Bollywood

Alia Bhatt Pics from Age 1-28: Childhood, Family & Co-Stars

Bollywoodské záznamy byly vždy procházkou pro ty, kteří nosí „velká“ příjmení. Jednou takovou hvězdou, která začala svou cestu dětského umělce, je Alia Bhatt. Alia, označená za jednu z nejroztomilejších hrdinek města B, si rychle získala slávu díky svým vynikajícím výkonům a dobrodružným výběrům scénářů..

Tato slečna pochází z ceněné rodiny „Bhattů“, která je známá svým vynikajícím genofondem. Narodila se jako jedna z nejslavnějších režisérů Mahesh Bhatt a jeho druhé manželky Soni Razdan. Pooja Bhatt, proslulá dobová srdcovka, je její nevlastní sestra. Ještě zajímavější částí její rodiny je, že Emran Hashmi a Mohit Suri jsou její bratranci z matčiny strany. Superúspěšný producent Mukesh Bhatt je bratrem jejího otce.

alia bhatt horké fotky

Takové slavné pozadí! Není pochyb o tom, proč je přirozenou hvězdou! Pojďme se dozvědět více o této Bhatt příští generace, spolu s několika vzácnými a oblíbenými fotografiemi Alia Bhatt, se vzrušujícími detaily jejího osobního života a biologickými údaji.

Alia Bhatt Životopis:

Stáří & Datum narození:

Alia se narodila 15. Mach 1993. Její současný věk je 28 let a narodila se ve městě Bombaj, Maharashtra. Její znamení zvěrokruhu je Ryby. Přestože se narodila v Indii, nevlastní indický pas. Důvodem je, že její matka Soni Razdan je britského původu, a proto sdílí stejnou národnost. Je také napůl Gujarati (otcovská) a napůl Kašmírská Pandit (mateřská). Nesleduje žádné konkrétní náboženství a je ateistka.

  • Její aktuální domovská adresa je Flat No: 205, Beach Silver Apartments, B Wing, Juhu, Mumbai.

Fotky k narozeninám Alia Bhatt

Vzdělávání:

Alia studovala na slavné škole Jamnabai Narsee v Bombaji. Nenavštěvovala vysokou školu a její nejvyšší vzdělání je střední škola. Vždy se chtěla dostat k filmům a pracovala na tom.

Herečka alia bhatt College Pics

Výška a váha:

Výška Alia Bhatt je 5 stop 3 palce vysoká (160 cm). Její hmotnost je 55 kg a její přibližné tělesné rozměry jsou 33-26-34. Je světlé pleti a její barva vlasů je světle hnědá. Má černé oči a její hluboké lícní důlky jsou okamžitou atrakcí.

Alia bhatt sexy fotka

Lajky, koníčky, osobní zájmy:

Alia Bhatt má opravdu „zajímavé“ koníčky. Ráda lenoší a spí 14 hodin bez přerušení. Knihy ji také intrikují, ale jen ona leží. Kromě toho ráda zpívá, tančí, cvičí jógu, zkouší si vařit, hraje na klavír a poslouchá hudbu. Alia má také zvláštní zvyk cítit si prsty, což dělá docela často.

Alia bhatt roztomilé fotky

Účty sociálních médií:

Alia patří do skupiny sociálních generátorů a díky svým držadlům je neustále v kontaktu se svou fanouškovskou základnou. Informuje o svých každodenních životních věcech, svých aktuálních projektech a samozřejmě o svých nejcennějších chvílích. To z ní dělá skutečnou hvězdu sociálních médií s vysokou angažovaností. Pokud ji chcete sledovat, použijte k vyhledání jejího profilu tato ID:

  • Instagram: @aliaabhatt (51,2 milionu sledujících)
  • Facebook: @ImAliaaBhatt (3,8 mil. Sledujících)
  • Twitter: @aliaa08 (20,9 mil. Sledujících)

Alia bhatt nejnovější fotky

Herečka Alia Bollywood Journey:

Cesta Bollywoodu Alie Bhatt začala už v sedmi letech ve filmu „Sangharsh“ uvedeném v roce 1999. V roce 2012 však začala její skutečná kariéra. Podívejme se, jaké byly uplynulé roky, a také nahlédněte do jejích budoucích projektů:

