Bollywood

18 fotek Hot Disha Patani Bikini a Saree Photoshoot 2021

Disha Patani! Nedávno vstoupila do bollywoodského filmového průmyslu a již zapaluje scénu. Disha Patani si získala velkou popularitu díky svým žhavým fotografiím, odvážným focením, dokonalé stavbě těla laděné do posilovny a tanečním pohybům. Disha se skutečně stala srdcem Bollywoodu a my všichni se jí nikdy nemůžeme nabažit na obrazovce. Stejně jako vy jsme se do ní také zamilovali, takže jsme pracovali na kompilaci toho nejlepšího z horké galerie obrázků DishaPatani a obrázků, které jsou ohromující a fascinující.

Pojďme se společně podívat na ně! Vsadíme se, že na vás zapůsobí stejně jako na nás.

18 Neviditelných Disha Patani Horké obrázky 2021:

Nemůžeme spustit oči z těchto naprosto nádherných a prskajících horkých obrázků Disha Patani. Tady jsme!

1. Disha Patani v odvážných západních šatech:

Disha Patani v odvážných západních šatech

Disha na nás nikdy nezapůsobí, zvlášť když má na sobě dokonalé tónované westernové šaty. Zde je jeden takový vzhled s černými barvami zdobenými odvážnými dlouhými šaty. Vypadá naprosto úchvatně. Disha, která byla spatřena na události celebrit, často miluje takové elegantní a elegantní oblečení, což není výjimkou. Vypadá to, že vypadá úžasně horká a fascinující.

2. Disha in a Crop Top:

Disha Patani V Crop Top

Co říkáte na Dishu v horkém crop topu? Na výše uvedeném obrázku je vidět, jak má na sobě bílý výstřih bez rukávů s džínovými šortkami, na který klikla při natáčení filmu. Vypadá úchvatně a moderně s celkově laděným vzhledem a fascinujícím stylem. Toto snadné oblečení je také velmi pohodlné a člověk samozřejmě nemůže nikdy zapomenout na základní vzhled!

3. Fotografie Disha Patani Hot Saree:

Disha Patani Hot Saree White

Pokud si myslíte, že je Disha často vidět pouze ve westernovém elegantním a elegantním oblečení, mýlíte se. V šatech a crop topech vypadá úchvatně a sexy; vypadá v sareech úchvatně a lákavě. Koneckonců, tajemství spočívá v dokonalém stylu sarees. Zde je jedna taková fotografie, na kterou jsme narazili, když se účastnila svatební oslavy celebrit. Není nádherná? Co myslíš?

4. Disha v plavkách:

Disha Patani v plavkách

Co třeba horké focení z Dishiny obrazové galerie? Tento červeně zbarvený plavecký obrázek herečky virálně obchází internet a nejsme šokováni. Vypadá tak odvážně a sexy bez jakýchkoli pochyb. Disha Patani je často chválena za sebevědomé horké obrázky bikin a plavek, což není výjimkou. Milujeme, jak se chlubí svým dokonalým tělem abs a tónovanou strukturou.

5. Disha v krásných šatech:

Disha Patani V Krásných Šatech

Tady je další stránka krásné herečky – v dlouhém šatečku nebo róbě. Tyto zlaté šaty s designem bez zádech na Disha Patani jsou naprosto oslnivé a atraktivní. Nikdo to nemůže popřít. Dlouhé šaty a šaty na šaty často vyhovovaly její osobnosti, vzhledem k její pozoruhodné výšce, rysům obličeje a tenké atletické stavbě těla. Vsadíme se, že nikdo nemohl vypadat tak žhavě jako Disha ve stejném oblečení!

6. Disha ve sportovním oblečení:

Disha Patani ve sportovním oblečení

Disha Patani zveřejnila své nedávné snímky focení s Calvinem Kleinem v černém sportovním oblečení a od té doby jsou trendové po celém světě. Všichni jsme správně uhodli důvod – odvážné focení je opravdu neuvěřitelné. Ve sportovním oblečení vypadá zatraceně žhavě a prskavě. I osobně často vidíme, jak Disha propaguje své pohodlné sportovní a cvičební oblečení, a musíme říci – je opravdu dokonalá ambasadorka!

7. Disha in Jogger Trousers:

Disha Patani v kalhotách Jogger

Stejně jako Disha miluje zapalovat oheň a jiskry ve filmovém průmyslu s jejím odvážným vzhledem, často dokonce vychází jako dívka od vedle. Zde je jeden takový obrázek, jak herečka klikla v kalhotách nebo běžeckých kalhotách. Na tomto obrázku je docela jednoduchá, ale okouzlující a elegantní. To ukazuje, jak Disha hřebíky a dotváří každé její prohlášení o stylu s personalizovaným vzhledem.

8. Disha Patani v příležitostných:

Disha Patani v příležitostných

Zde je další obrázek Dishi v jejím pravidelném nošení, tentokrát v neformálních šatech. Je vidět, jak sportuje v základních džínách a černém tričku a stále vypadá tak žensky a jednoduše. Tento obrázek je jedním z nejpopulárnějších letištních vzhledů herečky. Vsadíme se, že nikdo z nás nemůže nést tak základní vzhled tak bez námahy. Co říkáš?

