Bez makeupu

Top 10 obrázků Dhanush bez make -upu

Dhanush je jihoindický herec a také slavný zpěvák. Jeho melodická skladba získala dobrou zpětnou vazbu od lidí po celé zemi a lidé ji stále baví. Jeden z nejlepších herců této doby, Dhanush také pracoval v Bollywoodu a dá se říci, že je jednou z mála celebrit, které se prosazují v mladém věku. Má tmavý odstín pleti, ale přesto vypadá docela hezky a podle některých dam je to mužský bonbón. V tomto článku budeme diskutovat o některých z jeho nejlepších obrázků Dhanush, na které bylo kliknuto, když neměl žádný make -up, ale vypadal úžasně krásně.

1. Skutečná pohledná tvář:

Dhanush bez make -upu 1

Zde můžeme vidět přirozenou tvář Dhanush, která ukazuje, jak úžasně vypadá v zákulisí. Může jednoduše zapůsobit na lidi, aniž by musel mít jakýkoli druh make -upu.

2. S The Buddies:

Dhanush bez make -upu 2

Dahnush byl prasklý se svými kamarády z jihoindického filmu, kde vypadal naprosto přirozeně. Na tváři neměl žádný make -up a vypadal docela dobře. Jednu věc lze s jistotou říci, že lidi přitahuje spíše jeho práce než krása obličeje.

3. Obrázek fanouška:

Dhanush bez make -upu 3

Toto je jeden z nejlepších obrázků Dhanush bez make -upu. Amy Jacksonová, fanynka Dhanush, obdivovala jeho důvěru ve sport bez make -upu a chtěla se s ním vyfotit. Dhanush také požádal Amy, aby natočila film bez jakéhokoli make -upu, protože vypadá oslnivě bez použití jakéhokoli kosmetického přípravku.

4. S přítelem Bollywoodem:

Dhanush bez makeupu 4

Dhanush a Sonam spolu vyfotili a ukázalo se, že to byl opravdu úspěšný. Tento obrázek Dhanush a Sonam je také docela úspěšný. Zde vidíme Dhanushovu přirozeně atraktivní tvář, i když sportuje bez make -upu.

5. V bílém:

Dhanush bez makeupu 5

Dhanush byl spatřen na tamilském filmovém festivalu, kde předvedl své přirozené kouzlo spolu se slušnou bílou košilí. V té době vypadal velmi slušně a zdravě.

Vidět víc: Zayn Malik bez makeupu

6. U filmu:

Dhanush bez makeupu 6

Toto je momentka z populárního filmu, ve kterém Dhanush odvedl skvělou práci. Tento konkrétní stále ukazuje skutečnou pohlednou tvář Dhanush. V tomto sportu nemá žádný make -up a stále vypadá docela atraktivně. Jeho costarům je těžké s ním neflirtovat.

7. Svatební obrázek:

Dhanush bez makeupu 7

Tento obrázek pochází z období, kdy se Dhanush oženil s Rajinikanthovou dcerou. Na obrázku vypadá jednoduše a předvádí svou úžasnou přirozenou tvář spolu s milionovým úsměvem.

Vidět víc: Mohanlal Žádný make -up

8. S přáteli:

Dhanush bez makeupu 8

Dhanush byl spatřen, jak se skvěle baví se Shruthi Hassanem. Na tomto obrázku vypadal úžasně stejně jako kolegyně herečka a také zobrazoval svou zcela přirozenou tvář. Tento mladý herec se může mezi lidmi udržet populární pouhou ukázkou své přirozené tváře.

9. Na akci:

Dhanush bez makeupu 9

Dhanush měl tento opravdu strništěný pohled na akci, kde byl hlavním hostem. Vypadal docela přirozeně a kromě své popularity držel krok s ležérním smyslem pro oblečení.

Vidět víc: Amitabh Bachchan bez make -upu

10. Skutečný hrdina:

Dhanush bez makeupu 10

Dhanush je díky svým dobrým skutkům skutečným hrdinou života. Je to dobrý člověk a má ohromující osobnost, kterou lze odhalit z kouzla na jeho tváři. Tento obrázek mluví sám za sebe a dá se říci, že je jedním z nejlepších obrázků Dhanush bez make -upu.

Tento článek vám přináší některé z nejlepších obrázků, které se týkají verze bez make -upu slavného telugského herce Dhanush. Vypadá téměř úžasně, aniž by sportoval bez make -upu, a stále dokáže na lidi zapůsobit, když si sundá řasenku. Je si vědom své přirozené přitažlivosti, a proto svou přirozenou krásu sportuje většinu času, když je mimo obrazovku.