Bollywood

Bollywoodské bikiny: 20 žhavých indických hereček, fotky plavek 2021

Bollywood ušel dlouhou cestu, protože začal o něco více než sto let zpět. Od sárí po krátké sukně zdobily bikiny naše herečky velikosti nula. Článek uvádí všechny ty okouzlující hrdinky v plavkových šatech, které na nás zapůsobí svým zabijáckým vzhledem.

Top 20 Bollywood Heroines Bikini Photos:

Pojďme se podívat na 15 nejlepších fotek bollywoodské bikiny herečky v letech 2014 až 2021.

1. Priyanka Bikini v Dostaně:

Bollywood herečka bikiny fotky

Naše vlastní Miss World shodila své zábrany na stříbrném plátně poprvé v roce 2008 ve filmu Dostana. Pamatujete si píseň „Jaane Kyun Dil jaanta hai, tu hain toh“ Budu v pořádku ‘? Ano, ta chytlavá melodie, kterou jsme všichni bzučeli, když vyšla poprvé. Mezinárodní hvězda a módní ikona Priyanka Chopra vklouzla do skrovných, ale elegantních zlatých monokinů k písni Jaane Kyun. Každým způsobem vypadala jako diva, kterou je. Se svým zakřiveným tělem a faktorem oomph to rozhoupala.

2. Anushka Sharma v černých bikinách:

horké bikiny fotky bollywoodských celebrit

Ve svém čtvrtém filmu Ladies v/s Ricky Behl vklouzla Anushka Sharma do dvoudílných ozdobených černých bikin. Chlubila se tělem s jistotou. Se svou scénou bikin se jí podařilo do filmu vnést tolik potřebný faktor X.

3. Deepika Padukone v růžových bikinách:

bollywoodské bikiny

Deepika Padukone, jedna z nejpopulárnějších a nejlépe placených bollywoodských hereček, se poprvé objevila v bikinách na stříbrném plátně pro svůj film Koktejl. Při opalování na pláži v Kapském Městě byla oblečená do červených dvoudílných bikin. Tato dlouhá noha určitě ví, jak zvýšit teplotu.

4. Bikiny Lara Dutta v modrém:

bollywood herečka bikiny fotky

Miss Universe Lara Dutta má dokonalé tělo k vychloubání a přesně to udělala ve filmu Blue vydaném v roce 2009. Ve filmu vystupovala ve dvou bikinách. Je vidět pod vodou v dvoudílných třpytivých stříbrných bikinách a znovu v broskvových růžových bikinách. Vypadá nádherně a obě bikiny si odnáší s lehkostí a stylem.

5. Sonam Kapoor v růžových bikinách:

horké bikiny obrázky bollywood hd

Fashionistka z Bollywoodu, Sonam Kapoor, si poprvé oblékla bikiny ve svém filmu Bewakoofiyan, který byl uveden na trh v roce 2014. V dvoudílných bublinově růžových bikinách bez ramínek byla nádherná. V písni Gulcharrey seděla u bazénu a opalovala si křivé tělo, než se ponořila do vody. Je to skutečná lahůdka pro oči.

6. Kareena Kapoor Hot Swimsuit:

obrázky bikin z bollywoodu

V roce 2008 Kareena Kapoor udělala docela trend se svým vzhledem nulové velikosti, který nějakou dobu pokračoval. Hrála ve filmu Tashan, ve kterém se objevila v jasně zelených dvoudílných bikinách v písni ChaliyaChaliya. Kareena, která byla také známá jako bezpečná, odhodila zábrany tímto odvážným pohledem v bikinách.

7. Katrina Kaif v Bang Bang:

bollywood horké bikiny

Katrina Kaif si poprvé oblékla růžové blokové monokiny ve filmu Bang Bang z roku 2014. Scéna zahrnuje romantickou melodii, Meherbaan a Katrina jsou vidět uprostřed bazénu a v bikinách vypadají nejlépe. Velmi jednoduchá scéna, ale Katrina přidala na horkém kvocientu.