Alia bhatt nové fotky

Debutový film a další filmy:

Alia bude vždy vzpomínána na svůj koketní debut v „Student of the Year“ (2012) Karana Johara. Její role „Shanaya Singhania“, která je okázalá a okouzlující, si získala kritiky a srdce diváků. V roce 2014 byla s „Highway“ Imtiaz Aliho odhalena skutečná herečka v Alia. Následovaly populární filmy jako „2 States“ (2014), „Humpty Sharma Ki Dulhania“ (2014), „Udta Punjab“ (2016), „Dear Zindagi“ (2016), „Badrinath Ki Dulhania“ (2017) „Raazi“ (2018) a „Gully Boy“ (2018). Celkem hrála ve 21 filmech.

Vítězná ocenění:

Kromě toho, že Alia získala několik ocenění za své syrové výkony a úžasně přirozené výrazy, je také pravidelnou součástí nominačního seznamu pro ceny. Její vůbec první uznání bylo získání nominace na „Filmfare Award for Best Female Debut“ za „Student of the Year“ (2012). V roce 2014 získala „Cenu filmfare kritiků za nejlepší herečku“ za mimořádnou práci v „Highway“. Za stejný film byla také nominována na titul „nejlepší herečka“. Ve svých dalších filmech získala cenu „Filmfare Award za nejlepší herečku“ za „Udta Punjab“ v roce 2016 a „Raazi“ v roce 2018.

Alia bhatt horké obrázky

Další filmy:

Alia se v současné době přihlásila ke dvěma hindským filmům „Brahmastra“ a „Sadak 2“, které by měly vyjít začátkem příštího roku. Rok 2021 bude pro ni ještě pozoruhodnější, protože bude epickým vstupem do jihoindické kinematografie s rolí „Sita“ v „RRR“ hvězdného režiséra Rajamouliho. Všechny tyto projekty jsou ve fázi natáčení, v různých geografických lokalitách.

Alia Bhatt Pics Rrr

Alia Bhatt Fotogalerie: Dětství, narozeniny, rodiče a filmy:

Pojďme se krátce podívat na některé z nejcennějších okamžiků Alinho života ve formě fotografií a obrázků:

1. Alia se sestrou Poojou:

alia bhatt obrázky z dětství

Toto je pravděpodobně jeden z prvních pořízených fotografií Alia. Rozkošné 3-4 staré dítě Bhatt je viděno pózovat před kamerou spolu se svou drahou sestrou Shaheen.

2. Mama’s Love:

alia bhatt staré fotky

Zde je vidět Alia BhattmotherSoni, pózující se svým 6měsíčním dítětem. Kdo potřebuje panenku, když máte v náručí roztomilý koláč jako ona? Její kulatý obličej a hedvábné vlasy s knoflíkem jako nos nám dodávají roztomilou agresi.

3. Malá mořská víla:

alia bhatt skutečné fotografie

Toto je jeden z nejvzácnějších obrázků Alie, na kterém je 6měsíční bublinka zaneprázdněna časem u bazénu. Zdálo se, že si omotala kolem plováků a chránila ji sestra!

4. Pózování s Papou:

fotka otce alia bhatta

Pokud by „Roztomilý“ měl definici, pravděpodobně by to byla malá verze Alia. Zde je vidět roční baculatá panenka, která si užívá čas s nejdražším tátou. Na tomto obrázku vypadá jako koule vanilkové zmrzliny!

5. Slintání o jídle:

Alia je od dětství naprostým labužníkem. Má ráda všelijaká jídla a dokonce experimentuje s různými kuchyněmi. Podívejte se na toto 2leté batole, které sní o tom, co bude jíst dál!

6. Budoucí hvězda:

Věčně sebevědomá Alia si svoji hru s pózováním nikdy nesplete! Hvězdné dítě se zdá být na tomto obrázku režimem celkového výkonu. S kudrnatými zámky a obličejem štěněte, který těmto pohledům odolá!

7. S nevlastní sestrou Poojou:

Navzdory obrovskému věkovému rozdílu mezi Aliou a Poojou mají oba sourozenci skvělý vztah. Tady je vidět tři staré Alie, které vypadají spíše jako mini verze Pooja Bhatta.

