Bob účesy

Top 9 pletených bobových účesů 2021 s obrázky

Účesy s pleteným bobem jsou pro ženy, které neustále pracují, běhají, jsou zaneprázdněné atd. Pokud jste někdo, kdo je rád na cestách, pak bude tato verze bobových účesů pro vás ideální. Jsou krátké, odvážné a snadno se udržují. Je to nová věc, kterou ženy hledají.

Účesy s pleteným bobem 2020 s obrázky

Účesy s pleteným bobem:

Níže jsou uvedeny některé z nejlepších pletených bobových účesů.

1. Mohawk Twists:

pletené bobové účesy - Mohawk Twists

Tento trendový účes nabízí úhledný a elegantní vzhled. S pomocí svých ostrých funkcí byl Mohawk Twists letos zvolen nejlepším pleteným bobovým účesem. Má afrocentrický postoj, kdy jsou copánky umístěny na boku, směrem nahoru. Má také slušné zvraty, které jsou důvodem jeho nádherného vzhledu.

2. Copánky Pocahontas:

styly pleteného bobu - Pocahontas Braids

Pocahontas Braids je exotický účes a v poslední době si získal velkou popularitu. Tyto elegantní vlasy jsou zkřížené do jednotného a konzistentního vzoru. Dále tvoří tři potažené copánky, které jsou zcela jedinečné. Kromě toho všeho účes vypadá velmi přirozeně a přitažlivě zároveň.

3. Vintage Faux-Bob:

bobové copánky - Vintage Faux -Bob

Jedná se o starý školní účes, který je inspirován mnoha dalšími pletenými bobovými účesy. Hlavním klíčem při úpravě vlasů je trpělivost. Vlasy jsou rozděleny do několika sekcí a poté upraveny tak, aby vytvářely vlny. Je ideální pro všechny tváře a poskytuje osobě klasický a elegantní vzhled.

4. Různé pletené Bob účes:

styly bobových copů

Tento pletený bob je jedním z nejvíce minutových účesů. Zde se pletence tvoří obráceně dozadu, zatímco vlasový zbytek vlasů zůstává otevřený. Vlasy nejsou příliš dlouhé ani krátké a tvoří ideální bob. Ideální pro líné ženy, tento účes nespotřebuje mnoho času a lze jej snadno upravit.

5. Účes vlnitého Boba:

copánky ve stylu bob - vlnitý Bob účes

Jedná se o jeden z nejlepších bobových účesů. Vlnitý bob zobrazuje kudrnatý scénář. Na bocích jsou vytvořeny copánky, které umožňují, aby většina vlasů zůstala otevřená a zobrazovala zvlněný scénář. Styly pleteného bobu jsou ideální pro ženy s dlouhými tvářemi. Nejlepší vlastností těchto stylů bobových copánků je, že je lze snadno upravovat a udržovat.

6. Pletený kudrnatý Bob:

spletené bobové styly - Braided Curly Bob

Pletený kudrnatý bob účes je klenot. Vypadá to hodně jako vintage účes. Tento účes, hodný svého jména, přichází s kudrnatými chloupky po stranách. Vypadá to, jako by kudrnaté vlasy visely z copánků vytvořených nad ním.

7. Povídka:

krátké bobové účesy - povídka

Ženy se středně dlouhým bobem mohou tento krátký účes s copánky bez větších problémů sportovat. Tento účes je ideální na plesovou noc a bude přitažlivější, pokud jste fér. Tento roztomilý účes lze dále proměnit několika způsoby a vytvářet odlišné účesy.

8. Vodopádový cop:

splétané bobové styly - Waterfall Braid

V tomto účesu Waterfall Braid vypadají vlasy jako voda padající z hory nebo útesu, odtud název. Lze jej nosit při mnoha příležitostech a firemních akcích. Bobové styly copánky byly sported mnoha celebritami. Copánky se vytvářejí obráceně dozadu, odkud vlasy dále sahají až k rameni.

9. Twisted Half Up Braid:

copánky ve stylu bob - Twisted Half Up Braid

Vlasy jsou zkroucené a vytvářejí strukturu podobnou koruně. Ženy s krátkými vlasy mohou tento vzhled nosit. Blond vlasy jsou nejvhodnějším bi-produktem pro úpravu tohoto vzhledu. Na horní části vlasů jsou založeny copánky. Většina vlasů padá na boky, což činí tento účes velmi přitažlivým pro krátké boby.

Pletené bobové účesy vás nejen okouzlí různými styly, ale také mohou způsobit zmatek při jejich získávání. Takže v tomto článku jsme dali top 9 bobových copánků z širších stylů, které vám poskytnou představu o tom, jak dělat účesy bobových copů.