Bez makeupu

Top 9 obrázků Tabu bez make -upu

Jedna z nejvšestrannějších herců všech dob, Tabassum Fatima Hashmi, lépe známá jako její umělecké jméno Tabu, je jednou z mnoha hereček, které svými prvotřídními postavami a dokonalými schopnostmi ovlivnily svět filmu. Až do svého nedávného filmu Drishyam si Tabu po všechny tyto dny od herectví udělala krátkou přestávku. Její hlavní časy však zahrnovaly některé z největších hitů všech dob. Ve věku 43 let je Tabu stále ohromující krásou, jejíž milost vyzařuje z její osobnosti pokaždé, když ji vidíme na obrazovce. Je však všeobecně známým faktem, že hvězdy často vypadají zcela odlišně bez svého profesionálního make -upu. Skutečně záleží na samotných hvězdách, zda dokážou svůj nenalíčený vzhled snadno stáhnout, nebo ne. V tomto článku si dnes povíme něco o nejlepších Tabu bez make -upu a určíme, zda dokáže svůj vzhled opravdu vytáhnout nebo ne.

Krásné obrázky Tabu bez makeupu:

1. S úspěchy:

Obrázky Tabu bez make -upu 1

Tento obrázek pochází z raných hereckých dnů Tabu, pravděpodobně hned poté, co získala ocenění za svůj vynikající úspěch. Pózování bez make -upu Tabu v jejích mladších dobách bylo docela roztomilé, ne -li přirozeně krása. Tabu, oblečená v tradičním fialovém obleku, vypadala tak přešťastně a potěšena svým oceněním.

2. Personalizovaná Grace:

tabu bez makeupu 2

Opět oblečená v tradičním obleku je zde další krásný obrázek Tabu bez make -upu, který vypadá jednoduše božsky, když na tváři sportuje roztomilý úsměv. Tabu si nechala rozpustit vlasy, dlouhé a uhlazené, a vypadala docela profesionálně.

3. Filmové záběry:

tabu bez makeupu 3

Tabu byla vždy odvážným hercem s veteránskými schopnostmi, který vládl jejím rolím s jemností. Toto je fotografie převzatá z jednoho z filmů, kde se rozhodla zvolit minimalistický vzhled, vlasy jí v přirozeném stavu padaly na ramena, protože k nahému vzhledu přidala nahý odstín rtů a jemnou černou podšívku..

4. Neformální navždy:

tabu bez makeupu 4

To byl jeden z úryvků před nebo po provedeném rozhovoru, kde ji vidíme odpočívat, když pózuje pro rychlý záběr ve svém každodenním ležérním vzhledu. Její vlasy byly ve svém obvyklém stavu, byly tónované a uhlazené, zatímco spárovala své černé tričko s dlouhými rukávy se zvonovými džíny.

5. Do rozhovoru:

tabu bez makeupu 5

Tento obrázek je z dalšího rozhovoru, kde se zdálo, že Tabu nemá make -up. Jemný kaštanový odstín jí slušel do tónované přirozené pleti, zatímco její unavené oči nám dávaly najevo, že s prací na novém filmu měla potíže. Když dál mluvila o svém filmu a své roli v něm, její charisma jednoduše osvětlovalo místnost.

6. To nejlepší z jejího vzhledu:

tabu bez makeupu 6

Existuje jen hrstka herců, kteří jsou připraveni objevit se na obrazovce bez předchozího make -upu, aby zakryli své nedokonalosti, a Tabu je hrdě jedním z nich. Toto je další z jejích filmových fotografií, kde se objevila bez makeupu, který vypadal svěží a krásný.

7. Haiderovy střely:

tabu bez makeupu 7

Jedna z jejích nejlepších filmových obrazovek všech dob, toto je snímek z fotografií jejího hitu Haider. Na tomto obrázku vypadá docela kráska, která hraje až do své role, protože její dokonalá tvář zobrazuje pouze její lemované oči a její skutečnou krásu.

8. Být tradiční:

tabu bez makeupu 8

Nejlepší z jejího vzhledu byla vždy tak tradiční a zde je její obrázek, která vypadá jako vždy elegantně zlatavě modrá sari.

9. Filmová premiéra:

tabu bez makeupu 9

Tabu opět spárovala svou černou blůzu se svými světle modrými džínami a vypadala docela dolů na zem a byla příjemná při své premiérové ​​návštěvě filmu.