Bob účesy

9 trendových obrázků krátkých bobů pro ženy

Bob Hairstyles je jedním z nejstarších a nejtradičnějších účesů, které se v průběhu let vyvíjely. Tento účes vytvořil výklenek pro sebe ve světě módy a je jedním z nově se objevujících trendů. Ve srovnání s dlouhými vlasy se účes s krátkým bobem snadno udržuje a každé osobě dodá chytrý a mladistvý vzhled.

Krátké Bob účesy 2021:

Existuje několik variant tohoto účesu, některé z nich jsou uvedeny níže.

1. Elegantní a uhlazený krátký účes Bob:

krátké bobové účesy

Tento elegantní účes lze snadno vytvořit pomocí pádlového kartáče, který lze použít k fénování vlasů. Účes zahrnuje dlouhou ofinu, která krásně padne na čelo a oko a vytváří tak tajemný prvek. Dokončovací úpravy je možné provést pomocí žehličky k dalšímu narovnání vlasů, což jim dodá elegantní a svěží vzhled..

2. Krátký vrstvený Bob účes:

krátké bobové účesy

Tento skvělý účes umožňuje, aby se délka vlasů dotýkala brady a několik pramenů se bavilo kolem obličeje. Ofiny, které byly hluboce rozdělené, mohou být zachovány po celém čele. Vrstvy uvedené v tomto bobovém účesu musí být snadno smíchány tak, aby účesu dodávaly velmi lehký a vzdušný pocit. Přidání barvy a zvýrazňovače do vlasů zvýrazní účes.

3. Bob ve stylu Vampress:

krátké bobové účesy pro ženy

Dalším klasickým bobovým účesem je účes vampress, který je vytvořen rozdělením na střed. Tento styl zahrnuje rovnoměrnou délku vlasů všude kolem, i když tato délka je o něco větší než běžná délka bobu. Tento střih vlasů je ideální pro kulatý obličej nebo čtverec. Hodí se pro středně husté vlasy a lze jej snadno upravit několika způsoby.

4. Platinový Ice Bob Haircut:

velmi krátké bobové účesy

Jak název napovídá, tento účes vypadá úžasně na blond vlasech. Tento účes zahrnuje kratší vlasy na zádech a delší vlasy, které překračují úroveň brady až o palec. Na rovných vlasech vypadá ideálně a na kudrnaté vlasy moc nefunguje.

5. Účes se smetanovým vrstveným bobem s ofinou:

krátké boby pro ženy

Tento styl vlasů, který se dobře hodí pro kulaté a hranaté obrysy, sahá pod úroveň brady a klesá těsně nad úroveň ramen. Tento prodloužený bobový účes se skládá z dlouhé ofiny, která zvýrazní křivku obličeje.

6. Účes Berry Bob:

krátké bobové účesy pro ženy

Tato variace účesu bobů zahrnuje tupé rány a lineární tvar vlasů. Tento účes je vhodný pro ty, kteří chtějí podcenit hustotu svých vlasů. Chcete -li tyto vlasy vhodně upravit, musíte přednést ofinu dopředu a pomocí kulatého kartáče lze vlasy vhodně natočit dovnitř. Použití žehličky může pomoci při vyhlazení vlasů a přidání velkého stylu.

7. Bobův účes s krátkou a vlnitou variací:

velmi krátké bobové účesy

Tento účes zahrnuje krátký tupý střih se spoustou jemných vrstev pod fasádou, který dodává účesu hodně jemnosti. To je ideální pro ty lidi, kteří se nudí ofinou, protože existuje rozsah zvýraznění vlnité struktury vlasů. Dělení mimo střed přispívá k faktoru oomph tohoto stylu.

8. Účes čokoládové rozkoše:

krátké bobové vlasy 2021

Tento typ účesu zahrnuje mnoho vrstev jak vzadu, tak i podél čelisti. Nejlepší vlastností tohoto stylu je, že jsou vrstvy dobře promíchány. Ofiny jsou ideálně stranově zameteny a dodávají tomuto účesu jemný vzhled.

9. Účes Red Raven Bob:

krátký střih bobu 2021

Tento elegantní účes se skládá z měkkých bobů bez ofiny. Červená barva dává tomuto účesu spravedlnost tím, že dodává hodně lesku. U obličeje ve tvaru hrušky nebo srdce má člověk možnost přidat boční rány, čímž vyvažuje celý vzhled.