Břicho

Pomáhá plavání redukovat břišní tuk

Být tlustý je ta nejdepresivnější věc, jakou kdy mohl člověk mít. Lidé, kteří tráví čas sami se sebou nebo si jsou o sobě vědomi, se cítí opravdu špatně z toho, že jsou tlustí! V tomto horkém létě je jít do posilovny opravdu nudný nápad.

plavání pomáhá redukovat břišní tuk

Vidět víc: Snižuje přeskakování břišní tuk

1. Během léta se také budete procházet nebo cvičit na otevřeném prostranství, ve kterém se také potíte!

2. Ačkoli je pocení dobrým znamením pro hubnutí, ale přesto jsou někteří lidé tím, kdo to nemůže tolerovat.

3. Tepelné vlny vzduchu vás navíc zabijí a mohou také způsobit problémy s kůží. Otázkou tedy je, co lze udělat pro snížení břišního tuku nebo jiného tuku? Odpověď je „plavání“.

4. Také břišní tuk je takové místo, kde je někdy těžké snížit palce. Ale pravidelnou činností, jako je plavání, které si nejprve všimne břicha, pak není problém řešit další pneumatiky na vašem těle.

5. Kdykoli uslyšíme slovo „plavat“, začneme si představovat vodu.

6. Je pravda, že dobře plavat je těžký úkol, ale nic není nemožné, jen to zkoušej dál.

7. Jak máte tendenci plavat, vaše tělo se při každém úderu škrobí. Tím se tlak na vaše břicho zvýší na další úroveň! To je způsob, jakým plavání pomáhá udržet vaše břicho tónované a ve formě.

8. Jak již bylo zmíněno výše, plavání hraje klíčovou roli při redukci břišního tuku, a to také určuje rychlost, jakou spálíte kalorie ve skutečnosti 100 kalorií.

9. Jednoduchým pravidlem pro plavání a spalování kalorií je, že čím namáhavější a více zrychlené tahy použijete, tím více kalorií spálíte v kole.

10. Na Harvardské lékařské fakultě se také studovalo, že člověk vážící 155 liber spálí 298 kalorií při 30minutovém plavání znakem!

11. Snížení břišního tuku plaváním má velký důvod. Důvodem je, že při plavání je většina energie spotřebována pouze z našeho břicha/žaludku. Také první část vašeho těla, odkud snížení pocítíte, je samotné břicho.

12. Můžete také určit určité bodové snížení, protože není povinné, abyste snížili pouze ze svého zvonu! Pokud máte bažinatá stehna nebo paže nebo záda, můžete je také snížit výběrem vhodného plaveckého vzoru.

13. Ztráta hmotnosti a snížení procenta tuku jsou dvě různé věci, které musíte vždy vědět. A pokud jste tlustí, musíte se soustředit na snížení procenta tuku a ne hmotnosti. Jak se ztrácí hmotnost v důsledku mnoha faktorů, jako je snížení hladiny vody nebo snížení je nějaká jiná kapalina. Ale tukové vrstvy jsou redukovány pouze nějakým cvičením.

14. Proto, abyste ztratili tuk kolem břicha a jiných částí těla, musíte vytvořit kalorický deficit. Deficit neznamená hladovění, ale zablokování nadměrné spotřeby kalorií.

15. Jinými slovy, můžete pochopit, že tento termín také souvisí se vztahem mezi kaloriemi, které konzumujete, a kaloriemi, které spálíte.

16. Například když spálíte o 3 500 kalorií více, než spotřebujete za den, ztratíte půl kila tuku.

17. Pravidelné plavání je skvělý způsob, jak zhubnout.

18. Dalším příkladem je, pokud spálíte 700 kalorií denně po dobu pěti dnů, pak budete moci snadno ztratit libru tuku za týden.

19. Plavání je tedy aktivita, která vás nejen udrží svěží a energickou po celou hodinu, ale také vám pomůže redukovat tuk z celého těla včetně břicha.