Břicho

Jak zmenšit břicho po porodu

Po porodu má většina žen kromě radosti mnoho obav o své břicho? Tlustý břicho je ošidný. Pohyb může být tvrdohlavý, a protože se jednoduše získá, může být jedním z nejnáročnějších typů tukových těhotenství. Těhotenské zdroje přírůstek tuku kolem bříška ze 2 vynikajících důvodů; jeden, aby se naše kůže mohla rozšířit, aby udržela dítě, a dva, se záměrem, aby dítě bylo polstrované, bylo také chráněno.

zmenšit břicho po doručení

Nejlepší způsoby, jak snížit břicho po porodu:

1. Pokrytí břicha po těhotenství:

Metoda břišního zábalu se již dlouho používá po těhotenství, aby se usnadnilo zmenšení otoků, a srdečních svalů s tkáněmi, aby se vrátily zpět do své předchozí slávy. Tradiční metoda přijímání břicha zezadu do formy před těhotenstvím získává stylovou změnu od Belly gaunera. Zjistíte to jednoduchým domácím břišním páskem, nyní si omotejte pružný bavlněný kousek kolem pasu po dobu 1 týdne často po porodu, rozdrtí vaše bříško a přidržíte si záda.

2. Zelený čaj:

Příjem zeleného čaje každý den může navíc pomoci zmenšit váš pas a snížit příliš mnoho břišního tuku. Zelený čaj hraje účinnou roli při spalování tukových buněk tím, že zvyšuje váš metabolismus.

3. Citron plus medová voda:

Začněte svůj den vypitím sklenice teplé vody na bosý žaludek. Pro obnovení chuti a účinku můžete přidat 1 polévkovou lžíci čisté citronové šťávy a částečně lžičku medu. Tento domácí lék je mimořádně účinný pro rychlé spalování břišního tuku. Je určen pro rychlé výsledky a spolkněte tento pohár vlažné vody s extra citronovým medem čelem ke každému jídlu.

4. Polévka na bázi vývaru:

Zvýšení příjmu polévek na bázi vývaru má zejména polévky z brukvovité zeleniny podobné brokolici, zelí, kelu, květáku, růžičkové kapustě a zelí. Tato kolekce rostlinných potravin obsahuje konkrétní fytonutrienty – látku, která se snaží podpořit porážku břišního tuku.

5. Kojení:

Toto je další úspěšná metoda ke zmenšení velikosti břicha zúžením dělohy a zmenšením dělohy na obvyklou velikost. Kojení může spálit až 500 kalorií denně. Pokud kojíte, spálíte další kalorie a vytvoříte mléko. Svou těhotenskou váhu můžete shodit velmi rychle než maminky, které své děti krmí z lahve

Snižte břicho po porodu

6. Aerobní cvičení:

Každý den v týdnu si musíte naplánovat 30 až 60 minut aerobního pohybu. Začněte lehkou fyzickou aktivitou, například jízdou na kole, chůzí, jinak plaváním. Pomalu zvyšte sílu svého tréninku. Můžete také zahrnovat aerobní cvičení, například jogging, jízda na kole, tanec; lezení po schodech, plus jógové úseky.

7. Chůze:

Chůze je jedním z nejjednodušších způsobů, jak ulevit nadšenému fitness po porodu. Začněte snadnou procházkou. Nakonec se propracujete stejně jako načerpanou silovou procházku. Mírná procházka však může v klidu překvapit vás i vaše tělo, zejména na začátku. Používá se pro rozdíl, zkuste se vrátit zpět, jinak kráčejte po kříži, abyste pomohli udržet vaše svaly hádat.

8. Jablka:

Jablka obsahují kromě pektinu také antioxidanty, které pomáhají spalovat břišní tuk. Pektin omezuje schopnost těla nasávat tuky nadšené do buněk a antioxidanty zastavují metabolické poruchy, které by mohly vést k hromadění přebytečného tuku.

9. Výtahy hlavy:

Sklopte se na záda rukama po stranách. Dolní část zad zčervenejte k podlaze; pokrčte kolena nohama naplocho na zemi. Při nádechu uvolněte břicho. Při výdechu postupně zvedněte hlavu a krk z podlahy. Zadýchejte se, když sklopíte hlavu dozadu.

10. Mandle a rybíz:

Rozdrťte v hmoždíři a vytvořte 2 tablety z 10 mandlových jader plus 10 sušených rybízů (Munaqa) spolu s šálkem vlažného mléka po dobu prvních 10 dnů po normálním dodání. Jsou plné síly na poprsí břicha a navíc velmi spolupracují při tvarování vašeho břišního obrysu.