Břicho

Omezte břišní tuk za 2 týdny: 10 efektivních rad na životní styl a dietu

Užili jste si v dnešní době hodně nezdravého jídla? Skončili jste s nafouklým bříškem a přebytečnými zavazadly kolem pasu? Nebojte se! Přečtěte si tento článek, abyste věděli, jak snížit břišní tuk za 2 týdny jednoduchými změnami životního stylu a změnami stravy. S trpělivostí a vytrvalostí je rozhodně možné dosáhnout pozitivních výsledků.

Předtím však pojďme pochopit, co je břišní tuk a s ním spojená nebezpečí! Z potravin, které konzumujeme, se určité tuky ukládají v tukové tkáni břišní oblasti, což vede k pupíku. Toto se také nazývá viscerální tuk, který může vést k mnoha zdravotním rizikům, jako jsou kardiovaskulární onemocnění a cukrovka. To není vše! Uvolněné bříško může vážně narušit vaše sebevědomí a nakonec vám způsobí depresi.

Je čas převzít kontrolu nad svým životem a přihlásit se k této patnáctidenní výzvě! Jsi připraven?

Jak zhubnout na břiše za 2 týdny

Jak zhubnout na břiše za 2 týdny?

Postupujte podle těchto tipů a zjistěte, jak se můžete přirozeně zbavit ab tuku za pouhé dva týdny:

1. Plán na cvičení:

Cvičení je nepostradatelné pro jakýkoli program hubnutí. Samotný nástup správné formy cvičení vám může přinést rychlejší výsledky za patnáct dní. Promluvte si se svým trenérem a stanovte si dosažitelné cíle. Naplánujte si smíšený soubor aktivit, jako jsou kliky, pilates, kliky, kardio, činky, plavání atd., Abyste se zaměřili na tuk na břiše i na tuk na břiše. Zůstaňte soustředění a věnujte alespoň hodinu nebo dvě správnému cvičení.

2. Snižte příjem soli:

Jedním z hlavních důvodů vašeho břišního tuku je konzumace přebytečné soli. Užívání potravin s vysokým obsahem sodíku, jako jsou chipsy, může vést k zadržování vody v těle a přidat větší objem. Je důležité omezit příjem soli, abyste vypláchli přebytečnou vodu a cítili se lehčí. To neznamená, že se úplně zdržíte soli, protože náhlý pokles hladin sodíku může mít na těle daň.

3. Jezte menší jídla:

Pokud se chcete cítit nabití energií po celý den, je ideálním způsobem menší porce jídla v častých intervalech. Nenechte si dopřát velké množství jídla najednou. Místo toho rozdělte jídlo na porce a dejte si ho každé 2-3 hodiny. To může zvýšit váš metabolismus a také účinnost vašeho trávicího systému. Přerušovaný půst je také známý tím, že vám poskytne rychlé výsledky. Tento tip vám pomůže ztratit břišní tuk za 2 týdny

4. Low-Carb, High Protein:

Sacharidy mohou pohánět vaši energii, ale jejich přebytek může přispět k nežádoucímu střevnímu tuku. Extra sacharidy se přeměňují na mastné kyseliny, které se hromadí jako tuk na břiše. Abyste tomu zabránili, omezte místo toho potraviny na bázi sacharidů a zvyšte příjem bílkovin. Nahraďte bílá jídla, jako jsou těstoviny, pečivo, bílá rýže čočkou, vejci, zeleninou, tofu atd., Zařaďte do svého jídelníčku také zdravé tuky jako ořechy, avokádo, losos atd..

5. Vyhněte se stresu a úzkosti:

Když se vaše hladina stresu zvýší, nadbytečně se produkuje také určitý hormon zvaný Coriolis. Toto činidlo je spojeno s přírůstkem hmotnosti, a proto může být vaše úzkost také faktorem pro váš žaludeční tuk. Naučte se ovládat své emoce a zapojte se do meditace, jógy nebo relaxačních terapií.

6. Nehladovějte:

Jednoduše nemůžete vynechat jídlo a očekávat štíhlé a upravené tělo a snížit břišní tuk za 2 týdny. Hladovkové diety nefungují, protože zpomalují váš metabolismus. Tím, že tělo úplně připravíte o jídlo, dojde ke snížení úrovně výživy, což vás učiní slabými a neaktivními. Může také vést k dehydrataci, nízkému krevnímu tlaku a vážným zdravotním komplikacím. Místo toho zvolte nízkokalorický dietní plán a jezte zdravě.

7. Pijte hodně vody:

Voda je velmi důležitá pro transport živin do všech vašich orgánů. Hraje také klíčovou roli při zvyšování metabolické rychlosti vašeho těla a zrychlení vašeho trávení. V závislosti na své aktuální tělesné hmotnosti vypijte alespoň 8–10 sklenic vody, abyste pročistili systém a udrželi svoji hydrataci. Přebytečná voda může také zabránit zadržování vody spolu s potlačením hladových chutí.

8. Rychlá procházka po jídle:

Pokud máte ve zvyku sedět nebo spát bezprostředně po jídle, je na čase to změnit. Krátká a rychlá procházka po jídle může zvýšit trávení a spalovat kalorie rychleji. Díky tomu se sníží šance na hromadění tuku v těle a můžete snadno udržovat svoji postavu.

9. Jezte potraviny bohaté na vlákninu:

Zácpa a zažívací potíže mohou vést k plynatosti a vyboulenému bříšku. Pokud trpíte takovými problémy, je na čase zvýšit obsah vlákniny ve vašem jídle. Rozpustná a nerozpustná vlákna jsou velmi důležitá pro zlepšení trávení a také pro zvýšení objemu vaší stolice. Zahrňte potraviny jako ovesné vločky, celozrnné produkty, čerstvé ovoce. Zeleninové saláty, lněná semínka atd.,

10. Řekněte ne těmto:

Alkoholu, kouření, svačinám mezi jídly, spaní v lichých hodinách a konzumaci konzervovaných a konzervovaných potravin musíte striktně říci ne. Bez ohledu na to, jak tvrdě pracujete, pokud těmto aspektům nevěnujete pozornost, možná své cíle nebudete číst včas.

Pamatujte, že neexistuje žádná zkratka k úspěchu! Přestože vám tyto tipy mohou určitě pomoci snížit břišní tuk za 2 týdny, výsledky zcela závisí na aktuálním zdravotním stavu jedince, věku a úrovni odhodlání. Pokud jste v uvedeném období nezaznamenali žádné zlepšení, nenechte se zklamat! Promluvte si s odborníkem na výživu nebo fitness trenérem, abyste zjistili, co způsobuje zpoždění a překlenuje tyto mezery. Pokud jste tuto výzvu již přijali, podělte se s námi o své zkušenosti.