Bollywood

16 nejlepších nejkrásnějších tváří v Indii, které vás přitahují a poutají

Jsem hrdý na to, že jsem indián! Ano, Indie je zemí krás. Znáte 15 nejlepších krásných tváří Indie? Všechny ženy vypadají dobře, bez ohledu na nějaký faktor. Indie si dlouho dávala pozor na místo, kde jsou ohromující ženy, nádherné, světlovlasé bělavé kůže, rozsáhlé svůdné černé vlasy a komunikativní černé oči s kohlovým okrajem. Indické tváře jsou uznávány jako krásné, stejně jako jsme pompézní, že jsme součástí tohoto dědictví. V Indii existuje několik kultur a indická kinematografie, kde mnoho lidí pochází z odlišných kultur, z nichž se generuje, a navíc rozmanitost Indie rozhodně přináší zvláštní druhy krásy.

Krásné tváře v Indii:

Nyní jsme níže uvedli seznam 16 nejlepších krásných tváří v Indii a jsou následující;

1. Deepika Padukone:

Deepika Padukone 1

Má bezchybný a dětský úsměv, čistou pleť a oči, do kterých se dá slézt, a navíc výšku, která téměř všem mužům dělá potíže. Kromě toho má také správné křivky kromě tahů. Deepika začíná svou kariéru modelováním a nyní se označuje jako moderní vysněná dívka. Její nadšení pro badminton pomohlo zpevnit krásné tělo.

2. Katrina Kaif:

Katrina Kaif 2

Katrina je indická desi nebo polovina britské asijské celebrity narozená v Londýně, která získala řadu poct. Přesto, kdo diskutuje o jejích hereckých schopnostech; je jednou z nejlépe vypadajících indických žen. Katrina je svobodná žena, která ví, jak neustále zvyšovat svou horkost. Dokazuje, že je šéfkou i v modelingu. Za ta léta si její krása, stejně jako sexy postava a tvář, získaly velké množství fanoušků.

[Vidět víc: Krásné fotografie tollywoodských hrdinek]

3. Kareena Kapoor:

Kareena Kapoor

Dobře známá pro svou postavu nulové velikosti. Další přitažlivou věcí na ní je její zářící tvář a alabastrová kůže. Je dcerou Randhira Kapoora a navíc sestry Karishmy Kapoorové, nejen žhavé, ale také prskající herečky. Její veselá přitažlivost je další příčinnou věcí, která vytváří existující zlatíčko její Indie. Letos se vdala za Sajfa Aliho Chána.

4. Priyanka Chopra:

Priyanka Chopra

Je vítězkou Miss World (1); modelka, která se stala herečkou, dokončila nádherný dojem z její analýzy. Její tvar přesýpacích hodin, šťavnaté rty a velké oči z ní dělají naprostou dávku síly. O deset let později pokračuje v hypnotizaci fanoušků svým blýskavým a okouzlujícím obličejem. Má humor a excentrický přístup.

[Vidět víc: Nádherná herečka z Kollywoodu

5. Amitabh Bachchan:

Amitabh Bachchan 4

Křestní jméno, které lemuje průmysl a srdce více než 40 let, má jinou jedinečnost. Jeho výška, která jeho postavě poskytuje hranici, jeho dosud temné komunikativní oči, které mluví hlasitě, rozdělují publikum. Je uznáván jako nejmódnější herec v Indii, který stále dokáže vytvářet hlavy. Jeho slané pepřové vlasy a francouzské vousy vytvořily módní výraz.

6. Karisma Kapoor:

Karisma Kapoor

Má světlou, dokonalou pleť a oči podobné snu. Navíc její přenosný smích a modré oči, které dokonale vysvětlují jedinečnou přitažlivost Karisma Kapoor. Je stydlivá spolu s tichou dámou. Nyní je báječnou mumií, i když její krása postupně stoupala a vypadá žhavěji.

7. Aishwarya Rai Bachchan:

Aishwarya Rai

Přišla v roce 1994; v jejích mořských zelených očích spolu s vláčnou postavou a tváří se objevuje údiv světa. Fráze jako „nejkrásnější žena světa“ byla její prosba vždy její rozkošná láska. Úsměv Aishwaryy ve vás zanechává fascinaci jejími lesklými vlasy plnými nadpřirozeného kouzla.

