Břicho

Jak získat plochý žaludek za týden

Jste frustrovaní z nafouklého žaludku? Připravujete se na velkou akci a chcete mít ploché břicho jen týden? Je to možné? Ano, samozřejmě! Získání tvaru a pohlcení tónovaných abs vyžaduje speciální změnu v existenci, stejně jako neexistují žádná zázračná řešení. Existuje několik způsobů, jak pomoci získat ploché břicho za týden. Musíte vědět, že tělo je neuvěřitelný stroj, kromě toho můžete určitě opotřebovat pravděpodobnosti za pouhý týden. Proto vám dnes v tomto článku řekneme několik způsobů, jak získat ploché břicho za týden.

Jak získat plochý žaludek za týden

Nejlepší způsoby, jak získat plochý žaludek za týden:

Nyní jsme níže uvedli seznam nejlepších způsobů, jak pomoci získat ploché břicho za týden. Jsou následující;

1. Pijte hodně vody:

Doporučuje se vypít alespoň 10 až 12 sklenic vody denně. Konzumace dalších výhod vody, aby se zabránilo rozšiřování žaludku pomocí asimilace, uvolnění zácpy a plynů, se tak pokuste vypít 1 litr vody denně pro plochší žaludek. Pitná voda podporuje vaše tělo, aby udrželo vhodnou rovnováhu tekutin, přerušujte údržbu vody, kromě toho se cítíte nabití, protože jste motivováni konzumovat méně. Voda podobně odbourává tuky pro vitalitu a poté přenáší živiny do vašich svalů, aby udrželo vaše trávení.

2. Vyhněte se nadměrnému příjmu sodíku nebo soli:

Další sůl nebo sodík, které konzumujete, extra voda vaše tělo pochopí proti tvorbě vašeho břišního tuku a také oteklé. Za tímto účelem byste měli vypít další vodu, abyste vypláchli další hmotnost vody způsobenou extra solí ve vaší stravě. Doporučuje se sníst 2500 miligramů sodíku denně, aby nedošlo k expanzi a dalšímu nárůstu hmotnosti vody.

3. Upravte své ovocné a zeleninové porce:

Zatímco syrové ovoce a zelenina jsou bohatým výběrem pro úplné zdraví, dodávají vašemu břichu odskočení, a proto je nejlepší je konzumovat v menších porcích, aby se během dne rozetřelo.

4. Konzumujte častěji:

Jako alternativu ke 3 velkým jídlům, která mohou zaplnit váš žaludek a proříznout váš gastrointestinální systém, si dejte malé množství jídel nebo občerstvení. Konzumujte svá jídla zřetelně asi 2 až 3 hodiny; zaberou méně místa ve vašem břiše, zdroj menší růst, udrží vaše trávení a navíc se budete cítit nabití.

5. Pijte zelený čaj:

Zelený čaj se skládá z antioxidantů známých jako katechiny, které hrají zásadní roli při snižování žaludečního tuku. Pokud chcete získat ploché břicho a také další sílu spalování tuků, dejte si před cvičením zelený čaj.

6. Snižte příjem stravy s vysokým obsahem vlákniny:

Mnoho skvělých potravin s vlákninou, jako je brokolice, růžičková kapusta, fazole, plyn z květáku a nadýmání. Odstraňte je ze svého režimu po celý tento týden. Jakmile týden skončí, pomalu je postupně vylepšujte. Poté můžete snadno identifikovat, které jídlo trápí váš žaludek více než ostatní. Upravte svou dietu, abyste získali dostatek vlákniny a zachovali si plochý žaludek.

7. Vyhněte se alkoholu:

Alkohol vytváří pro vaše tělo zásobu přebytečného tuku, který zkonzumujete, a snížíte na popel o 36% méně tuku, než byste obvykle měli. Alkohol může také zabránit tělu v produkci hormonů spalujících tuky.

8. Cvičte:

Zapojte se do kompletních pohybů těla, jako jsou kliky, výpady, boční prkna, horolezecké lano, kardio a kliky jménem jediné sady 15 opakování. Nezapomeňte sledovat každé jedno cvičení jednou minutou švihadla. Musíte být chytří, abyste při každém pokusu spálili asi 500 – 600 kalorií.