8. Plavky Alia Bhatt:

horké bikiny herečka

Mladá a živá Alia Bhatt se objevila v bikinách ve svém úplně prvním filmu Student roku. Alia, focená na pláži v Thajsku, vypadala ve dvoudílných jasně žlutých bikinách pěkně a koketně. Ačkoli byla debutantkou, nestyděla se před kamerou a ve scéně vypadala sebevědomě.

9. Shilpa Shetty v Dostaně:

Bollywoodské fotky bikin

Shilpa Shetty vypadala v úvodní písni Dostany super žhavě. Natočená na plážích Miami nastavila teplotu prudce vysoko písní Shut Up and Bounce. Oblečená v mnoha bikinách v různých scénách s malými sukněmi vypadala co nejlépe. Její dokonalé křivky a dlouhé nohy přidaly na přitažlivosti písně a nezapomněly ani na její báječné taneční schopnosti.

10. Sunny Leone v jackpotu:

bollywoodské hrdinky v bikinách

Sunny Leone, horká siréna bollywoodského průmyslu, není novou bikinovou babe, ale určitě to bylo poprvé, kdy byla na stříbrném plátně v bikinách. Představila se v černých dvoudílných bikinách ve filmu Jackpot, který vyšel v roce 2013. Ve scéně vypadala každý žhavý. Její úžasné tělo a smyslný vzhled z ní dělají oblíbence mezi všemi.

11. Bipasha Basu v hráčích:

bollywoodská herečka horké bikiny

Bengálská bomba Bipasha Basu se ve filmu oblékla do žhavých dvoudílných bikin, Hráči. Ačkoli to není její první funkce v bikinách, Bipasha scénu prskla svým horkým přitažlivostí a nádherně zpevněným tělem. Můžeme určitě očekávat, že budeme Bipashu brzy sledovat v další scéně bikin.

12. Sonal Chauhan v 3G:

nejžhavější plavecké šaty herečky

Ve filmu 2013, 3G, Sonal Chauhan se objevila v horkých dvoudílných karmínově červených bikinách na jedno rameno. Vynoří se přímo z oceánu a ve scéně kráčí k pláži. Její mokré vlasy, tónovaná postava a sebevědomí zapálily obrazovku. Jen tak dál, děvče!

13. Bikini Aditi Rao Hydari:

bollywoodské herecké plavky

Další herečka vystupovala v bikinách na stříbrném plátně v roce 2013. Je to roztomilá a temperamentní Aditi Rao Hydari. Aditi se oblékla do horkých růžových a oranžových dvoudílných bikin ve scéně filmu Boss. Přidala na roztomilosti své křivky a prskla obrazovku.

14. Jacqueline Fernandez v Murder 2:

horké bikiny bollywoodské hrdinky

Srílanská kráska Jacqueline Fernandez vystupovala v broskvově třpytivých dvoudílných bikinách v thrilleru 2011 Murder 2 v písni Phir Mohabbat. Jacquelineiny ostré vytesané pohledy, zakřivené tělo a sebevědomí udělaly z její první bikinové scény na stříbrném plátně velký hit.

15. Kangana Ranaut v Rascals:

sexy bollywoodské bikiny

Současná bollywoodská herečka KanganaRanaut, která se poprvé objevila v bílých dvoudílných bikinách na stříbrném plátně ve filmu Rascals, který vyšel v roce 2011. Kangana kráčí po scéně s rozvahou a důstojností, než se přestane ohánět tónem tělo jako přístup kamery. Kangana dělá všechno s jistotou a stylem.

16. Saanvi Srivastava:

bollywoodská herečka bikiny

17. Malika Arora:

bollywoodské bikiny

18. Kriti Sanon:

bikiny bollywood nejnovější

19. Urvashi Rautela:

Bikini herečky

20. Kajal Aggarwal:

bollywoodské bikiny babes

21. Neha Dhupia:

horké bikiny obrázky bollywoodu

22. Disha Patani:

bikiny bollywood instagram