Bez makeupu

Herečka bez makeupu: 50 krásných hrdinek bez fotek z líčení 2021

Tento článek vám poskytne více informací o skutečných a oblíbených celebritách bez make -upu. Pokračujte ve čtení tohoto článku, abyste pochopili, jak naše skutečná oblíbená herečka vypadá bez kamery a v reálném životě. Tato herečka bez makeupového vzhledu je šokující a překvapivá zároveň.

Půvab světa módy a herecké kariéry je vždy fascinující. Vždy se divíme, jak dobře naše oblíbené herečky v Bollywoodu a Hollywoodu vypadají s jejich proměnou, ale jak dobře známe jejich snahu dosáhnout tak dokonalého vzhledu? Umělecký a kinematografický život vyžaduje hodně péče a proměny, které jsou nutné k tomu, aby se objevily před kamerou, a tak ve skutečném životě nevypadají. Vzhledy jsou docela odvážné, slavné, vintage, umělecké a módní zároveň. Tyto jedinečné módní vzhledy jsou dobře udělané, když všechny hvězdy pracují na jejich úrovni.

Herečka bez líčení 50 krásných hrdinek bez líčení 2021

50 nejlepších celebrit bez líčidel:

Nyní vám přinášíme seznam nejlepších hollywoodských a bollywoodských celebrit bez make -upu. Při některých příležitostech tyto celebrity vyjdou bez použití make -upu a připomíná vám, že se od vás neliší.

Musíte být žárliví na jejich krásu, postavu a kondici, ale budete překvapeni, když uvidíte jejich skutečné fotografie bez make -upu. Zaokrouhlili jsme špičkové celebrity, které považujeme za bezvadné vypadat bez make -upu. Jsou následující.

1. Aishwarya Rai:

Indické herečky bez make -upu Aishwarya Rai

Bachchan bahu nám ukradla srdce v roce 1994, kdy byla korunována jako Miss World. Tehdy byla doba jiná a její styl také. Během let se změnila nebo spíše zlepšila až na úroveň, kde byla považována za jednu z nejlepších tváří na celém světě. Ačkoli se za ta léta mohla změnit, zůstala konstantní její krása, dokonalá pokožka, jasně zářící oči a vnitřní diva.

2. Katrina Kaif:

Katrina Kaif

Když poprvé vstoupila do bollywoodského pódia, začala vířivou chválou za její andělskou tvář a andělskou auru. Katrina Kaif si od samého začátku své kariéry získává srdce hlubokýma očima a roztomilým knoflíkovým obličejem. Oslňuje na obrazovce i mimo ni s make -upem i bez něj.

3. Bipasha Basu:

Herečka bez fotek líčení Bipasha Basu

Je jednou z těch celebrit, které toho dosáhly od dokonalého těla po bezchybnou tvář, od dupající kariéry až po fitness DVD. Tento bong fitness šílenec se proslavil svými slavnými filmy, ale přešla kolem nich a rozhodla se strávit nějaký čas „já“ rekonstrukcí sebe sama. Výsledkem je, že dnes Bipasha Basu s make -upem nebo bez něj otočí hlavu, když jde kolem. Pokud s make -upem vypadá bezchybně, bez make -upu to dělá o to víc. S pouhým náznakem vložky dokáže na obličeji vytvářet zázraky.

4. Kareena Kapoor:

Herečky bez fotek líčení

Kareena Kapoor vždy projevovala bezchybnost na každém kroku od začátku svého debutového filmu až do současnosti. Tak či onak vždy se odlišovala od ostatních nejen díky své skvělé kůži nebo nulové velikosti, ale také díky svým ohromným hereckým schopnostem. Zde je její srovnání s make -upem i bez něj a porovnání těchto dvou, člověk se do ní může snadno znovu zamilovat, dokonce i bez make -upu.

5. Priyanka Chopra:

Všechny herečka bez make -upu fotografie Priyanka Chopra

Další z nejlepších tváří, které průmysl viděl, byla nechvalně známá Priyanka Chopra, která jako poryv větru vzrostla do polohy, kde patří k jedné z těch desi divas, které se proslavily na mezinárodní platformě. V roce 2000 byla korunována na Miss World a od té doby na své cestě prošla vzestupy i pády, ale vždy měla nohu položenou na zemi. Tady na obrázku bez make-upu Priyanka vypadá podobně jako vaše sousedská dívka od vedle, roztomilý vzhled s dokonalou pletí.

