Břicho

Jak zhubnout na břiše?: Dieta a cvičení

Jak zhubnout spodní břišní tuk | Co jíst | Cvičení

Štíhlá a upravená střední část je to, co chce každý. Zvlášť proto, že léto už téměř přišlo. Je to nejlepší čas, kdy se můžete na pláži pochlubit k dokonalosti těmi tvarovanými abs. Ale nejen vnější část by vás měla přimět zhubnout. Vnitřně je spodní část břicha místem, které pokrývá maximum orgánů ve vašem těle. S akumulací viscerálního tuku v této oblasti se mnohonásobně zvyšuje jejich zdravotní riziko.

jak zhubnout spodní břišní tuk

Jak tedy poznáte, že vaše podbřišek je problém, než to zašlo příliš daleko? Změřte a zkontrolujte, zda oblast kolem boků nepřesahuje 35 palců. Pokud ano, musíte začít cvičit a správně jíst.

Jak zhubnout spodní břišní tuk:

Co k jídlu?

Je velmi správně řečeno, když se říká, že nejlepším způsobem, jak zhubnout nechtěný tuk, je kuchyně a ne tělocvična.

1. Zdravé tuky:

Vyhýbání se nasyceným tukům a udržení zdravého rozsahu kalorií zjevně hodně pomáhá a pomáhá při cvičení. Některé tuky jsou však také užitečné při hubnutí, například mononenasycené mastné kyseliny nebo MUFA. To také udržuje zdravé srdce a kontroluje hladinu cholesterolu. Dieterovo oblíbené jídlo bohaté na MUFA je olivový olej. Je to proto, že je lehký a dá se z něj uvařit spousta věcí. Kromě toho zdravé zařazení avokáda a ořechů bohatých na Omega nejen poskytuje výživu, ale také vypadá mladší. Jedna unce piniových oříšků obsahuje zejména vysokou hladinu polynenasycených mastných kyselin, díky nimž se budete cítit déle sytí, a pokud si ji dáte před jídlem, zabráníte jí při jídle.

2. Potraviny s nízkým GI:

Vyšší hladina kortizolových hormonů v jednom těle může vést k nadměrnému viscerálnímu tuku. Potraviny s vysokým glykemickým indexem (GI) způsobují rychlejší nárůst hladiny cukru v krvi, který spouští sekreci hormonů. Také neustálé kolísání hladiny cukru v krvi bude mít za následek nástup diabetu 2. typu z inzulínové rezistence. Zkuste zvrátit tyto instance s jídlem s hodností 55 nebo méně při zátěži GI.

3. Mléčné výrobky:

Nízké hladiny vápníku mají za následek také sekreci kortizolu. Dokonce i lidé, kteří mají sklon k PCOS, jsou zahrnuti v této závorce. Zde se viscerální tuk hromadí kolem vaječníků, což často vytváří nepravidelné cykly a cysty. Vitamín D pomáhá vstřebávání vápníku v našem těle, takže nejedzte jen ten nízkotučný řecký jogurt, ale také se ponořte do slunečního světla, které vám to pomůže zpracovat. Na konci dne by mělo být tělu dodáno 1000 mg vápníku každý den pro dospělého.

4. Zelený čaj:

Jedná se o potravinu bohatou na antioxidanty, která obsahuje úžasnou složku zvanou katechin. Je to vlastně skupina antioxidantů, které pomáhají spalovat tuky. Vaření dvou až čtyř šálků denně zajistí dostatečné zrychlení vašeho režimu hubnutí.

5. Šťáva z aloe vera:

Aloe vera, známá svými úžasnými nutričními výhodami, je ideální pro jakýkoli druh hubnutí. Ráno šťáva z aloe vera zajišťuje kontrolu enzymů a hormonů a napomáhá procesu spalování tuků, pokud jde o trávení.

Posilování:

1. Kardio:

I když se člověk uchýlí k drtí kvůli hubnutí, posiluje pouze břišní svaly a neztrácí tvrdohlavý tuk. K tomu je nezbytná důkladná kardio rutina. To vychází z logiky, že čím více se potíte, tím rychleji ztrácíte. Je to také proto, že pocením se vylučováním vylučují tělní toxiny. Spolu s drsným kardio okruhem udělá spoustu vlažné vody trik pro vaše tvrdohlavé ukládání tuků.

2. Chůze:

Svižná chůze má také své výhody a je velmi efektivní přecházet tělem mezi přísnými kardio a lehkými váhami.

Začněte tedy pracovat na břiše, protože léto bude trvat celý rok, než se vrátíte.