Břicho

Zbavte se břišního tuku za 3 dny: Přírodními metodami doma

Chcete za 3 dny shodit břišní tuk? Je to opravdu dosažitelný cíl? Ve světě, který vyžaduje okamžité výsledky ve všem, včetně hubnutí, se zdá, že nic není nemožné. Jednoduché změny životního stylu vám mohou pomoci dosáhnout ploššího bříška a štíhlejšího pasu.

Břišní tuk se také nazývá viscerální tuk, který se vyvíjí v břišní oblasti v důsledku ukládání tuků. To vede k břichu hrnce, kdy vám může způsobit ostudu a zničit vaši strukturu. Ab tuky mohou být z dlouhodobého hlediska také nebezpečné pro vaše zdraví. V tomto článku vás provedeme návodem, jak vám jednoduchý životní styl doma může poskytnout rychlé výsledky za tři dny.

Zhubněte břišní tuk za 3 dny

Jak snížit břišní tuk za 3 dny?

Zde jsme získali několik nejlepších tipů, které vám pomohou přirozeně ztratit břišní tuk za 3 dny. Pojďme se na ně podívat.

1. Provádějte cvičení spalování kalorií:

Vstup do intenzivního fyzického cvičení je důležitým krokem ke splnění vašich cílů. Přijměte jakýkoli styl cvičení, který zvýší váš metabolismus a urychlí proces trávení a spalování tuků. To může pomoci při efektivním využití kalorií, které jim brání v hromadění ve formě nižšího břišního tuku. K odstranění a redukci tukových zásob se důrazně doporučuje kombinace kardia, závaží, pilates atd.

břišní tuk

2. Zůstaňte hydratovaní:

Pití velkého množství vody může nejen udržet vaši hydrataci, ale také vám pomůže zbavit se střevního tuku. Studie naznačují, že konzumace spousty vody může zvýšit využití energie díky jejímu termogennímu účinku (1). Voda může také způsobit, že se budete cítit déle sytí a snížíte příjem jídla. Může také zmírnit nadýmání, které je zodpovědné za to, že váš žaludek vypadá velký. (2)

3. Vyhněte se vysokokalorickým potravinám:

Je nutné přísně se vyhýbat jídlům, jako jsou sušenky, hranolky, koláče a cukrovinky, které mají vysoký obsah kalorií a nízkou výživu. Tyto potraviny je obtížné zlomit, a to i při cvičení, a trávení trvá dlouho. Také cukr a tukové látky v těchto potravinách mohou skončit uložením v břišní oblasti. Držte se zdravé stravy bez těchto škodlivých látek

4. Spočítejte si kalorie:

Sledujte počet přijatých kalorií. Omezte to na 1200 kalorií denně nebo podle svého BMI. Držte se plánu zdravé výživy a poznamenejte si hodnoty jednotlivých porcí. K počítání za vás můžete použít určité chytré aplikace v telefonu!

břišní tuk za 3 dny

5. Menší jídla pro větší výsledky:

Existuje tvrzení, že jíst menší jídla je pro hubnutí břišního tuku lepší než konzumovat tři velká jídla. Jíst 6 porcí kontrolujících porce je spojeno s lepším trávením a zlepšením metabolismu. To však nemá žádné podpůrné důkazy a je založeno pouze na zkušenostech jednotlivce.

6. Konzumujte potraviny s vysokým obsahem vlákniny:

Je známo, že konzumace potravin s vysokým množstvím rozpustné dietní vlákniny snižuje tuk na břiše (2). Naplánujte si jídlo, které obsahuje potraviny jako ovesné vločky, jablka, citrusové plody jako citron, bobule, celozrnné produkty atd. Nejen, že udrží vaše záchvaty hladu na uzdě, ale také budou mít zeštíhlující účinek na vaše břicho.

7. Zahrňte vejce a lososa:

Pokud nejste vegetarián, může losos a vejce ve vaší stravě omezit tuk v žaludku. Oba mají vysoký obsah bílkovin a nízký obsah sacharidů. Jsou také dobrým zdrojem vitaminu D, který hraje důležitou roli při kontrole chuti k jídlu a spalování tukových buněk.

8. Získejte kvalitní spánek:

Studie naznačují, že spánek je přímo spojen s tělesnou hmotností. Když nespíte dostatečně, celý systém se zkreslí a bude mít negativní dopad na váš metabolismus. To je důvod, proč si odborníci dopřávají dobrého 7-9 hodin kvalitního spánku, aby zabránili stravování spojenému se stresem a špatnému trávení.

I když tyto tipy mohou podpořit dobré zdraví a zpevněné břicho, jejich účinnost při ztrátě břišního tuku za 3 dny není jistá. Rovněž se nedoporučuje očekávat náhlé změny v těle, což je nepraktické a nebezpečné. Dělejte tedy každý den malé krůčky a snažte se o fit a aktivní tělo. V průběhu toho také dosáhnete plochého bříška, které jste vždy chtěli!