá efektním vlasovým výrobkům nebo vysoušečům vlasů kvůli jejich umělé povaze.

Kůže:

tipy pro péči o pleť herečka rekha Skin

Rekha nikdy nespí, aniž by se odlíčila. Sleduje každodenní rutinu čištění, tonizace a zvlhčování pokožky. Pije také spoustu vody po celý den, což ji udržuje hydratovanou, odstraňuje všechny toxiny a také jí pomáhá cítit se svěží, živá a aktivní po celou dobu.

Oči:

Rekha Beauty Tipy Oči

Rekhovy oči jsou velmi odvážné, přirozené a výrazné. Používá značné množství linky a očních stínů, aby měla oči atraktivní a krásný tvar. Používá také trochu řasenky, aby zvedla řasy a dala jim absolutní diva vzhled.

Strava:

Rekha Beauty Tipy Dieta

Správné stravování je pro Rekha velmi důležité. Vyhýbá se smaženým nebo tučným jídlům a dodržuje velmi zdravý dietní plán. Chapattis, tvaroh, zelenina a saláty jsou některé ze základních součástí jejích stravovacích návyků a jsou zodpovědné za její nádherný a mladistvý vzhled. Je typická vegetariánka a věří, že jí hodně vlašských ořechů a granátových jablek.

Rutina fitness:

Rekha Beauty Tipy Fitness Rutina

Rekha cvičí asi deset až patnáct minut denně, aby zůstal zdravý a ve formě. Má také ráda zahradničení, tanec a domácí práce, což částečně vysvětluje důvod jejího aktivního života a pohádkového těla. Jóga je také důležitou součástí její fitness rutiny a cvičí ji každý den, aby vypadala stále mladě a atraktivně.

Brzy večeře:

herečka rekha tajemství stravy

Podle Rekhy by před večeří a spánkem měla být dvou až tříhodinová pauza. Snaží se proto dokončit večeři do půl sedmé. Věří, že jíst správně není jediná důležitá věc, ale jíst ji ve správný čas je mnohem důležitější a nezbytnější.

Lázeňská léčba:

Rekha Beauty Tipy Lázeňská léčba

Denní návštěva lázní je důležitou součástí života Rekhy. Chápe výhody aromaterapie a ajurvédských masáží, kvůli kterým si sama denně nechává provádět masáže a lázně. Rekha opravdu ví, jak žít zdravý, fit a disciplinovaný život.

Tipy pro líčení:

Rekha Beauty Tipy Makeup

Rekha má svůj makeup moc ráda. Byla první, kdo mezi svými vrstevníky začal používat make-up na bázi oleje, když zbytek používal make-up z mastku. Make -up artistku obvykle nikdy nepotřebovala a opravovala se sama. Barvy, které používá, jsou velmi odvážné a atraktivní a výhled je velmi elegantní a okouzlující.

Dobrý spánek:

Rekha Beauty Tipy Dobrý spánek

Rekha věří v dobrý odpočinek a spánek před začátkem nového dne. Chodí spát brzy v noci a také brzy vstává. Dodává jí to hodně energie na celý den a také dodává její pokožce velmi zářící a pružnou texturu. Není divu, že tato herečka je navzdory svému rostoucímu věku vždy tak zábavná a nadšená.