Bollywood

Priyanka Chopra Tipy pro krásu a tajemství fitness

Jedna z nejkrásnějších žen na světě, Piggy Chopps aka Priyanka Chopra je absolutní fashionista. Je nejuznávanější herečkou Bollywoodu a také si vybudovala pověst zpěvačky, modelky, performerky a filantropky. Je ambasadorkou mnoha známých značek, jako jsou Garnier, Hero Honda, Pepsi, Nokia a Nestle. Spolupracovala také s UNICEF na vytváření povědomí po celém světě a také o právech dětí, což je dnes jedním z největších problémů světa. Přestože je Priyanka tak zaneprázdněným člověkem, dokáže neustále vypadat krásně. Některá její tajemství krásy byla také odhalena níže.

Priyanka Chopra Tipy pro krásu a tajemství fitness

Priyanka Chopra Tipy pro krásu:

Níže jsme zařadili některé nejlepší tipy pro krásu a tajemství pro Priyanka Chopra.

1. Priyanka Chopra Hair:

priyanka chopra kosmetické tipy

Priyanka Chopra je známá po celém Bollywoodu pro své krásné vlasy a všechny super trendy a módní účesy, které tak často mění. Dobře se o ni stará tím, že třikrát týdně dělá masáž horkým olejem. Podle ní je horký olej pro vlasy nejlepší a opravdu pomáhá při kontrole jakéhokoli poškození nebo vypadávání vlasů.

2. Priyanka Chopra Krása Tipy kůže:

Priyanka Chopra Krása Tipy na pleť

Bezvadná pšeničná pleť Priyanky byla příčinou žárlivosti pro tolik bollywoodských hvězd. Vzhledem k tomu, že je známou herečkou a modelkou, pečuje o svou pleť každodenním čištěním, tonizací a zvlhčováním. Pije také více než 8 sklenic vody každý den, aby zůstala hydratovaná a aby byla její pleť zářivá.

3. Tipy pro krásu Priyanka Chopra Oči:

Priyanka Chopra Beauty Tips oči

Priyanka má jedny z nejžádanějších a nevinných očí v celém městě B. Obvykle je zvýrazňuje pomocí dobrého kajalu nebo oční linky odolných proti rozmazání. K zvýraznění krásy svých očí používá také řasenku.

4. Priyanka Chopra Krása Tipy Dieta:

Dieta Priyanka Chopra Beauty Tips

Priyanka Chopra je milovnicí jídla. Ráda jí a během rozhovorů několikrát prohlásila, že jídlo je něco, co úplně zbožňuje. Drží se však daleko od smažených nebo tučných jídel a dopřává si ovoce, zeleniny a pokrmů vařených v páře. Kokosová voda je její oblíbená a je základním prvkem v její stravě.

4. Režim fitness:

Priyanka Chopra Beauty Tips fitness

Priyanka Chopra se denně udržuje v kondici a v dobré kondici. Není však zběsilá v posilovně a dělá přesné množství cviků, které jsou pro její tělo potřeba. Ráda udržuje rutinu cvičení jednoduchou, ale velmi efektivní.

5. Oblíbené produkty:

Produkty Priyanka Chopra Beauty Tips

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč Priyanka neustále vypadá tak okouzlující? Většinou je to kvůli jejím oblíbeným kosmetickým výrobkům, bez kterých se neobejde ani jeden den. Korektor Bobbi Brown, Cliniques Dramatically Different Moisturizing Lotion, Clarins HydraQuench Cream a Ralph Lauren Romance jsou některé z příkladů, které je třeba spatřit..

6. Tipy na krásu Priyanka Chopra Rty:

Priyanka Chopra Beauty Tipy ips

Tajemstvím krásných rtů Priyanka Chopra jsou balzámy na rty The Body Shop a laura na rty Laura Mercier, které denně používá, aby její rty vypadaly hezky, kypré a velmi atraktivní. Moruše, nahá hnědá a růžová jsou její oblíbené barvy rtěnky.

7. Make -up Priyanka Chopra Beauty Tips:

Priyanka Chopra Beauty Tips líčení

Priyanka obvykle používá MAC pro oči a kůži. Také tvrdí, že aby její líčení vypadalo dobře, hydratuje svou pleť každý den, aby vypadala pružná, příjemná a okouzlující zároveň. MAC Teddy a MAC studio fix Foundation jsou některé z jejích oblíbených produktů MAC.

8. Priyanka Chopra Beauty Beauty Blush:

Priyanka Chopra Beauty Tips červenat

Priyanka Chopra vždy používá pro svou kůži dobrou tvářenku a má fetiš pro barvy jako růžová, broskvová a broskvově hnědá. Na tváře používá Nars Orgasm a používá některé z nejlepších tvářenek na světě, aby vypadala stále báječně a dokonale. Přestože je Nars drahý, je to rozhodně skvělý produkt, který dodá vaší pokožce jiskřivý a atraktivní vzhled.