Břicho

11 tipů, jak si vyrovnat břicho doma: výsledek se objeví za 2 dny

Je pro vás těžké cvičit, abyste si vyhladili břišní tuk? Existuje několik způsobů, jak můžete snadno snížit svůj břišní tuk. Dieta a cvičení hrají důležitou roli v získání plochého břicha. V tomto článku jsem tedy prozkoumal některé z nejlepších tipů, jak si pořídit ploché břicho u vás doma.

Tipy na zploštění břicha doma Výsledek se objeví za 2 dny

Tipy, jak si vyrovnat břicho doma:

Podívejme se, jak srovnat váš žaludek jednoduchými technikami tím, že ho budete denně sledovat.

1. Ideální držení těla:

Zatímco řídíte, sedíte, jinak jen přicházíte do ordinace, představte si, že na zadní straně křesla je jinak mokrá barva, takže se musíte uchopit jako alternativa opření dozadu. Udržujte lopatky dolů a záda, zvedněte břicho a navíc si fyzicky spojte hrudní koš a.

2. Vyhněte se alkoholu:

Sklenka vína ke každému jídlu může být důvodem, proč jsou vaše džíny také těsné. Nadměrné pití alkoholu může zvednout hladinu kortizolu, přenést tuk bez prodlení do žaludku.

3. Omezte sůl:

Díky nadbytku soli udržíte více tekutin, což přispěje k oteklému vzhledu a další hmotnosti vody.

4. Pijte mátový čaj:

Není chybou, že mnoho restaurací nabízí hostům po jídle mátové bonbóny – máta peprná je pomoc při trávení. Připravte si mátový čaj, jinak vložte lístky máty do vody nebo zeleného čaje.

5. Jezte více vlákniny:

Je určeno na každých 10 gramů vlákniny, které denně zkonzumujete, váš žaludek unese přibližně o 4 procenta méně tuku. Naštěstí existuje více příjemných návyků na posílení vaší vlákniny, než sbalení krabičky vloček z otrub: 2 jablka, půl šálku pinto fazolí, 1 artyčok a jinak 2 šálky brokolice vám nabídnou 10 gramů vlákniny na zploštění břicha.

6. Zahrnout zázvor:

Zázvor pomáhá uklidnit váš GI trakt a navíc může pomoci snížit nadýmání. Přidejte do zeleného čaje několik čerstvých, nastrouhaných zázvorů, jinak uvařte několik kousků kořene a vytvořte zázvorový čaj.

7. Barevná zelenina:

Zelenina je bohatá na minerály a má málo kalorií, které se používají k zploštění břicha. Zelenina, jako je zelí, rajčata, brokolice, špenát, hrášek a fazole, je bohatá na minerály a navíc neobsahuje žádné tuky. Jako alternativu k vaření zeleniny se spoustou oleje plus koření si dejte restovanou zeleninu s trochou oliv, jinak slunečnicového oleje.

8. Pikantní citrusové plody:

Ovoce podobné pomeranči, kiwi, citronu, mandarince a čerstvým limetkám slouží jako vynikající spalovače tuků. Citrusové plody jsou bohaté na vitamín C, který ve srovnání s dalším ovocem zvyšuje metabolismus a rychleji spaluje tuky. Jakmile stanovíte pravidlo hubnutí, jezte citrusové plody mnoha jinými plody spalujícími tuky, které jsou podobné jablkům, hroznům, melounu a jahodám, abyste dosáhli rychlých výsledků..

9. Push-up Walkout:

Postavte se na zem v tlačené poloze a dejte ruce tak, aby byly o 2 palce širší než vaše ramena. Udržujte nohy na svém místě, rukama co nejvíce oddálte ruce a poté jděte dozadu. Proveďte 10-12 opakování. pro další výzvu můžete zvednout jednu nohu dřív, než vystrčíte ruce a záda.

10. Horolezecké lano:

Sedněte si nohama komplexně ven před sebe a chodidla vyražte do polohy V. Zvedněte prsty na nohou. Uvolněte svaly jádra a otočte páteř do křivky C. Zvedněte ruce a posuňte je, protože kdybyste šli po laně mírně šikmo po každém dosahu. Proveďte 20 zásahů každou paží.

11. Arašídové máslo:

Jedna porce arašídového másla má 2 gramy vlákniny a 8 gramů bílkovin na vrcholu břišních mononenasycených mastných kyselin. Zapojte do svého jídelníčku arašídové máslo, abyste si doma pořídili ploché břicho.

Na závěr může existovat mnoho způsobů, jak zploštit žaludek, ale nejlepší způsob, jak zploštit žaludek, je řídit se našimi výše uvedenými tipy, protože jsou přirozené a zdravé.