Břicho

7 zlatých pravidel ke snížení břišního tuku za 10 dní

Bojujete s hubnutím kolem bříška? Bez ohledu na to, jak tvrdě pracujete, pokud nedodržujete určitá pravidla, nemůžete dosáhnout očekávaných výsledků. V tomto článku vás provedeme návodem, jak snížit břišní tuk za 10 dní pomocí jednoduchých a přírodních tipů. Jejich náboženským dodržováním můžete dosáhnout nejen štíhlejšího pasu, ale také zdravého těla.

Než přejdeme k části řešení, musíme nejprve pochopit hlavní příčinu problému. Břišní tuk je způsoben tukovými usazeninami v tukových tkáních břišní oblasti. K objemnému žaludku přispívá mnoho faktorů, jako jsou špatné stravovací návyky, poruchy spánku, nedostatek pohybu a poruchy trávení.

Je načase provést jednoduché změny ve vašem životním stylu, abyste se zbavili tohoto otravného problému.

Snižte břišní tuk za 10 dní

Jak zhubnout za 10 dní?

Pojďme podrobně porozumět každému z těchto tipů, jak ztratit břišní tuk za 10 dní:

Pravidlo první: Cvičení:

Abyste mohli stavět na břišních svalech a současně spalovat tuky, musíte cvičit celé tělo. Tři dny kruhového tréninku jsou nutností, která zahrnuje výpady, kliky, přítahy se zvyšujícími se okruhy zaměřenými na spodní břišní tuk. Přeskakování a kliky také hrají důležitou roli při redukci břišního tuku za 10 dní.

Pravidlo druhé: Dieta bohatá na bílkoviny:

Jedno staré přísloví říká: „Jsi to, co jíš“! To je vlastně docela pravda. Zdravá strava je nezbytná pro přirozenou ztrátu tuků ve střevě za 10 dní. Musíte si dopřát porci s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem bílkovin a spoustou vlákniny. Zahrňte zdravou směs ovoce, zeleniny, salátů a celozrnných produktů, abyste splnili každodenní požadavky na dietu.

Pravidlo třetí: Vyhněte se nadbytku soli:

Zadržování vody způsobuje nadýmání, které zvyšuje pas. Omezte příjem soli a vyhněte se zpracovaným potravinám, které mají skrytou sůl a kalorie. Nedoporučuje se však úplně omezit obsah soli, protože může snížit hladinu sodíku a způsobit vážné problémy.

Pravidlo čtyři: Jděte bez stresu:

Úzkost a deprese mohou vést ke „přejídání se stresem“, což může dále zhoršit váš ab tuk. Ovládání emocí a negativity je klíčem k dosažení úspěchu. Uklidněte se a zkuste meditaci, která vám může dát klid. Získejte kvalitní spánek po dobu nejméně 7-9 hodin a cvičte techniky pomalého dýchání, abyste uvolnili stres. To rozhodně může podpořit vaše

Pravidlo pět: Jezte často:

Pro trávení jsou nejlepší menší jídla. Rozdělte tedy své velké porce na malá jídla, která mohou jen uspokojit hladinu hladu. Vyvarujte se přejídání nebo nacpávání se přebytečným jídlem. Jeden trik je podávat jídlo na malých talířích, abyste oklamali svou mysl, že jíte více. Toto je jeden ze způsobů, jak snížit příjem kalorií na hubnutí břišního tuku za 10 dní.

Pravidlo šesté: Vyřízněte nevyžádanou poštu:

Existuje dobrý důvod, proč se některým jídlům říká „Junk“. Nepřidávají na žádné nutriční hodnotě a jsou také nutričním deficitem. Potraviny jako dezerty, smažené věci, limonády, pečivo jsou plné škodlivých trans -tuků, které končí ve vašem pasu. Doporučuje se proto úplně se těchto potravin zdržet, a to nejen pro dosažení upraveného těla, ale také pro celkovou pohodu

Pravidlo sedm: Detox:

Vnitřní očista je velmi důležitá k odstranění tukových usazenin v těle. Musíte provádět pravidelný detox, abyste z těla odstranili nežádoucí odpady a odlehčili systému. Odborníci doporučují dát si dvakrát denně horkou vodu s citronem, nejlépe nalačno. Je známo, že tento nápoj stimuluje váš trávicí systém a podporuje dobré pohyby střev.

To jsou některé z účinných triků, jak snížit svůj břišní tuk za 10 dní. Výsledky však zcela závisí na aktuálním zdravotním stavu jednotlivce, věku a životním stylu. Pokud si nevšimnete lepších výsledků, nezklamte. Nic není v životě snadné, zvláště hubnutí! Pokračujte v následujících dnech s trpělivostí a sebeurčením a jste si jisti, že dosáhnete svých cílů.