Bollywood

Janhvi Kapoor Fotky z věku 1-24: Dětství, rodina a hvězdy

V Bollywoodu prší nováčci! Se všemi hvězdnými dětmi, které se rozhodly následovat cestu svých rodičů, není v oboru žádný nedostatek nových talentů. Jedním z takovýchto stoupajících pocitů, který si vysloužil dosud neviděný humbuk, ještě před svým vstupem je Janhvi Kapoor. Díky svému vlivnému pozadí a okouzlujícím pohledům dokázala snadno proměnit své herecké sny ve skutečnost.

Janhvi Kapoor Phoos

Janhvi, která je nejnovějším dítětem v bloku, je lépe známá jako miláčkové dítě legendární herečky Sridevi. Její otec, Boney Kapoor, je zavedeným výrobcem v oboru. Spolu s ní je na mnoha obrázcích často spatřena její malá sestra Khushi Kapoor. Má také dva nevlastní sourozence, Arjun Kapoor, herec „2 států“ a Anshula Kapoor. Pochází ze slavného favorita „Kapoor Khaandan“ a mezi její významné sestřenice patří Sonam Kapoor, Rhea Kapoor, dcery Anila Kapoora.

Zjistěte více o této slečně spolu s nejnovějšími fotografiemi Janhvi Kapoor.

Osobní život Janhvi Kapoora:

Zde je rychlý přehled biografie Janhvi Kapoor a další podrobnosti o jejím osobním a profesním životě:

1. Věk a datum narození:

Janhvi se narodil 6. března 1997 v Bombaji a v současné době je mu 24 let. V současné době žije v plyšovém bytě v komplexu Lokhandwala, Andheri, Bombaj. Její národnost je indická a od narození je hinduistka. Její znamení zvěrokruhu je Ryby a hindština je její mateřský jazyk.

sridevi dcery fotky

2. Škola a vyšší vzdělání:

Janhvi je absolventem mezinárodní školy Dhirubhai Ambani v Bombaji. Později se přestěhovala do USA, aby si splnila sny o herectví. Absolvovala Kurz divadla a filmů z Divadla Lee Strasberg & Film Institute v Los Angeles.

3. Fyzický profil, funkce obličeje:

Pokud jde o její zásadní statistiky, výška Janhvi Kapoor je 163 cm nebo 5 stop 4 palce vysoký. Její přibližná hmotnost je 50 kg a její postava měří 32-26-32. Má narůžovělou pleť a černé vlasy. Její oči jsou tmavě hnědé. Má krásnou strukturu, na jejímž udržení usilovně pracuje. Před filmy byla mírně baculatá, ale prošla obrovskou proměnou.

jhanvi kapoor věk

4. Záliby, oblíbené jídlo a další zájmy:

Janhvi je naprostá filmová nadšenkyně a svá raná léta strávila sledováním svých oblíbených herců. Ze starší generace obdivuje Dilipa Kumara, Madhubalu, Waheedu Rahmana a Nutana. Ze současné éry herců miluje Kareena Kapoor, Salman Khan a Shahid Kapoor. Janhviho oblíbený film je „Dilwale Dulhaniya Le Jayenge“ a „Hum Dil De Chuke Sanam“.

Miluje také nevegetariánská jídla, která zahrnují masová jídla a dokonce i italská jídla. Její oblíbený návrhář šatů je „Manish Malhotra“. Janhvi také rád cestuje a zpívá.

5. Přítomnost na sociálních sítích:

Janhvi Kapoor je docela aktivní na sociálních médiích a zveřejnila své profily pro snadný přístup. Své příběhy a příspěvky naplňuje svými úžasnými obrázky a také pravidelnými informacemi o každodenním dění. Ráda také vezme své fanoušky na virtuální prohlídku všech míst, která navštíví se svou rodinou a přáteli. Pokud se chcete nechat ošetřit jejími obrázky, postupujte podle těchto pokynů:

  • Instagram: @janhvikapoor
  • Twitter: @janhvikapoorr
  • Facebook: @OfficialJanhviKapoor

Janhvi Kapoor Professional Life-:

Sotva jeden film starý, Janhvi Kapoor již upoutává pozornost pro okouzlující vzhled a vášeň pro filmy. Zde je vše, co potřebujete vědět o její cestě:

1. První film:

Matka Janhvi Sridevi se vždy obávala vstupu své dcery do Bollywoodu. Nikdy jí toto rozhodnutí nevyhovovalo, ale nakonec musela po dlouhém přesvědčování ustoupit. Její plánované uvedení bylo s „Studentem roku 2“ Karana Johara. Film však byl odložen a „Dhadak“ se stal jejím debutovým filmem. V roce 2018 byla obsazena po boku bratra Shahida Kapoora Ishaana Khattara, což si u pokladny vedlo dobře.

2. Ceny a nominace:

Za své přirozené výrazy a bezproblémový dialog v „Dhadak“ získala začínající hvězda „Zee Cine Award za nejlepší ženský debut“. Kromě cen si také získala srdce kritiků a diváků za svůj úžasný výkon.

jhanvi kapoor horké fotky

3. Připravované filmy:

Není přehnané tvrdit, že Janhvi Kapoor je docela úspěšný při přihlašování nových projektů. Aktuálně má v ruce čtyři filmy. Její plakáty „Kargil Girl“ Karana Johara, ve kterých hraje roli Gunjana Saxeny, již obcházejí internet. Kromě toho pracuje v dramatu hororové komedie „Roohi Afza“, naproti Rajkumar Rao a multi-starrer „Takht“, ve kterém hlavní roli hrají představitelé odvětví. Hraje také roli v „Dostana 2“, pokračování superhitového filmu „Dostana“.

jhanvi kapoor nejnovější fotografie

Fotografie Jhanvi Kapoora: Dětství, rodiče, přátelé a filmy:

Zamilovat se do této krásy znovu s těmito jejími krásnými a žhavými obrazy:

1. Jablko oka:

Podívejte se na tento obrázek dítěte Janhvi Kapoor s její matkou Sridevi a otcem Boney Kapoor. Malá panenka je celá oblečená jako dáma a její mihotavé oči vám určitě roztají srdce jako zmrzlina!

