Bez makeupu

9 způsobů, jak vypadat krásně bez make -upu

Make -up vám vždy po určitou dobu bude připadat jako okouzlující, ale v žádném případě vám nepřinese přirozenou krásu nebo zářící pleť. Protože většina kosmetiky není tvořena přírodními přísadami, má tendenci kazit kvalitu vaší pokožky a způsobovat velké škody.

Protože většina žen čelí dilematu vypadat perfektně dvacet čtyři sedm, aniž by musela používat make -up, koupili jsme vám několik vynikajících tajemství přírodní krásy, která dodají všem ženám nádherný a sexy vzhled po celý den..

Jak vypadat krásně bez make -upu:

Zůstaňte hydratovaní:

Způsoby, jak vypadat krásně bez make -upu

Voda je jednou z nejdůležitějších a základních životních potřeb. Abyste zůstali fit, zdraví a krásní, musíte toho denně hodně vypít. C. Šťávy z mrkve, rajčat a pomerančů zlepší texturu vaší pokožky a zpevní ji.

Čistěte svou pokožku denně:

Čistěte si kůži denně

Víte, jak důležité je umýt si obličej třikrát až čtyřikrát denně? Pomůže vám odstranit veškerou špínu a olej, který se hromadí na vaší pokožce a dodá vám lehčí vzhled na místě. Můžete také použít čisticí prostředek, pokud se podíváte, i když byste se měli ujistit, že je stoprocentně přírodní.

Upravte si obočí:

Upravte si obočí

V salonu si vždy upravte obočí a vytrhejte je. Dobře je ořízněte a vytvarujte. Díky tomu bude váš obličej vypadat dobře a krásně, i když se nenalíčíte.

Hydratujte svou pokožku:

Aby byla vaše pokožka hladká, bohatá a nádherná, pořiďte si noční krém. Než půjdete v noci spát, umyjte si obličej a naneste krém. To zvýší krásu vaší pokožky a dodá jí vlhkost, když spíte. Před výběrem konkrétního produktu byste se však měli poradit se svým lékařem, protože některé výrobky nemusí vyhovovat vaší pokožce a způsobovat vedlejší účinky.

Použijte domácí balíčky:

Použijte domácí balíčky

Domácí obličejové balíčky jsou některé z přirozených a snadných způsobů, jak vypadat krásně a hezky bez make -upu. Domácí balíčky jsou velmi bezpečné a poskytují pozitivní výsledky pouze do týdne. Můžete si na kůži připravit pastu z gramové mouky s několika kapkami citronu nebo si můžete dát pěknou směs plnější zeminy a růžové vody. Provádějte je dvakrát týdně a určitě na sobě uvidíte určité zlepšení.

Jezte super zdravě:

Jezte super zdravě

Jíst hodně ovoce, zeleniny, celozrnných produktů a libového masa zlepší kvalitu pokožky a rozzáří ji. Budete překvapeni, jak lesklá a hezká bude vaše tvář, když si začnete osvojovat zvyk správného stravování.

Cvičení:

Cvičení

Víte, že cvičení a posilování zvyšuje krevní oběh, což nakonec ovlivňuje vaši pokožku? Pokud to budete dělat každý den, určitě budete vypadat krásně bez použití kosmetiky.

Úsměv:

Úsměv

S úsměvem budete vypadat mladě, bystře a pozitivně. Rozzáří váš obličej a bude odrážet velmi optimistickou osobnost. Pokud se mračíte nebo zůstáváte stále naštvaní, napětí zničí stav vaší pokožky a způsobí, že budete náchylní k tvorbě vrásek a stárnutí. Usmívejte se proto, buďte šťastní, šířte lásku a vypadejte krásně.

Řekněte ne stresu:

Řekněte ne stresu

Stres a úzkost jsou největším nepřítelem vaší pokožky. Je to neatraktivní symptom, díky kterému jste starší a nešťastnější. Pokud tedy chcete vypadat vzrušující a mladá, dejte sbohem stresu.