[Vidět víc: Nejžhavější fotky herečky ze santalového dřeva]

8. Ranbir Kapoor:

Ranbir Kapoor 9

Její osobnost je průsvitná, stejně jako skvěle žongluje mezi dospívajícím a dospělým vzhledem. Samice ho považují za hezkého a on zrudne, jako by se nikdy nezčervenal dříve, než se navíc v jeho úsměvu můžete podívat na potlačenou postavu.

9. Saif Ali Khan:

Saif Ali Khan

Má poptávku po čokoládovém chlapci, vláčný hlas a rty na rtěnku a nyní se stává zcela novou lidskou bytostí. Mezi jeho vytříbený vzhled, super skvělý přístup a napjatou prezentaci je v současné době jedním z nejžhavějších interpretů v okolí..

10. Madhuri Dixit:

Madhuri Dixit 10

Je to Marathi „mulgi“, která vytváří milion srdcí, kteří odcházejí Dhak Dhak. Její nádherný úsměv, vynikající taneční pohyby a zářivé herectví jí poskytly dlouhou cestu. Madhuri se oženil s doktorem Sriramem. Nene má navíc dva syny; zatím však vypadá úchvatně.

[Vidět víc: Horké pohledy malajálamských hrdinek]

11. Akshay Kumar:

Akshay Kumar 11

Akshay Kumar zahájil svou kariéru akčního hrdiny v 90. letech, ale postupně a postupně se z něj stává romantický hrdina. Má mužský vzhled velmi brzy stejně sexy jako současný metro-sexuální pohled. V Indii je dnes také velmi známý jako komiksový hrdina.

Vidět víc:  Nejbohatší žena na světě

12. Rekha:

Rekha 11

Pro popis Rekha (2), to krásné slovo je tak malé slovo. Nekonečné je ještě jedno slovo, které přichází do mozku, stejně jako evergreen. Klouže před oceánem sténání a plave pryč, když si myslíš, že je zámek. Její nadřazenost je prvkem její přitažlivosti a navíc záhadou. Okamžik jí slíbil duši a nadal jí sprej mládí.

13. Shah Rukh Khan:

Shah Rukh Khan 12

Nebyl vůbec změřen typicky dobře vypadající tvář; jeho rysy jsou zatím skvělou atrakcí, která přitahuje miliony. Hnědá pleť plus důlky ho řadí do zvláštní skupiny jako herci v 90. letech. Nedávno byl zvolen „nejsexi mužem Asie“ a také „nejsvůdnějším otcem v Indii“.

Vidět víc:  Nejbohatší muž na světě

14. Hrithik Roshan:

Hrithik Roshan

Hrithik je štíhlý mladík s vynikající krásnou tváří, která je sjednocená s tanečním talentem, který dokáže nastavit dehonestaci. S tím oh-tak dokonalým pohybem získal dokonalou tvář, ideální tělo. Je také vybrán jako nejsexičtější herec v zemi.

15. Vidya Balan:

Vidya Balan 13

Ach, holka! V současné době je jedním z nejtajnějších miláčků Indie. Má v sobě pevnou převahu podobnou wiftu, která pro ni vytváří důvod a pomáhá jí utéct od bolestí a chmury tohoto nerozhodného světa. Je to jihoindická kráska a bez problémů mluví tak rychle hindsky.

Vidět víc:  Nejžhavější ženy na světě

16. Anushka Sharma:

Anushka Sharma 16

Anushka má dámu štěstí, že ji všude sleduje. Pochází z armádní rodiny, ale odvedla obrovskou práci, aby se stala herečkou z A-seznamu. Má talent, stejně jako několik velkých bannerů ve svém fondu, aby získala svá místa. Toužili jsme po každém z bohatství.

[Vidět víc: Krásné africké ženy na světě]

Indické tváře jsou vždy úžasné a přitahují každého, jak je uvedeno výše, že pro indické dívčí tváře jsou přitažlivější než muži a poté, co je viděl, z nich nikdo nemůže spustit oči.