6. Alia Bhatt:

Celebrity bez make -upu Alia Bhatt

Mladá kráska s čerstvou tváří je dcerou proslulého filmového režiséra a producenta Maheshe Bhatta, který v posledních letech debutoval jako prostý vysokoškolák a poté z toho vstal, aby vykonal mnoho dalších rolí. Ale jedna věc, díky které vždy vyčnívala a byla pyšná, byla její prostá krása spojená se sladkostí medu. Obrázek Alie Bhatt mluví za vše s její nulovou líčící tváří. I bez neustálých dotyků vypadá božsky.

7. Deepika Padukone:

Všechny hrdinky bez makeupu Deepika Padukone:

Po svém natáčení se odvážila líčit méně a byla spatřena v chrámové oblasti, kde opět ukázala světu, jak malá ukázka make -upu a vlasů nemohla zabránit její vnitřní kráse promluvit. Deepika Padukone prošla během své kariéry vzestupy a pády a zkoušela různé role, ale role, kde hraje herečku bez make -upu a přesto bezchybně, stojí vzpřímeně a silně.

8. Janhvi Kapoor:

Celebrity před a po líčení Janhvi Kapoor

Tady je jedna celebrita, která nás nepřestává ohromovat. Každý ví, že Janhvi je dcerou legendární herečky Sridevi a skvělého producenta Boney Kapoora. Loni Janhvi začal hrát ve filmu Dhadak. Pokračuje v odkazu své matky. Janhvi je vidět unavená, možná po střeleckém návratu, ale její kůže je stále svěží a nádherná.

9. Sonam Kapoor:

Celebrity zdarma na líčení Sonam Kapoor

Herečka bez make -upu vypadá s úsměvem nádherně. Má na sobě bílé šaty z bavlny, navržené v čisté podobě. Na těchto obrázcích dokazuje, že je v neformálním čase tak jednoduchá. Současně má vynikající vzhled bez make -upu.

10. Kangana Ranaut:

Hrdinky bez make -upu Kangana Ranaut

Tady je jedna dívka, kterou budeme všichni nenávidět pro její dokonalost a tajně jí závidíme její vzhled. Kangana Ranaut vypadá perfektně a krásně, zatímco v kuchyni vypotí nějaké jídlo na vaření, a překvapivě při tom stále vypadá fantasticky.

11. Vidya Balan:

Obrázky celebrit bez make -upu Vidya Balan

Takto vypadá Vidya Balan bez make -upu. Rozhodně patří mezi krásné celebrity bez make -upu a její zářivý obličej její krásu jen zvýrazňuje. Vypadá přitažlivě a přirozeně bez make -upu a ten vzhled úplně houpá. Obraz, který pro mnohé byl šokující, je také úžasný pro několik žen. Tato herečka má za sebou dlouhou cestu.

12. Sonakshi Sinha:

Slavné celebrity bez make -upu Sonakshi Sinha

Přemýšlela někdy o tom, jak vypadají herečky jako Sonakshi Sinha, celebrity bez makeupu? Tajně připusťme, že vypadá nádherně a stojí za obdiv. Se svým nádherným přirozeným vzhledem vypadá naprosto skvěle. Vzhled bez make -upu je velmi jednoduchý, roztomilý a atraktivní. Rozhodně patří mezi naše oblíbené.

13. Parineeti Chopra:

Krásné celebrity bez make -upu Parineeti Chopra

Parineeti je jednou z nejlepších hereček bollywoodského filmového průmyslu. Je jednou z krásných celebrit bez make -upu a vypadá naprosto přirozeně. Je sladká a na tomto obrázku vypadá jasně se leskem. Vzhled je docela jednoduchý, roztomilý a krásný. Vypadá naprosto přirozeně a stejně bez make -upu a je milována mnoha

14. Shraddha Kapoor:

Celebrity žena bez make -upu na Shraddha Kapoor

Zatímco jsme viděli, jak vypadají bollywoodské celebrity bez make -upu, tady je další z Shradha Kapoor. Tato sladce vypadající dívka je stejná s make-upem nebo bez něj. Je jednoduchá, vypadá bystře a ve svém každodenním životě je také naprosto temperamentní. Tento obrázek je velmi jednoduchý, stejně jako její osobnost. Nemilujme ji?