2. Narozeninová dívka:

Janhviho první oslavy narozenin byly plné okázalosti a smíchu. Tady je roztomilá kočička nadšená, že zkusí své první sousto do dortu se svou matkou a otcem. Jak malá vypadá!

3. Mama’s Bunny:

Jak roztomilá je Srideviho dcera Janhvi se svým roztomilým úsměvem zajíčka. Duo se zdá být twinningem v páru Dungarees a tričku. Debatujeme o tom, kdo je na tomto obrázku krásnější!

4. Daddy’s Little Toy:

Toto je jeden z oblíbených obrázků Janhvi s jejím otcem Boney (2). Pro vnější svět by mohl být přísným producentem, ale pro jeho dceru je to jen milující otec, který ji miluje na Měsíc a zpět!

5. S Baby Sister:

Janhvi Kapoor a Khushi Kapoor jsou nejoblíbenější sestry v Bollywoodu. Na svých instagramových účtech mají obrovskou základnu fanoušků a jsou docela známí tím, že mezi sebou navzájem závidí.

6. Poser:

Tento obrázek Janhvi nás nutí „LOL“. Jen se podívejte na její nezbedné výrazy a její kostým anděla. Zdá se, že se skvěle baví a pózuje pro své publikum!

7. Divný:

Janhvi má v sobě mnoho odstínů a tento ukazuje její podivnou stránku. Dívka milující zábavu se vždy snažila bavit ostatní tím, že dělala legrační obličeje a vtipy. Není divu, proč je solidním zábavním materiálem.

8. Kapoorovi bratranci:

Poznáte, kdo jsou tyto malé slečny? Ano! Vlevo nahoře je Maheep Kapoor, dcera Sanjay Kapoor s Janhvi. Khushi vypadá bezzubým úsměvem rozkošně.

9. Rodinný portrét:

Sridevi se vždy snažila fotit se svou rodinou. V tomto už dospělé dcery pózují se svou matkou a tátou. Janhvi stále nese nevinnost ve tváři.

10. Zábava ve škole:

Neexistují dny jako školní dny! Janhvi si užívá každý kousek svých zlatých dnů. Tuto vzácnou fotografii, na které se skvěle bavila se svými kamarády, rozhodně dnes musíte vidět!

11. Focení s mámou:

Tyhle nádherné ženy prostě nemůžete sundat! Janhvi je na cestě transformace za baculatou dívku do půvabné dámy. Pózuje spolu se svou nejdražší matkou a jejich úsměvy nám rozjasňují den!

12. Před a po nosu:

Pamatujete si Srideviho plastickou operaci nosu? Janhvi následovala kroky své matky a podstoupila chirurgický nůž, aby zaostřila její rysy. Která její verze se vám líbí??

13. Beach Babes:

Podívejte se na jednu z horkých fotografií Janhvi Kapoor z jejího prázdninového výletu. Celá rodina přešla do plážového režimu a skvěle se bavila. Toto je jedna z prvních fotek v bikinách.

14. Vystoupení z auta:

Když vystoupila z auta, hvězda „Dhadak“ vypadala svěže a krásně. Má lásku k efektním, velkým autům a často na ni klikají paparazzi cestující v různých modelech.

15. Kontroverzní polibek:

Janhvi se na tento obrázek dostal na titulky, ale ze špatných důvodů. Klikli na ni a políbili svého přítele Akshat Ranjana, který je shodou okolností jejím kamarádem z dětství. Jak na to reagoval Sridevi? Velká otázka!

16. Čas v tělocvičně:

Pozdravte tuto glam panenku, která vychází z tělocvičny! I po intenzivním tréninku vypadá Janhvi svěží jako kapka rosy. Často ji sledují média, která nenechají šanci kliknout na své horké fotografie v tělocvičně.

17. Všichni na palubě:

Indický designér esa Manish Malhotra je pravidelným designérem pro celou rodinu. Zde je obrázek tapety Janhvi, Khushi a Sridevi, které vypadají zářivě zlaté. Zdá se, že Boney je se svými dívkami příliš šťastný.

18. Spuštění filmu Dhadak:

Jen několik měsíců po zániku své matky musí 21letá Janhvi shromáždit všechny své úsměvy na svůj debut. Byla velmi vyrovnaná a trpělivě reagovala na média!

19. Se svou „poloviční“ rodinou:

Aby Janhvi ukončila drby ohledně jejího vztahu s první rodinou Boneyho, zveřejnila mnoho svých obrázků s Anshulou a Arjunem Kapoorem. Roztřídili rozdíly a fungují skvěle jako jeden parivaar!

20. Reel and Real Life Kargil Girls:

Prostě se nemůžeme dočkat, až Janhvi zabije roli Gunjana v Kargil Girl. Spotted je 22letá dívka Kargil, která pózuje se 46letým skutečným pilotem IAF Gunjanem Saxenou! Více síly pro tebe, děvče!

Janhvi Kapoor, miláček Srideviho, je rozhodně na cestě k seznamu A. Má veškerý talent a charakter, aby pokračovala v odkazu své matky. Přestože byla pod obrovským tlakem, dokázala to bez problémů zvládnout jako profík a pokračovat ve svých krocích. Chcete -li získat další aktualizace a nejnovější zprávy o Janhvi, sledujte její kliky na sociálních médiích.