Břicho

Snižte břišní tuk za jeden měsíc: 10 efektivních rad, které můžete vyzkoušet doma

Hladovíte, abyste získali štíhlý a upravený pas? Je načase ukončit ty mučivé nárazové diety, které prostě nejsou dobré. To, co potřebujete, je komplexní program hubnutí, který vám pomůže snížit břišní tuk za jeden měsíc pomocí bezpečných a přírodních metod. To znamená, že můžete jíst dobré jídlo, provádět všechny své běžné práce a přitom shodit pár kil! Zajímavý?

Břišní tuk je stále větším problémem dospělých i dětí. Může za to naše jídlo nebo životní styl, ale tento zdánlivě jednoduchý problém může v budoucnu vést k nevratným zdravotním komplikacím. Proč padnout do té pasti? Místo toho si přečtěte tento článek, který vás provede rutinou jistoty, která vám pomůže dosáhnout plochého bříška za pouhých 30 dní.

Snižte břišní tuk za jeden měsíc

Jak zhubnout břišní tuk za 1 měsíc?

Níže uvádíme několik tipů, které vám zaručeně pomohou zbavit se břišního tuku doma za méně než 30 dní. Program je kombinací cvičení, diety a změn životního stylu:

Nejlepší cvičení ke snížení břišního tuku za jeden měsíc:

Cvičení je nejlepší způsob, jak do měsíce snížit nežádoucí břišní tuk. Je mýtus, že 500 kliků každý den způsobí ztrátu žaludečního tuku. Pokud budete držet kliky sami, může to posílit vaše břišní svaly, ale ne je tónovat. Zkuste tedy jít na kombinaci cvičení, která mohou pomoci při efektivním spalování kalorií pro rychlejší výsledky.

1. Aerobní cvičení:

Aerobní cvičení jsou skvělý způsob, jak spalovat tuky a kalorie. Zapojte se do aerobiku po dobu 40–50 minut po dobu nejméně pěti dnů v týdnu. Aerobní aktivity vám pomohou spálit viscerální tuk a také zlepší vaši kardiovaskulární kondici. Můžete se věnovat čemukoli, co vás baví, jako je běh, tanec, rychlá chůze, jízda na kole nebo vodní aerobik.

Opatření: Když začínáte s aerobikem, udržujte pomalé tempo a nikdy nerozpumpujte srdeční tep, protože to může být nebezpečné.

2. Břišní cvičení:

Břišní cvičení mohou cílit na váš horní břicho a spodní břišní tuk, aby se vyrovnal váš pas. Začněte s jednoduchými cviky, jako jsou boční kliky, V-ups, drtí míče nebo ruské obraty. Břišní cvičení by mělo být prováděno ve 4 sériích s 25 opakováními na každé straně.

3. Sprinty:

Sprinty jsou také opravdu užitečné, když chcete získat zpevněné břicho. Sprint je krátký, ale rychlý běh, který provádíte po dobu 15–20 minut. Pokud to budete dělat třikrát týdně, určitě získáte viditelné výsledky a pomůžete si vyrovnat břicho v hrnci.

4. Cvičení Cross Fit:

Crossfitové cvičební rutiny, pokud jsou prováděny se správnou dietou a suplementací, mohou pomoci snížit váš ab tuk do jednoho měsíce. Jedná se o programy s vysokou intenzitou, které kombinují boxové skoky, skákání přes švihadlo, cyklistiku, běh, jógu atd., Které mohou nastavit vaše tréninkové standardy opravdu vysoko a také vám poskytnou viditelné výsledky.

5. Tréninky tréninku celého těla:

Kromě těchto tréninků na celé tělo by měly být prováděny tři dny v týdnu. To pomáhá budovat štíhlé svaly spolu s efektivním spalováním tuků. Provádějte tlaky na hrudník, dřepy, výpady, tricepy a kliky ve 4 sériích, každý s minimálně 15 opakováními. Tréninky celého těla a kruhové rutiny jsou vždy dobré ke snížení břišního tuku za měsíc.

Odborná rada: Můžete se dokonce přihlásit na školení High Intense Level Training (HIIT), které zahrnuje 4sekundové cvičení s 15sekundovou přestávkou. Můžete se například věnovat běhání 45 sekund bez přestávky a 15 sekund pauzy. Udělejte to 10 minut na úrovni začátečníka a až 45 minut v pokročilé fázi. Tento program je určen ke zvýšení tepové frekvence, což může mít za následek rychlé spalování tuků.

Změny ve stravě za účelem zhubnutí břišního tuku za 1 měsíc:

Kromě cvičení vám dobré stravovací návyky také pomohou zhubnout na centimetr a zploštit žaludek za pouhých 30 dní. Procvičte si tyto zdravé stravovací návyky, abyste přirozeně nastartovali cestu ke ztrátě tuku:

snížit břišní tuk za měsíc

6. Mírné bílkoviny, nízkosacharidové:

Zvyšte příjem bílkovin a snižte počet sacharidů za den. Ve vašem pasu může sedět příliš mnoho sacharidů jako tukové zásoby. Místo toho nahraďte zdroje energie bílkovinami, které mohou přispět k tvorbě svalů v těle. To neznamená, že se zcela spoléháte pouze na bílkoviny. To může být velmi nebezpečné pro vaše ledviny a celkové zdraví.