15. Anushka Sharma:

Nejhezčí celebrity bez makeupu Anushka Sharma

Přemýšleli jste někdy o tom, jak by vypadaly jiné indické celebrity bez make -upu? Toto je obrázek Anushky Sharmy, která byla vyražena v restauraci. Vypadá tak úžasně a roztomile i bez make -upu. A vypadá docela přirozeně, že se vší svou přirozenou září? Toto je její pohled na letiště, který se při jedné z jejích cest stal neslavným. Jak se ti líbí?

16. Keira Knightley:

Fotky celebrit bez makeupu Keira Knightley

Vstupuje do akčních filmů hlavního proudu ve výrazných filmech Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly, společně s Orlandem Bloomem a Johnnym Deppem Keira Knightley vystoupala na úroveň celosvětově známé baby. Něco jako Britka Natalie Portmanová. Vzhled Keiry Knightley je krásný a bez make -upu. Také je většinou přítomna na akcích bez make -upu. Ona, jako britská kráska, má dokonalou pleť a také báječnou stavbu kostí.

17. Angelina Jolie:

Nejžhavější celebrity bez make -upu Angelina Jolie

Angelina Jolie působí dojmem, že má všechno, slávu i krásu. Je jednou z nejlépe vypadajících nebo krásných žen na světě. A víme, že je oceněnou herečkou, získala Oscara, dvojici Screen Actors Guild a tři ceny Zlatý glóbus. Je výjimečnou zástupkyní vysokého komisaře OSN pro uprchlíky. Je také manželkou Brada Pitta, jednoho z nejhezčích mužů současnosti. Aby to všechno bylo nejlepší, vypadá skvěle i bez líčení.

18. Penelope Cruz:

Celebrity ošklivé bez make -upu Penelope Cruz

Španělská herečka Penelope Cruz hrála od dob, kdy jí bylo pouhých 16 let, hlavní roli ve filmech jako Blow, Sahara a Gothica. Tyto filmy jsou známé svým extrémně dobrým vzhledem. Má dokonalý a přirozený vzhled a postavu, a proto se koncem tohoto roku objevila v pařížském muzeu Grevin Wax Museum.

19. Ann Jacqueline Hathway:

Celebrity bez makeupu Ann Jacqueline Hathway

Ann Jacqueline Hathway zůstala mezi 50 nejkrásnějšími lidmi na světě. To však bylo s make -upem. Ann Hathway bez make -upu je úplně jiný příběh. Je jednou z 50 nejošklivějších superstar bez make -upu. Tato nejošklivější celebrita bez make -upu se umístila na prvním místě poté, co si zahrála Mia Thermopolis v souboru Disney Princess Diaries. Chaos a Brokeback Mountain potvrdili její místo jako hollywoodská hvězda.

20. Cameron Diaz:

Fotografie celebrit bez make -upu Cameron Diaz

Cameron Diaz je jednou z největších uber-babes posledních dvou desetiletí, která nechala muže světa slintat z řady vystoupení v některých z nejúspěšnějších filmů Hollywoodu. Od čisté mladistvé krásy ve filmu Maska a Něco na Marii až po současnější podoby raného středního věku v seriálech Zelený sršeň a Špatný učitel stále ztrácíme víru navzdory obrázkům, jako jsou obrázky níže (pod tím!).

21. Amber Heard:

Žhavé celebrity bez make -upu Amber Heard

Toto je další pohled celebrity bez jejího makeupu. Je krásná zvenčí i zevnitř. Její přirozený vzhled je naprosto úchvatný a vypadá svěží! Zde je její obrázek bez make -upu. Na tomto obrázku je vidět, jak drží své štěně a naprosto houpá pohledem. Naprosto úžasné, že??

22. Megan Fox:

Celebrity bez make -upových selfie Megan Fox

Kdo by neznal tuto slavnou herečku? Megan Fox, senzace v televizi a filmech je tady, aniž by se musela líčit. Vypadá stejně zde v reálném životě, s mladistvou tváří a sladkým úsměvem. Její skutečný vzhled zapůsobil na mnohé a několik žen ve skutečném životě a jsou inspirací pro její péči o pleť.

23. Charlize Theron:

Celebrity ženy bez make -upu Charlize Theron

Charlize Theron, americká filmová herečka a producentka bez make -upu, jsou tady. Zatímco je ve fotoaparátu a hollywoodském životě naprosto úchvatná, nejsme šokováni, když si všimneme, jak vypadá v reálném životě? Vypadá šokující, tak odlišná bez make -upu v reálném životě, že? Je to velmi odlišné a jednoduché než skutečný televizní a filmový svět.

