Bollywood

Rani Mukherjee Tipy pro krásu a tajemství fitness

Rani Mukherjee je skutečná bengálská kráska a skutečná královna Bollywoodu. Má nejatraktivnější pár očí a její svůdný hlas a dlouhé vlasy jí přidávají na svůdnosti. Je to naprostá bomba a je součástí indického filmového průmyslu více než deset let.

rani mukherjee kosmetické tipy

Rani Mukherjee Tipy pro krásu:

Její tajemství krásy je spousta a některé z nich byly sdíleny níže.

Rani Mukherjee Krása Tipy Vlasy:

Vlasy Rani Mukherjee jsou nejatraktivnější a nejunikátnější částí jejího těla. Definuje její krásu a dává jí velmi zvláštní vzhled. Ráda to udržuje dlouhé a rovné a většinu času neexperimentuje s účesy. Má také profesionálního kadeřníka, který jí dává vlasy vždy okouzlující a dobře tvarované.

Rani Mukherjee Krása Tipy Kůže:

Jako bollywoodská celebrita je Rani povinna věnovat zvláštní péči o svou pokožku. Za to věří, že denně čistí, tonizuje a zvlhčuje. Pije také hodně vody po celý den, aby zůstala hydratovaná a vypláchla všechny toxiny, aby její kůže mohla zářit a zůstat zářivá po celou dobu.

Oči:

Rani Mukherjee je známá svými kouřovými a krásnými očima. Používá oční toner vyrobený z růžové vody, který působí jako chladivý efekt a její oči vypadají jasně a okouzlující. Dělá to, kdykoli se cítí unavená nebo vyčerpaná.

Strava:

Rani nevěří v oddávání se nezdravým jídlům nebo předmětům. Pije hodně šťávy z Aloe vera, Nimbu paani, kokosové vody, jaljeery a vody, aby zůstala aktivní a fit. Obědvá polévky a zelený čaj a k obědu a večeři jí vařenou zeleninu a saláty. Toto byla její hlavní dieta, když se snažila shodit pár kil.

Rutina fitness:

Rani tráví pravidelně jednu hodinu v posilovně, kde dělá spoustu kardio cvičení. Vedle toho dělá jógu, aby zlepšila svůj dech a imunitní systém. Trénuje se svým fitness instruktorem Payalem Gidwanim, který nedávno řekl, že Rani snadno zvládne 100 Suryanamaskarů a 2000-2500 Kapalabharti najednou. To dokazuje Raniinu pracovitou povahu a její schopnosti.

Možnosti líčení:

Rani obvykle svému makeupu důvěřuje MAC. Na svou pleť používá MAC Studio Fix Fluid Foundation SPF 15 a MAC Select Sheer, který zabraňuje tomu, aby její pleť vypadala mastně. Pod lícní kosti nanáší také MAC Matte Bronze Bronzing Powder. To jí dává velmi okouzlující a elegantní vzhled.

Rty:

Rani většinu času používá na rty růžové a hnědé barvy a vypadá to na ní naprosto báječně. Twig a MAC Viva Glam V jsou také její oblíbené značky rtěnek. Snaží se být velmi přirozená při svých volbách, protože Rani nerad příliš využívá umělé produkty.

Vůně:

Aby Rani neustále příjemně voněla, používá pánskou vůni Stella by Stella McCartney a Ralph Lauren Polo Sports. Jsou to její oblíbenci a používá je denně, zejména při příležitostech, jako jsou premiéry nebo večírky. Toto je jedno z Raniho nejdůležitějších tajemství krásy.

Pohodlné oblékání:

Smysl oblékání Rani Mukherjee je velmi jednoduchý, ale velmi elegantní. Vybrala si velmi pečlivý výběr oblečení, které nosí, a pokaždé, když se objeví před kamerou, vypadá opravdu nádherně. Rani se při zvláštních příležitostech drží na sobě Saris nebo Salwar kameez, jinak ji můžete vidět také v jednoduchých džínách a barevném a přitažlivém topu. Její boty jsou také velmi elegantní.