7. Citronová šťáva & Teplá voda:

Studie ukazují, že pití citronové vody ráno může stimulovat váš trávicí systém a zlepšit váš metabolismus. Udržujte ji mírně v teple, abyste povzbudili své smysly, spolu s aktivací pohybu střev.

8. Potraviny s vysokým obsahem vlákniny:

Včetně spousty potravin bohatých na vlákninu, jako jsou ovesné vločky, celozrnné produkty, lněná semínka, hnědá rýže, proso atd., Může váš systém udržovat v čistotě. Tyto potraviny mají rozpustnou i nerozpustnou vlákninu, která je nezbytná pro lepší trávení a také pro odbourávání tuků z potravin.

9. Spočítejte si kalorie:

Následujících 30 dní se přihlaste k nízkokalorické dietě, která zahrnuje zdravá jídla, jako je celé ovoce, zeleninové saláty, polévky, zelený čaj, odstředěné mléko atd., Držte se dál od produktů obsahujících vysoký obsah cukru a umělých přísad. Zmrzlina, sýr, jogurt, pečivo, smetana a zpracované potraviny vám na bříško zabalí více viscerálního tuku. Místo toho zkuste do své stravy zahrnout více „dobrých“ omega-3 tuků, jako jsou mandle, losos, avokádo,

10. Snižte příjem soli:

Dalším způsobem, jak omezit střevní tuk, je omezit příjem soli. Přestaňte pro dochucování pokrmů používat extra sůl a rozhodněte se pro bylinky a koření jako bazalka nebo kmín. Vyhněte se také konzumaci potravin s vysokým obsahem sodíku, jako jsou uzená masa, mražené večeře a rychlé občerstvení.

Opatření: Nezdržujte se soli úplně, protože náhlé vyčerpání hladin sodíku může být pro tělo nebezpečné.

11. Pijte více vody:

Pití spousty vody v pravidelných intervalech vám pomůže shodit břišní tuk a také vyloučit toxiny z těla. Ženám se doporučuje vypít 2,7 litru vody denně a muži by měli dostat 3,7 litru denně. Voda může také udržet vaše břicho plné a snížit touhu po hladu po dlouhou dobu.

12. Vyhněte se stresu a dobře spěte:

Vyhýbání se stresu a kvalitní spánek je pravděpodobně zlatým pravidlem každého fitness režimu. Nesmíte se stresovat zbytečnou úzkostí a přehnaným přemýšlením. Zachovejte klid a vnitřní klid, což je velmi důležité, abyste zůstali soustředění. Také si dopřejte kvalitní spánek po dobu alespoň 7 -9 hodin, v závislosti na vašem věku a zdravotním stavu.

Ukázka týdenního cvičebního programu na hubnutí břišního tuku na jeden měsíc

Níže uvedený program je kombinací různých cvičení, která jsou rozložena po dobu 1 měsíce. Rozvrh je rozdělen na 4 týdny, abyste pochopili, jak můžete tato cvičení kombinovat. Poskytujeme ukázkový program na 1 týden, který lze opakovat další 3 týdny. K dosažení vyšší míry úspěchu je však vždy vhodné provádět pod dohledem trenéra nebo fitness průvodce:

Den 1:

 • 20 skákacích zvedáků.
 • 10 drtí.
 • 20 dřepů.

Den 2:

 • 10 sit-upů
 • 20 výpadů
 • 10 Burpees

3. den:

 • 20*3 vysoká kolena
 • 10 kliky
 • 20 Vysoké prkno

4. den:

 • 20*3 horolezci
 • 15 Protažení dvojité nohy
 • 10 rolí

5. den:

 • 1 min *3 bodový běh
 • 20*3 sady reverzního cyklování
 • 10 dřepů

6. den:

 • 20*3 vysoká kolena
 • 10 kliky
 • 20 Vysoké prkno

Neděle: Odpočinkový den

CHYTRÝ TIP:

Existuje mnoho fitness aplikací pro Android a istore. Můžete si stáhnout jeden z nich, který vás jasně provede tím, jak za měsíc snížit břišní tuk a jak je provádět doma, spolu s časem a počítáním kalorií. Stáhněte si je do svého smartphonu a získejte okamžitá upozornění, aktualizace a tipy na vylepšení.

Ajurvédské produkty k odstranění břišního tuku za měsíc:

Ajurvédské výrobky nikdy nezklamaly lidi a ukázaly se jako velmi účinné, pokud jde o snížení břišního tuku. Břišní tuk lze snadno snížit použitím těchto produktů, protože přicházejí s určitými přírodními prvky, které podporují proceduru spalování tuků. Spolu s tím ajurvédské produkty také pomáhají snižovat hladinu cholesterolu a umožňují správné trávení.

Pokud máte chuť na cukr, pak jsou ajurvédské produkty nejlepšími druhy produktů, které můžete použít ke ztrátě břišního tuku za 1 měsíc. Složky v těchto produktech jsou nejlépe hodnocené a obvykle fungují na každého. Jedním z takových ajurvédských produktů jsou kapsle NOFAT.

Nyní, když jste se naučili ABC získat silnou ab za pouhý měsíc, je čas je uvést do praxe. Pokud jste začátečník, pamatujte, že nic není snadné, zvláště pokud se to týká vašeho těla. Nenamáhejte se stanovováním nepraktických cílů. Místo toho udělejte krok za krokem a zhodnoťte, kolik toho můžete skutečně dosáhnout.