24. Blake Lively:

Nejošklivější celebrity bez makeupu Blake Lively

Kdo by neobdivoval obrázky milé Blake Lively? Neustále jsme svědky toho, jak se její rodinné fotky stávají virálními. Tato slavná žena vypadá takto bez make -upu. Tato celebrita bez make -upu určitě rozbije internet, že? Tato kráska je ikonou stylu ve světě glamour průmyslu a módy a nyní jsme šokováni, když ji vidíme v reálném životě.

25. Kerry Washington:

Nejlepší vypadající celebrity bez make -upu Kerry Washington

Kerry Washington zde bez make -upu. Vypadá tak krásně a syrově, že? Vzhledem k tomu, jak je přirozeně krásná, rozhodně make -up nepotřebuje. Toto je další z hollywoodských celebrit bez líčení.

26. Kate Winslet:

Krásné ženy bez makeupu Kate Winslet

Krása je jediné slovo, které bychom teď mohli vyslovit. Slavná Kate Winslet vypadá úchvatně i bez make -upu. Vypadá odvážně a krásně. Vypadá přirozeně, nádherně a úplně stejně bez make -upu i ve skutečném světě. Nedivíme se a jsme rádi, že ji vidíme takhle?

27. Scarlett Johansson:

Obrázky celebrit bez make -upu Scarlett Johansson

Zde je obrázek, který jsme našli herečku Scarlett Johansson bez make -upu. Vypadá stejně sladce, jako víceméně vypadá před kamerou. Přirozené a krásné. Je naprosto jednoduchá a přirozená a milují ji všichni v pozlátkovém světě i bez make -upu vzhledem k jejímu nádhernému a nádhernému vzhledu

28. Jennifer Lawrence:

Hezké celebrity bez makeupu Jennifer Lawrence

Zde je přirozený obraz Jennifer Lawrence bez jejího líčení. Kdo by neznal tuto herečku? Jsme si jisti, že všichni slyšeli její jméno. Takto vypadá bez proměny. Není přesvědčivé, že? Pro několik takových, jako jsme my, to přijde jako naprosto šokující obrázek a jsme naprosto oslněni jejími skutečnými životními pohledy.

29. Adriana Lima:

Celebrity chycené bez make -upu Adriana Lima

Ať už je úspěšná jako malá šprtka šik ve svých brýlích nebo odhaluje svou svěží tvář světu, Adriana Lima je bezpochyby kráska. První obrázek je originální a roztomilý a druhý ukazuje mírný lesk na nose, který nemá potíže, pokud máte úplný úsměv a sebevražednou důvěru.

30. Sienna Miller:

Celebrity bez make -upu Sienna Miller

Sienna tak často postrádá jakýkoli make -up. I když jsme si jisti výhodami zářivosti, která se právě vrátila z dovolené, Sienna je nádherně prostá a tváří se tak. Pokud by na jejím místě byly nějaké ženy, pak by ušetřila peníze na líčení!

31. Christina Applegate:

Vtipné obrázky celebrit bez makeupu Christina Applegate

Christinina kůže vypadá bledá, stejně jako mírně potřísněná, ale bez make -upu vypadá krásně. Trochu oční linky, nahý lesk na rty a trochu bronzeru musí vzít barvu zpět do tváře! Zdá se, že je v pořádku: navzdory známkám ji její kůže a obličejová sestava berou extrémně.

32. Reese Witherspoon:

Nejlepší celebrity bez make -upu Reese Witherspoon

Reese Witherspoon je dobře vypadající i nadaná herečka a také získala ocenění jako Zlatý glóbus, Screen Actors Guild Award a také se ujala vedení ve filmech, které zůstaly kasovní hity jako Charlieho andílci a 50 prvních termínů. Vypadá také úžasně bez použití make -upu.

33. Katherine Heigl:

Herečky s make -upem i bez něj Katherine Heigl

Katherine’s bez makeupu je také docela hezká. Ztratila „nadšení“ z červeného koberce, ale život není červený koberec a není třeba, aby se někdy styděla, že bude chycena bez make -upu. Zvláště na té první fotce je její úsměv to jediné, co potřebuje! V tom se objevuje její přirozená krása.

34. Jessica Alba:

Herečka bez makeupových obrázků Jessica Alba

Jessica Alba na této fotografii dokazuje přirozenou krásu. Její prodloužené řasy, upravené obočí a hedvábné vlasy ji činí úplnou pro zblízka v každém konkrétním okamžiku. Bez make -upu vypadá nádherně.