9. Disha v krátkých šatech:

Disha Patani v krátkých šatech

Tuto krásnou herečku máme také v krátkých šatech červené barvy. Tyto snadné, plynulé šaty jsou jednoduchým oblečením, a přesto nemůžeme pomoci, jak nádherná a ohromující Disha je navrhla ve svém vzhledu. Tento druh pohodlných oděvů skutečně patří mezi její oblíbenou volbu, když vykračuje na příležitostné výlety, a přesto vypadá perfektně s horkým a okouzlujícím vzhledem.

10. Disha v šatech Bodycon:

Disha Patani v šatech Bodycon

Zkontrolovali jste nejnovější obrázky Disha v jejích tělových šatech? Tyto druhy oblékání se nehodí a neladí s několika tělesnými strukturami. Jsme však nadšeni, jak dobře to naše dámská láska provádí bez problémů a bez námahy. Bodycon šaty perfektně ladí s její atleticky laděnou stavbou těla a vyniká krásným a žhavým vzhledem!

11. Sizzling Hot Look v průhledných šatech:

Disha Patani Sizzling Hot Look v průhledných šatech

Zde je obrázek naší oblíbené Dishy ve stříbrné barvě prskající horké jemné zdobené šaty. Složité vzory a vzory šatů docela dobře vynikají jejím nádherným vzhledem a my z této krásy nemůžeme odtrhnout oči. Toto je jeden z nejpopulárnějších a nejoblíbenějších vzhledů této herečky.

12. Disha v Lehenga:

Disha Patani v Lehenga

Už jste někdy narazili na Disha Patani v lehenga? Zde je jeden takový pohled – Disha in Falguni Shane Peacock designer lehenga. Na to se klikne při události celebrit v Bombaji a Disha vypadá v tomto oblečení úžasně a perfektně. Plynulý, plyšový a vznešený pohled na herečku přináší bezproblémově.

13. Rutina Disha v tělocvičně:

Disha Patani v tělocvičně rutina

Všichni víme, jak dobře Disha miluje svou posilovnu a rutinní cvičení. Opravdu patří mezi velmi málo bollywoodských hereček, které se chlubí dokonalým tělem laděným tělocvikem s abs. Na tomto obrázku můžeme vidět, jak dobře se její tvrdá práce vyplácí. Tento rutinní obraz herečky v posilovně přináší žhavé vibrace v aktivním oblečení. Opravdu vypadá velkolepě!

14. Šaty na párty:

Disha Patani Horké společenské šaty

Co říkáte na herečku v nadčasovém nádherném outfitu? Tento její obrázek, jak se chlubí nádhernými zelenými šaty, je opravdu lahůdkou pro naše oči. Milujeme, jak Disha předefinuje současný styl, aby přinesla její přizpůsobené vibrace a vzhled. Jak se vám líbí tento??

15. Disha v elegantním oblečení:

Disha Patani v elegantním oblečení

Setkali jste se někdy s herečkou v elegantním a elegantním oblečení? Zde je jeden takový obrázek. Disha na tomto obrázku sportuje nádherné žluté šaty a milujeme, jak jí to tak sluší. Díky vrstvenému vzoru vypadá z davu stylově a dokonale přináší současné, ostré a elegantní vibrace. Toto horké oblečení opravdu patří mezi naše nejoblíbenější.

16. Disha v letním šatníku:

Disha Patani V Letním Šatníku

Často vidíme Dishu, jak mění svůj šatník spolu s oblíbenci sezóny a jejími oblíbenými fotkami. A přesto nechává všechny trendy, na které vkládá ruce. Zde je jeden takový letní šatní obrázek herečky, na který jsme narazili. Disha vypadá krásně v těchto nádherných růžových šatech, které jsou pohodlné a také v ní vyzařuje to nejlepší z horkého vzhledu.

17. Disha Patani v Anarkali:

Disha Patani v Anarkali

Už jste někdy narazili na Disha Patani v oblečení Anarkali a Inda, jak nosí etnické oblečení? Tyto šaty jsou jedním z takových, které musíte vidět. Také indické oblečení nosí tak dokonale; nemáme žádné stížnosti. Zářivý a okouzlující vzhled je skutečně to, co na jejím stylu milujeme.

18. Disha Patani v indickém oblečení:

Disha Patani V Indickém Oblečení

Co říkáte na podobný obrázek Disha v zářivém indickém oblečení? Zde je její vychloubání krásných bílých kurti v čiré transparentní práci. Jakkoli jí westernové a odvážné outfity sluší, herečka se v kategorii etnických oděvů jeví také dokonalá a okouzlující. Její žhavé focení v indickém oblečení si také opravdu zaslouží potlesk.

Doufáme, že jste si užili zkoumání těchto krásných a nádherných horkých galerií fotografií a obrázků Disha Patani. Která se vám na hereččiných outfitech líbí nejvíc? Sdělte nám také své myšlenky a komentáře!