8. Malý Sardarni:

Jednoduše nemůžeme přestat mluvit o tomto obrázku Alia. Čtyři staré dívky vykazovaly od začátku všechny znaky umělce. „Aww“ je slovo pro popis této turbanem oděné dámy Sardar.

9. Plážový čas:

Podívejte se na tuto 6letou Alii, která si užívá dovolenou na pláži. Kulatý Bitsy-Boo, oblečený v duhových plavkách, se může vykoupat v moři. A všimli jste si, kdo je ta druhá dívka? Ano! Je to slavný návrhář Masaba Gupta!

10. Rapunzel s dlouhými vlasy:

Tento hravý obrázek 7leté Alie prozrazuje její zájem vyzkoušet různé pohledy. Pokud vás zajímalo, jak jí najednou narostly tak dlouhé vlasy, je to kvůli paruce, kterou má na sobě!

11. Dětský umělec:

Alia Bhatt sotva sedm let všechny ohromila svým stříbrným plátnem ve filmu „Sangharsh“, jejím prvním filmu. Hrála roli mladé Reet Oberoi, která obsadila Preity Zinta jako současnou verzi.

12. S jejím tátou a sestrami:

Foto školačky Alia Bhattové

Pravděpodobně byla pořízena, když jí bylo 10-12 let, tento její obrázek je věčným favoritem. Pózuje se svými staršími sestrami a tátou, kteří si všichni užívají skvělé společné chvíle.

13. Alia u dospívajících:

Alia Teenage Pic

Zdá se, že Aliain dětský tuk stále roste spolu s jejím věkem. I když vstoupila do dospívání, čtrnáctiletá dívka stále neztratila svou roztomilost. Není divu, proč je tím nejpovolnějším dítětem v rodině!

14. S přítelem:

Alia bhatt krásná fotka

Zde je 15letá diva pózující s přítelem. Do té doby byla vždy oblečená do sukní a šatů. Tento žhavý obrázek Alia Bhatt ukazuje její proměnu z dívky v jemnou mladou ženu! Její první konkurz:

Alia bhatt ki fotka

Alia sdílela video ze svého prvního konkurzu na Student of the Year. 19letá dívka stále nebyla „připravená“, pokud jde o její vzhled postavy. Odtud začala její cesta hubnutí!

15. With Her Swanky Cars:

Alia bhatt HD obrázky

Život po SOTY-1 byl pro 20letou Alii velmi odlišný. Stala se hvězdou přes noc a neustále ji pronásleduje Paparazzi, který byl překvapen množstvím luxusních aut, která vlastní.

16. Večírek s jejími nejlepšími chlapci:

alia bhatt a varun dhawan fotky

Varun a Sid jsou nejen jejími nejlepšími přáteli, ale také Aliovými kolegy ve svém debutovém filmu SOTY. Obrázek je dokonalým způsobem, jak oslavit jejich přátelství a ztracené vztahy!

17. Milovník mazlíčků:

alia obrázek se svým mazlíčkem

Aliova láska ke zvířatům je vidět na všech jejích obrázcích na Instagramu. Třiadvacetiletý mladík koupil chlupaté kotě a pojmenoval ho Edward. Nejsme si jisti, který z nich rozpouští naše srdce jejich nevinností!

18. Alia With Ranbir:

Alia bhatt a ranbir kapoor fotky

Celý svět ví o milostném životě 24leté Alie Bhatt a jejího přítele Ranbira Kapoora. Duo nedávno zveřejnilo snímek, na kterém mají osobní čas na dovolené v Evropě.

19. V jejím novém domově:

Alia bhatt celý obrázek

Šestadvacetiletá Alia sdílí obrázky svého nového domova, který má svérázné starosvětské kouzlo. Herečka těmito kliky odhaluje svůj vkus po starožitném nábytku a minimalistických interiérech!

To není vše! Pokud chcete vidět více novinek Alia Bhatt, můžete se dostat k jejím účtům na Facebooku nebo Insta. Díky neodolatelné kombinaci vzhledu a talentu je jednou z vládnoucích královen v oboru. Pomalu se dostává do povědomí i v dalších filmech a doufáme, že její čas jako hrdinky z Pan Indie se docela dobře rozjede!