35. Amanda Seyfried:

Fotografie hrdinek bez líčení Amanda Seyfried

Amanda Seyfried je přírodní kráska, a když se probudí z postele, vypadá svěže a má živý vzhled. Žádná celebrita by nemohla přemýšlet, aniž by se nalíčila, ale Amanda viděla bezchybně uvolněnou práci bez make -upu na červeném koberci. Jaká panenka! Nebo můžete také říci Miss Natural. Její zelené oči vypadají krásně, zbavené jakýchkoli falešných řas až pod kůži a její rty vypadají plné a masité bez jakéhokoli pochybného lesku na rty, který zanechává v ústech pocit, že začíná.

36. Kelly Clarkson:

Krásná herečka bez makeupu Kelly Clarkson

Kelly Clarkson je americká pop-rocková zpěvačka a také skladatelka. Kelly Clarkson je také známá jako American Idol a proslulá svými hudebními schopnostmi, a ne vzhledem. Tyto fotografie ukážou, že vypadá dobře i bez make -upu.

37. Beyonce:

Nejkrásnější herečka bez makeupu Beyonce

Zpěvačka Beyonce sebevědomě poslala svoji fotografii bez make -upu na Tumbler, aby všechny umlčela svou nádhernou pletí. Popová hvězda oslavila 31. narozeniny na lodi zveřejněním obrázků čokoládového dortu a bikin. Většina lidí žárlí na to, že dokáže bez krásy nalíčit svoji krásu. Na druhou stranu, pouze Beyoncé může vytvářet kudrnaté a nedokončené vlasy vypadají sexy.

38. Katy Perry:

Herečka před a po líčení Katy Perry

Narozena Katheryn Hudson Perry. Pochází z Kalifornie a tato kráska se narodila 25. října 1984. Katy je popová umělkyně, herečka i podnikatelka. Její inovace pochází z vydání skladby „Políbil jsem dívku“, což zvýšilo počet dobrých recenzí od rohu k rohu reklamy. Byla ženou roku 2012 v Billboardu. Vypadá skvěle s make -upem i bez něj.

39. Lady Gaga:

Líčení a bez líčení herečka Lady Gaga

Všichni jste tak zvyklí vidět Gaga v kompletním kostýmu přes celou tvář líčení. Lady Gaga trochu šokovala svět, když šla bez make-upu na plný rozsah časopisu. Nyní, když musíte vypadat přirozeně, musíte dvakrát zamávat víčkem! Každý přemýšlí o její přirozené tváři, která je pod tou barvou na obličej neviditelná. Na tomto obrázku vypadá velmi sebevědomě o své vlastní kůži. Většina lidí říká o jejím vzhledu ošklivé a ostudné věci a na druhou stranu její fanoušci milují její dramatický vzhled a říkají, že vypadá krásně jako fotka bez stehu make -upu.

40. Jessica Simpson:

Filmová herečka bez makeupu Jessica Simpson

Jessica Simpson je slavná osobnost, která se vyvíjí jako gospelová zpěvačka. Ona jde napříč na popovou hudební scénu po celé výšce souhlasu dospívajících popových zpěváků. V roce 2010 byla zařazena na obálku časopisu Marie Claire bez make -upu a vypadala tak krásně.

41. Ariana Grande:

Cini herečka bez make -upu

Každý z nás je zamilovaný do tohoto populárního zpěváka, že? Takto vypadá bez make -upu. Stále vypadá sladce a roztomilě a její vzhled bez make -upu je také naprosto srdeční láskou. Sladký mladý vzhled je stále zachován a vypadá docela jednoduše. Rozhodně je srdcem mnoha práv! Tento obrázek je vlevo na líčení a na pravé straně bez líčení na poníkovi.

42. Jennifer Lopez:

Filmová herečka bez fotek líčení Jennifer Lopez

Kdo neslyšel toto slavné jméno zpěváka? Zatímco každý by někdy v životě slyšel její písně, zde je její obrázek bez make -upu. Jak velké zklamání? Bez make -upu vypadá pro mnohé naprosto šokující. Vzhled je docela jednoduchý a tupý, jak si mnozí mysleli. Make -up vzhled může být dobře vyzdoben na její tváři a ona je ikonou krásy pouze v make -upu

43. Miley Cyrus:

Nejlepší herečka bez makeupu Miley Cyrus

Kdo by neznal toto slavné jméno? Od dětí po dospělé by ji každý slyšel. Takto vypadá v reálném životě. Podívej se! To je další šokující obrázek pro nás všechny vzhledem k tomu, jak vypadá bez make -upu. Vypadá naprosto tupě a jednoduše, přirozeně. V jistém smyslu je to krása!

44. Zpěvačka Shakira:

Herečka bez líčení

Šokující, že ?! Zatímco jsme všichni obdivovali její písně a osobnost, tady je to, jak vypadá v reálném životě bez make -upu na tváři. na tomto obrázku vypadá jednoduše, s vlasy rozpuštěnými a přirozeným vzhledem. Vypadá nádherně, že? Není divu, že je tak krásná a módní ikona i vzhledem k tomu, jaké jsou její rysy obličeje! Absolutní láska!

45. Zpěvačka Rihanna:

Místní celebrity bez make -upu

Takto vypadá slavná zpěvačka bez make -upu. Je to dobrá zpěvačka celebrit a jsme šokováni, jak tato odvážná osobnost na obrazovce vypadá v reálném životě. Vypadá naprosto odvážně a divoce v funky přírodě, když je vycvaknutá bez make -upu. Její přirozený vzhled je jednoznačná srdcovka, že??

46. ​​Selena Gomez:

celebrity bez make -upu

Páni, je roztomilá i bez make -upu. Dobře, máme stejnou myšlenku. Zatímco její sladká tvář se nezměnila ani bez make -upu, ona samozřejmě vypadá lépe s jejím přeměnou. Obraz je docela mladý a vypadá přirozeně a velmi roztomile. Mladost v její tváři si zachovává mnohem více bez make -upu než s make -upem.

47. Britney Spears:

Ženské celebrity bez make -upu

Takto vypadá skutečná Britney Spears bez make-upu. Zatímco ona je naprosto temperamentní na obrazovce, je to, jak se objevuje v reálném každodenním životě. Vypadá velmi odlišně a změněna. Nemůžeme ani uvěřit, že je to ona, pokud nemůžeme porovnat její obrázek bez make -upu. To byl pro nás šok!

48. Taylor Swift:

Ženské hvězdy bez make -upu

Zde je skutečný obrázek slavné zpěvačky bez make -upu. Tato mladá a slavná osobnost, která se proslavila dlouho, když byla mladá, vypadá naprosto nádherně i v každodenním životě. Je to opět šokující, protože jsme tyto výsledky neočekávali správně. Vypadá roztomile a jednoduše, stejně jako my v každodenním životě.

49. Gwen Stefani:

Krásné dívky bez make -upu

Takto vypadá zpěvačka Gwen Stefani bez make -upu. I když zbožňujeme její obrázky, které vidíme na sociálních sítích, bylo to pro nás šokující! Bez make -upu vypadá úplně jinak. Nemůžeme ani absolutně uznat její právo. Ve skutečném světě a světě líčení se to velmi mění. Jsme v šoku!

50. Nicky Minaj:

Nejkrásnější žena na světě bez make -upu

Nicky Minaj zveřejnila sekvence sebestřednosti ve sprše na Instagramu. Poté, co vypadala, byla většina lidí zmatená, protože v této době si nikdy nedržela žádné soukromí. Většinou je hvězdou posedlou make-upem, ale tentokrát dává lidem příležitost vidět její přirozenou krásu. Mnoho lidí se diví Nickiině kůži a říká: Lucky Lady!

Tipy pro péči o pleť a rutinu, které je třeba dodržovat:

Kdo by nechtěl vypadat nádherně každý den? Zde je několik dobrých rad péče o pleť, které je třeba dodržovat pro zářivě čistou pleť.

  1. Umyjte si obličej ne více než třikrát denně. Více mýdla a chemikálií není dobrých a doporučovaných.
  2. Nechte bylinné drhnutí každý týden alespoň jednou.
  3. Pomocí čisticího mléka očistěte veškerý prach a znečištění z pokožky.
  4. Přírodní ovoce, jako je papája a rajče, je velmi dobré pro pokožku a činí pokožku hladkou a lesklou.
  5. Nepoužívejte mnoho chemikálií. Zkuste použít toner dvakrát týdně.

Doufám, že se vám tento článek líbil na celebritách bez make -upu. Zde jsou Bollywoodské a Hollywoodské celebrity bez make -upu v reálném životě.